لس آنجلس (CBSLA) — ریتا والترز, اولین زن سیاه تا کنون عضو شورای شهر لس آنجلس و یک عضو سابق لس آنجلس Unified School District, تخته, آموزش و پرورش, درگذشت پنج شنبه. او 89.

والترز یک معلم سابق خدمت در الاییواسدی هیئت مدیره برای بیش از یک دهه قبل از انتخاب شدن برای شورای شهر — پر کردن منطقه 9 صندلی خالی سمت چپ توسط 1990 مرگ عضو شورای گیلبرت لیندسی. او در این صندلی تا 2001.

در سال 2002 او منصوب شد به این شهر کتابخانه کمیسیون که در آن او خدمت کرده است برای 15 سال بازنشستگی در سال 2017 با تقدیر از شهردار اریک Garcetti که در زمان به توییتر شنبه به پرداخت جهات خود را به یک زن او به نام “یک مدل بنده است.”

شهرستان سرپرست مارک ریدلی-توماس که در خدمت با والترز در شورای شهر در 1990s همچنین نوشته شده در توییتر گفت: “او به سختی مبارزه برای عدالت و صلح است.”

والترز شد فارغ التحصیل از کارولینای شمالی شاو دانشگاه و دریافت مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی از دانشگاه UCLA.

او همچنین دیرین حقوق مدنی مدافع و کار با گروه ها از جمله اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و انجمن ملی برای پیشرفت مردم رنگی. او تدریس دوره های آموزش بزرگسالان و زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم در کلاس های واتس قبل از انتخابات به الاییواسدی هیئت مدیره در سال 1980.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de