رودخانه سان برناردینو شهرستان گزارش اضافی Coronavirus مرگ و میر; Ventura County می بیند افزایش در موارد

لس آنجلس (CBSLA) — ریورساید و سان برناردینو شهرستان گزارش یک اضافی coronavirus مربوط به مرگ هر چهار شنبه در حالی که شهرستان ونتورا گزارش افزایش در موارد تایید شده.

در Riverside County, مرحوم یک مرد در 70s به زندگی در یک منطقه مقامات بهداشت عمومی نام شهرستان میانه-منطقه — که شامل ممنوعیت همت و Anza. این شهرستان اولین COVID-19 مرگ و میر در خارج از Coachella Valley و هشتم به طور کلی.

شهرستان گزارش شده 107 مورد از این رمان coronavirus — 24 مواردی است که مقامات بهداشتی این باور بودند به دست آورد و به صورت محلی چهار به دست آورد در حالی که سفر و 79 که هنوز تحت بررسی است.

مرتبط با: موقت بیمارستان های آینده به Coachella Valley غربی شهرستان ریورساید

اواخر شنبه شب مقامات گزارش داد که یک کارمند در یک مرکز پاسخگویی آمازون در Moreno Valley آزمایش مثبت برای ویروس.

“معلوم نیست اگر کارگر در شهرستان زندگی می کند از مورنو ولی از آنجا که هر شخصی اطلاعات پزشکی در نظر گرفته شده است خصوصی” Moreno Valley شهردار Yxstian آلبرتو گوتیرز گفت. “کارگر تحت درمان و چند تن از همکاران بوده است به کارگردانی خود در قرنطینه و تحت نظارت توسط مقامات بهداشتی.”

مرتبط با: نیروی دریایی تانک در حال حرکت از ونتورا به Inland Empire Garcetti می گوید گارد ملی مستقر نشده و به لا

فقط یک روز پس از گزارش این اولین مرگ ناشی از COVID-19 سان برناردینو گفته مقامات 46 ساله با زمینه ای شرایط پزشکی شد و نفر دوم به مرگ از ویروس.

“این یک دوم غمگین یادآوری جدی از این بیماری همه گیر” دکتر ارین Gustafson, سان برناردینو شهرستان اقدام افسر بهداشت گفت. “افکار ما هستند با این فرد عزیزان. در همان زمان برای همه ما تأکید دارد و از ماندن در خانه در زمانی که ما می توانیم و تمرین خوب بهداشتی و اجتماعی فاصله.”

شده اند وجود دارد 54 مورد گزارش شده در این شهرستان است.

و در شب چهارشنبه سان برناردینو شهرستان اعلام کرد آن آغاز خواهد شد انجام از طریق درایو تست برای رمان coronavirus جمعه.

این آزمایش در دسترس خواهد بود تنها با وقت قبلی و ثبت نام و جزئیات شد و انتظار می رود در این شهرستان توسط سایت ساعت 8 صبح پنج شنبه صبح.

شهرستان نیز انتقال آن گزارش آنلاین به یک داشبورد است که شامل تعدادی از بیماران آزمایش, آزمایش منفی مرگ و میر و تایید موارد شکسته جنسیت و گروه سنی است.

همچنین در روز چهارشنبه Ventura County بود گزارش 50 موارد مثبت این رمان coronavirus و یک مرگ. مرحوم گفت: به عنوان یک فرد خود را 70s که شرایط بهداشتی اساسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im