رانچو مایراج (CBSLA) — رودخانه بهداشت دانشگاه سیستم سهشنبه بهداشت عمومی روز شنبه اعلام کرد نخستین مورد از محلی به دست آورد coronavirus.

فردی که نه مشخص با توجه به محرمانه بودن قوانین آزمایش مثبت برای coronavirus بود و گفته می شود تحت درمان در آیزنهاور سلامت در رانچو مایراج.

“آیزنهاور بهداشت و درمان در حال حاضر درمان یک بیمار که در نظر گرفته شده است presumptive مثبت برای coronavirus پس از تست توسط Riverside County بهداشت عمومی” لی برنج, اطلاعات عمومی افسر برای بیمارستان گفت. “بیمار است و در انزوا و آیزنهاور کارکنان گرفته اند اقدامات احتیاطی مناسب در درمان این بیمار است. هیچ اطلاعات بیشتر در مورد بیمار ارائه خواهد شد در این زمان است.”

بهداشت عمومی زیر را در افرادی که ممکن است در معرض و بررسی شد و در جریان تعیین فردی قرارداد این بیماری است.

این دومین مورد تایید شده از یک رودخانه شهرستان ساکن هستند. اولین سابق کشتی کروز مسافر از این شهرستان به تازگی مبتلا به کروناویروس و گفت: دوره نقاهت در شمال کالیفرنیا مرکز پزشکی.

“ما همیشه شناخته شده بود که امکان” Kaiser Permanente گفت: از اول به صورت محلی به دست آورد مورد. “ما برنامه ریزی شده است برای هفته ها و آماده هستند تا اقدامات لازم را برای حفاظت از سلامت جامعه محلی ما.”

در اوایل این هفته مقامات شهرستان فعال پزشکی وزارت بهداشت مرکز عملیات برای هماهنگی بهتر در مکان های پیام رسانی و برنامه ریزی در میان شرکای اجتماعی به عنوان مقامات آماده برای گسترش این بیماری است.

“ما در حال آموزش دیده و آماده برای پاسخ به این شرایط” کیم Saruwatari بهداشت عمومی مدیر. “ما شده اند در ارتباط با بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در شهرستان ریورساید و ارائه آنها را با اطلاعات و منابع آنها نیاز دارید. حفاظت از سلامت شهرستان ریورساید همچنان اولویت ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im