ریو ری استارت لیگ فوتبال در کنار بیمارستان صحرایی برای COVID

ریو دو ژانیرو — کوپا لیبرتادورس قهرمان Flamengo و کوچک بنگو شد به بازی در خالی مرکنا£ ورزشگاه پنج شنبه شب در اولین و حرفه ای مسابقه فوتبال در آمریکای جنوبی برای تقریبا سه ماه.

تنها چند متر (متری) دور توسط آرنا دروازه 2 یک بیمارستان صحرایی با 400 تخت برای COVID-19 بيمار به یاد چند تماشاگر به همین دلیل بسیاری از کارشناسان بهداشت و فکر می کنم آن است که بیش از حد به زودی برای فوتبال رقابت را از سر گرفت.

                                                                                                                                                                                                                       

بیش از 47,700 که مردم به دلیل جدید کروناویروس در برزیل و نزدیک به 1 میلیون نفر آلوده شده اند. ریو دو ژانیرو دولت حساب برای حدود 8000, مرگ و میر, اما, مقامات, توافق اجازه دهید به فوتبال بازگشت این هفته پس از تعداد موجود فشرده-واحد مراقبت تخت نشان از بهبود جزئی. کارشناسان بهداشت و درمان پیش بینی برزیل اوج سرایت در بحران خواهد شد در ماه اوت است.

Flamengo بازیکنان وارد پوشیدن ماسک و نگاه هیجان زده می شود. آنها تمرین برای سه هفته چند روز در برابر توصیه. اما برخی از طرفداران خود را در خارج معترض بودند. پریدن و مناجات با حامیان رقیب, باشگاه, برخی از طرفداران هم فکر می کنم آن است که بیش از حد مخاطره آمیز برای فوتبال بازگشت به قبل از ریو و برزیل باید کنترل بیشتری بر گسترش ویروس.

آنها همچنین اعتراض علیه رئیس جمهور Jair Bolsonaro که اشاره او می تواند شرکت کنند. فوتبال را زود باز گشت در برزیل یک پیروزی برای رئیس جمهور که طرفه با Flamengo در لابی. Rodolfo Landim رئیس باشگاه شد و در برازیلیا پایتخت در روز چهارشنبه با Bolsonaro زمانی که ریو, فوتبال, سازمان, اعلام برنامه بازی.

رییس جمهوری برزیل یکی از معدود رهبران جهان به تطهیر خطرات ناشی از COVID-19.

دو دیگر بالا ریو باشگاه را رد کرده اند حرکت به شروع بازی. Fluminense و بوتافوگو را تهدید به این پرونده به دادگاه های ورزشی برای جلوگیری از بازگشت زود هنگام.

                                                                                                                                                                                                                       

برزیل قهرمانی بود که برنامه ریزی شده برای شروع در هیچ تاریخ برای شروع. باشگاه ها در دولت های دیگر لیگ با توجه به بازگشت در ماه آینده اگر مقامات بهداشتی به توافق برسند.

باشگاه مدیران داور او دستیاران رسانه ها و چند نفر دیگر که وارد ورزشگاه تا به حال به انجام چک های بهداشتی.

همه ورزشکاران تا به حال از طریق یک ضد عفونی غرفه بود با اسپری ضد عفونی کننده پس از ورود خود را. آنها نیز تا به حال خود را در درجه حرارت های گرفته شده توسط کارکنان بهداشتی.

هر کس به جز بازیکنان مجبور به پوشیدن ماسک بر روی زمین.

____

AP ورزشی نویسنده Mauricio Savarese گزارش از سائو پائولو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de