ریورساید مشاور مدرسه دستگیر و برای در اختیار داشتن توزیع پورنوگرافی کودکان; متهم کاشت دوربین در دستشویی

ریورساید (CBSLA) — رودخانه مشاور مدرسه دستگیر شد روز شنبه به ظن داشتن و توزیع پورنوگرافی کودکان و کاشت یک دوربین در داخل یک مدرسه دستشویی.

وی 30 ساله متی Daniel Johnson, متهم شد که, دانلود و توزیع پورنوگرافی کودکان بر روی اینترنت توسط کارآگاهان از فنتنا اداره پلیس اینترنت جنایات علیه کودکان یافت می شود.

با توجه به CBSLA را میشل Gile جانسون نیز قرار داده شده یک دوربین در داخل یک مدرسه دستشویی.

در 4 مارس سال 2020 یک جستجو در حکم خدمت کرده بود در جانسون اقامت در لوما لیندا که در آن کارآگاه کشف و ضبط چندین دستگاه های الکترونیکی.

در طول تحقیقات کارآگاهان شواهد مربوط به دانلود و توزیع پورنوگرافی کودکان. بسیاری از تصاویر و فیلم ها به تصویر کشیده شد گزارش از پیش از بلوغ پسران.

فنتنا اداره پلیس کارآگاهان کشف جانسون مشاور مدرسه در لا سیرا آکادمی در کنار رودخانه. کارآگاهان سپس در خدمت یک حکم جستجو در لا سیرا آکادمی و کشف شواهد بیشتر از بهرهکشی از کودکان.

رودخانه با اداره پلیس تماس گرفته شد و به طور فعال انجام پیگیری تحقیقات.

جانسون دستگیر شد برای در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان و در اختیار داشتن بیش از 600 تصاویر. او رزرو در غرب دره بازداشتگاه.

هر کسی با اطلاعات بیشتر در مورد مورد خواسته شده بود برای تماس با کارآگاه کریستی آرنولد از ریورساید اداره پلیس در (951) 353-7945 یا e-mail در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>