باز و craftworks منابع شرکت برای کلرادو-ایجاد سنگ پایین رستوران و آبجوسازی و شیکاگو پیتزا & Taproom زنجیر برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت در مارس 3 — یک حرکت آمد که در همان هفته که تلاش شرکت بسته شده است مکان های مختلف در سراسر کشور از جمله پایین سنگ در باغ پارک وی در وستمینستر و شیکاگو در برکلی.

این شرکت که دارای حدود 330 کارخانه های لبنی و رستوران ها در بیش از سه ده متحده ذکر شده هر دو دارایی ها و بدهی های بین $100 میلیون و 500 میلیون دلار با توجه به گزارش های متعدد. اما باز و craftworks همچنین توافق کردند برای مقابله با یکی از سرمایه گذاران آن است که کاهش بدهی های خود را به طور قابل توجهی.

“بیش از گذشته 16 ماه ما را ساخته اند پیشرفت های قابل توجهی در بسیاری از جبهه برای تبدیل کسب و کار ما و موقعیت مارک های ما برای رشد بلند مدت و موفقیت” باز و craftworks مدیر عامل Hazem Ouf در بیانیه ای گفت.

“به عنوان یک قدم بیشتر به جلو در ما تحول ما خارج شد در هفته های اخیر یک گروه را انتخاب کنید از مکان های ما است که ما فقیرترین اجرا. ما در حال حاضر به دنبال به جلو به تکمیل و تسریع فرایند است که ما با اعتماد به نفس قرار می دهد کسب و کار ما در جامد مالی جای پا برای آینده,” او اضافه شده است.

Rock Bottom/Old Chicago Parent Files for Bankruptcy, Closes Locations

پایین سنگ رستوران

اگر چه باز و craftworks است که در حال حاضر بر اساس در نشویل, تنسی, آن را در برومفیلد در سال 2010 توسط ادغام پایین سنگ و گوردون Biersch brewpub زنجیر.

پایین سنگ تاسیس شد و در سال 1991 در دنور در پایه مشخصاتش ساختمان توسط تخته سنگ رستوران فرانک بعد بود که یکی از اوایل پیشگامان صنعت دم در کلرادو. وی همچنین از تاسیس تخته سنگ در طبقه اما در حال حاضر بسته گردو آبجوسازی این ChopHouse در دنور و شیکاگو زنجیره ای. بعد همسر جینا که صاحب قدیمی از تخته سنگ آبجو شرکت که درها را به آن میخانه در ماه فوریه است.

2010, روز تا به حال ساخته شده علامت های تجاری به یکی از بزرگترین صنایع دستی-آبجو-متمرکز رستوران و آبجوسازی شرکت ها در کشور است. پایین سنگ را با ادغام تنسی-بر اساس گوردون Biersch که سال تامین می شد با سرمایه گذاری 150 میلیون دلار مرتب و رهبری Centerbridge سرمایه شرکای یک 12 میلیارد دلار از پول مدیریت شرکت است.

در نتیجه شرکت باز و craftworks در ادامه به تقسیم آن بین ستاد کلرادو و تنسی اما در سال 2019 تثبیت عملیات خود در ایالت تنسی. روز بود که رئیس هیئت مدیره است و پس از بازنشسته که شرکت اما هنوز هم صاحب یک جداگانه سازمانی به نام مفهوم رستوران ها که شامل تعدادی از شناخته شده eateries محلی از جمله Humboldt, تنومند خیابان های اجتماعی و کوه جدول مسافرخانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de