پرریس (CBSLA) — مرگ سه مرد را در بالای یک gravesite در پرریس گورستان دوشنبه ممکن است کارتل مواد مخدر مرتبط Riverside County Sheriff چاد بیانکو روز سه شنبه گفت.

بیانکو اعلام ساخته شده در یک صبح کنفرانس به شما اجازه می دانم ساکنان این بود که هیچ دلیلی برای آنها را به نگرانی در مورد ایمنی خود را و می گویند که این قتل نیست به نظر می رسد مربوط به دیگر قتل در این شهرستان در این ماه.

با توجه به بیانکو قتل به نظر می رسد به انجام اعدام به سبک و محققان به دنبال به احتمال که آنها کارتل-مرتبط است.

انتظار بر این بود که کلانتر را رها هویت قربانیان دوشنبه شب. گزارش اولیه نشان داد که یکی از قربانیان ممکن است مربوط به مرد دفن شده در قبر در پرریس دره گورستان که در آن کشته شدند.

بیانکو گفت که gravesite متعلق به یک رستوران محلی مالک بود که به قتل در مکزیک در یک کارتل قتل زاویه دیگری کارآگاهان بررسی است. او همچنین گفت که این گروه دریافت کرده بود چند نکته در ارتباط با قتل و نمایندگان مشغول به کار بودند به تلاش برای پیگیری کردن فرد مسئول.

“به برطرف کردن هر گونه شایعات ما باید یک قاتل زنجیره ای در شل در منطقه پرریس,” بیانکو گفت. “آنها جدا حوادث با حقایق خاص خود را دارند و در این زمان ما اعتقاد آنها مربوط در هر شکل یا فرم.”

پرریس شهردار مایکل وارگاس نیز خطاب اخیر افزایش خشونت در شهر و گفت که این شورا خواهد بود در جلسه هفته آینده برای رسیدگی به امنیت عمومی و امکان افزایش گشت های پلیس در این منطقه است.

بیانکو را بلافاصله فاش دقیقا چگونه مردان کشته شدند و یا چگونه آنها را به گورستان است که بسته شد و دارای یک سیستم نظارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im