Rizzo, برگر, Heyward گام تا بشقاب

همه در اتاق انتظار با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس که شامل عمده-لیگ بیس بال بازیکنان که در غیر این صورت کمتر از یک هفته دور از روز افتتاحیه.

پیدا کردن چیزی است که سازنده را با همه از ناگهانی وقت آزاد تبدیل شده است و هدف اصلی برای میلیون ها نفر و سه شیکاگو بازیکنان بیس بال در حال پر کردن جای خالی با اعمال خوب است.

                                                                                                                                                                                                                       

آنتونی ریزو

توله’ کهنه اول baseman رسیده در توییتر برای پیروان برای کمک به پرستاران در Lurie بیمارستان کودکان شیکاگو است.

“آیا شما به دنبال یک راه برای کمک کنم.” او نوشته شده در @RizzoFoundation. “پرستاران در @LurieChildrens هستند در خط مقدم مراقبت از ما بیشتر جمعیت های آسیب پذیر. آنها همچنان به فداکارانه در راه هر روز برای خوب بیشتر است.”

این آنتونی ریزو بنیاد خانواده است که جمع آوری پول برای تحویل گرم وعده های غذایی به Lurie کودکان.

“این مردم ما نگه داشتن کودکان سالم و زنده” نوشت: ریزو پایه و اساس است. “آنها در حال قرار دادن دیگران قبل از خود و خانواده خود را. ما مفتخر به ارائه آنها یک وعده غذای گرم.”

به 20 دلار کمک مالی, متن, HOPE44 به 52000.

جیک برگر

جوراب سفید را در دور اول پیش نویس انتخاب یک حس شوخ طبعی اما او تا به حال بسیار مورد خنده به تازگی.

در سال 2018 برگر, پاره خود آشیل دو بار و از دست رفته این فصل است. او از همه از سال گذشته با کبود پاشنه.

در حال حاضر او در انتظار به عقب بر گردیم در این زمینه به دلیل مختلف و برگر استفاده می شود خود را در حساب توییتر (@Burgatron13) به ارائه کمک گرفتن از طریق بار دشوار است.

                                                                                                                                                                                                                       

“همانطور که من اینجا نشسته و تأمل در دو سال گذشته در آریزونا اتاق هتل (اجتماعی فاصله البته) من متوجه شدم من می خواهم به آدرس چند چیز” baseman سوم نوشت. “برای کسانی که در حفظ و درخواست بله من هنوز بازی بیس بال و من هنوز هم با افتخار عضو سازمان شیکاگو وایت ساکس. در حال رشد شما هرگز انتظار می رود برای مقابله با آسیب عمده (دو بار) در حالی که بازی این ورزش شما را دوست دارم.

“من آموخته زیادی در مورد خودم و زیادی در مورد زندگی خود را در طی این دو فصل. من افسردگی و اضطراب. اما من متوجه شدم که باز کردن و صحبت کردن در مورد همه چیز به من کمک کرد از طریق آن دریافت کنید. اگر هر کسی که می بیند این نیاز به کمک و یا می خواهد به صحبت کردن با من DMs همیشه باز است.

“که گفت: من مصمم تر از من تا کنون بوده است در زندگی به موفقیت است. من برگشتم و قوی تر برای آن است. با تشکر برای حمایت مداوم از طریق همه چیز. هیچ پایه فن بهتر است از جوراب سفید پایه فن. من خوشحالم و خوش شانس من برای ارتباط برقرار کردن با هر یک از شما.”

Jason Heyward

توله’ outfielder است و به $200,000 برای یک جفت از شیکاگو مبتنی بر سازمان ها برای کمک به تسکین در طول شیوع کروناویروس.

Heyward را اهدا خواهد بود به همان اندازه به توزیع ماسک شیکاگو که در حال جمع آوری منابع و وعده های غذایی برای خانواده های آسیب دیده توسط ویروس و شیکاگو غذا سپرده گذاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>