RiNo طول می کشد مراقبت از خود را با اورژانس میکرو-کمک های مالی برای هنرمندان

برخی می گویند رودخانه شمال هنری منطقه دیگر — به عنوان RiNo شعار می رود — محل “که در آن هنر ساخته شده است” اما منطقه از بنیانگذاران و مدیر اجرایی تریسی ویل به طور مداوم می گوید که به سادگی درست نیست: با وجود توسعه سریع 175 هنرمندان در منطقه در Globeville Riverfront مرکز هنر و گردو کارگاه Studios در بلیک آیرنتن, RedLine, آبی, سیلو استودیو و معبد. و RiNo نیز دارای 21 گالری عکس و مجموعهای از نوازندگان و سازندگان و بیش از 100 به طور مستقل متعلق به کسب و کارهای کوچک کارخانه های لبنی, میله, رستوران ها سالن های خرده فروشی, مغازه ها و سالن های ورزشی.

در جدید آب و هوا از COVID-19 بحران تمام خلاق جامعه در RiNo از جمله کارآفرینان جدید است یک ضربه بزرگ است. به عنوان ویل یادداشت آن زمان مناسب به منظور جلب پول برای میکرو-کمک های مالی از این منطقه حمایت صندوق.

Mockery Brewing is open for curbside delivery in RiNo.گسترش

مسخره دم باز است برای منظقه تحویل در RiNo.

مسخره دم

“ما در حال حاضر بودجه در مورد صندوق اما ما هنوز مفهوم” ویل می گوید. “هنگامی که این بیماری همه گیر آمد در هیئت مدیره ما فکر کردیم شاید ما باید آزادی کسانی که بودجه برای این. آن را به عنوان ما در حال حاضر هنرمندان در تلاش برای پرداخت اجاره بها و کسب و کارهای کوچک و مغازه ها تلاش شد ، مردم رفتن از آنجا و ما بارها و رستوران ها — که تکیه بر هنر آشپزی — همچنین نیاز به کمک.”

منطقه عمل سریع اعلام در دسترس بودن برنامه های کاربردی کمک پنج شنبه, مارس 21 قبل از RiNo خلاق denizens در بحران می تواند به طور کامل سقوط کردن شبکه. آن را سخاوتمندانه کمک مالی از $200,000 در حال ارائه به توان در افزایش از $500 به $2,500 — بیش از $130,000 دنور هنر و سالن های بودجه سراسر شهر بود برای خود تصور کنید 2020 سراسر شهر بود اورژانس کمک های مالی برای هنرمندان که در 1000 $در هر هنرمند است. پاسخ به تماس است که-برای-دریافت آنقدر پربار است که این شهرستان قرار دادن نرم افزار در روند برگزاری به منظور سازگاری با سیل.

ویل اضافه می کند که کمک های مالی دیگر در حال برداشت تا در دنور از جمله بودجه اضطراری منتشر شد به طور مستقیم به تعیین محلی گروه های فرهنگی توسط Bonfils-استانتون بنیاد و منطقه مترو دنور هنرمند COVID-19 صندوق امداد است که با تمرکز بر کمک های مالی برای هنرمندان در حال حاضر جوامع محروم.

The international team TKO Crew contributed this RiNo mural during Crush Walls.گسترش

این تیم بین المللی TKO خدمه کمک این RiNo نقاشی دیواری در هنگام شکستن دیوار.

نیکی A. Rae عکاسی

“وجود دارد و تمام این چیزهایی که ما می توانیم با هم برای کمک به این هنرمند کسب و کار کوچک و جوامع” او همچنان ادامه دارد. “وجود دارد و تمام این جریان بودجه با هم برای کمک به مردم از این طریق دریافت کنید. ما فکر در مورد آنچه که تفاوت را برای ما هنرمندان به عنوان اولین گام — اگر ما می تواند کمک به آنها را به خرید یک زن و شوهر اجاره ماه است که مفید برای همه ما است.”

و RiNo هنر منطقه است شخصیسازی خدمات به ترکیبات آن از راه های دیگر بیش از حد تحریک نگه دارید RiNo نورد آنلاین صفحه است که نگه می دارد تا با نحوه های مختلف هنرمندان و کسب و کار در حال بازسازی شیوه های روزمره خود با جریان کلاس های یوگا برای رفتن مواد غذایی و نوشیدنی تحویل منظقه خرید آنلاین و یا در مورد RiNo-بر اساس هنرمند سوزان دیلون آنلاین “را به من پیشنهاد فروش.”

“این یک جای خوب برای مردم به ما اجازه می دانم که چگونه آنها در حال برخورد با بحران” ویل می گوید. و آن را به خوبی از اطلاعات برای اجتماعی فاصله مشتریان دور ماندن چرا که آنها می ترسند از پیدا کردن یک ghost town در RiNo. در زمانی که مردم به کمک به مردم یک عمل سالم حتی در فاصله این چیزی است که ما نیاز بیشتری در دنور.

RiNo هنرمندان و صاحبان کسب و کار دعوت به درخواست برای کمک های مالی آنلاین در RiNo سایت. برنامه های کاربردی فرستاده شده توسط مارس 10 خواهد بود با توجه به اولویت توزیع را به دنبال خواهد داشت سی تا چهل روز پس از دریافت پذیرفته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im