Riverside County گزارش 733 جدید کروناویروس موارد; FEMA پزشکان در حال اعزام به رانچو مایراج بیمارستان


ریورساید (CBSLA) — Riverside County مقامات بهداشتی گزارش 733 تازگی تایید coronavirus موارد و سه اضافی مرگ و میر سهشنبه آوردن countywide مجموع به 26,481 موارد و 553 مرگ و میر.

یک پرستار دون تجهیزات حفاظت فردی به عنوان او آماده برای ورود به اتاق از یک COVID-19 بیمار در یک منطقه خلیج بیمارستان مارس 21. زمان خوشه در بستری شدن در بیمارستان باعث شده دولت به درخواست فدرال برای کمک در مدیریت تعداد بیماران بستری. (عکس توسط جاستین سالیوان/گتی ایماژ)

این شهرستان همچنین گزارش 536 نفر در بیمارستان بستری شدند با بیماری 136 از آنها تحت درمان در بخش های مراقبت ويژه — ادامه یک ماه-سنبله بلند در محلی بستری شدن در بیمارستان.

در تلاش برای کمک به محلی متخصصان پزشکی فدرال تیم پزشکی بود که اعزام به آیزنهاور سلامت بیمارستان در رانچو مایراج برای حمایت از این مرکز به عنوان آن را همچنان به پلیس با هجوم coronavirus بیماران.

“بیمارستان نزدیک شدن ظرفیت ما در بخش ICU و در ما COVID-19 واحد” دکتر آلن Williamson, بیمارستان افسر ارشد پزشکی گفت. “در حال حاضر ما تنها سه ‘کارکنان’ تخت های موجود در بخش های مراقبت ويژه. علاوه بر این ما در حال نزدیک شدن 80 درصد از ظرفیت تخت در بیمارستان اما تقریبا 100 درصد از ما ظرفیت نیروی انسانی.”

این تیم از پزشکان و دستیاران پزشک مراقبت ويژه پرستاران و تکنسین های تنفسی اختصاص یافته به این بیمارستان بخشی از یک ایالت درخواست برای حمایت دولت فدرال.

“فدرال حمایت خواهد شد ارائه کمک های مورد نیاز به آیزنهاور در زمانی که کل سیستم پزشکی معاملات با افزایش coronavirus موارد” بروس بارتون مدیر بخش اورژانس بخش مدیریت گفت. “است که کمک خواهد کرد تفاوت را برای کسانی که تحت تاثیر این ویروس که بسیاری از زندگی است.”

Riverside County مقامات بهداشتی گزارش دادند که 9,893 مردم در حال بهبود از بیماری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de