ریورساید 7-یازده کارمند به قتل طول رشته از سرقت


ریورساید (CBSLA) – یک کارمند در 7-یازده فروشگاه در کنار رودخانه ضرب گلوله کشته شد در اوایل صبح روز جمعه در یکی از یک سری از سه جمله سرقت در این منطقه است. حداقل یک مظنون است ،

7-یازده کارمند ضرب گلوله کشته شد در جریان یک سرقت در ریورساید کالیفرنیا. Feb. 28 سال 2020. (CBS2)

با توجه به کنار رودخانه پلیس یک مشتری به نام 911 در حدود 3:20 صبح پس از ورود به فروشگاه واقع در 6692 ایندیانا Ave. و کشف کارمند یک مرد در 30s خود را با چند زخم گلوله.

او در صحنه است. او بلافاصله شناسایی شده است.

“ما نمی هر گونه تماس از آتشباری و یا سرقت در پیشرفت و یا هر چیزی شبیه به این, اما ما اعتقاد داریم این بود که احتمالا برخی از زمان سرقت تلاش که در طی آن قربانی به قتل رسید” افسر Ryan Railsback یک رودخانه سخنگوی پلیس به خبرنگاران گفت.

دو دیگر 7-یازده فروشگاه در کنار رودخانه شهرستان نیز ضربه جمعه صبح: یک فروشگاه در 23000 بلوک Sunnymead بلوار در Moreno Valley, و یک فروشگاه در 500 بلوک شرق خیابان 4 در پرریس. هیچ آسیب وجود دارد در هر یک از کسانی که اگر چه حداقل یکی از آنها بود و در زور اسلحه.

محققان به دنبال به اینکه هر سه سرقت متصل شدند. همچنین مشخص نیست که چگونه بسیاری از مظنونان مسئول بودند. پول نقد به سرقت رفته بود از ثبت نام در هر سه حادثه.

“ما به دنبال برای دیدن اگر ما هر تصویری که اسیر چگونه او دور ما فکر می کنم این ممکن است در یک وسیله نقلیه” Railsback گفت.

هر کسی با اطلاعات باید با ریورساید ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>