رشته کوه های راکی’ بارد می شود 1st لیگ بزرگ پیروزی در بیش از 7 فصل

آرلینگتون تگزاس — Daniel بارد برنده در لیگ برتر بازی در بیش از هفت سال فرشهای 1 1-3 بدون گل نوبت در امداد برای رشته کوه های راکی کلرادو در 3-2 برنده بیش از تگزاس رنجرز در روز شنبه.

35 ساله برد (1-0) که کنترل مشکلات فرار او را از بیس بال رو به رشته کوه های راکی از جام جم هنگامی که او در زمان بیش از استارت Jon خاکستری با دو در و دو outs پنجم. Right-hander مشغول به کار در اطراف دو پایه دونده در ششمین گرفتن ویلی Calhoun در یک زمین باز یافته-پایان flyout برای کلاه 11-زمین در خفاش.

                                                                                                                                                                                                                       

وید دیویس مشغول به کار نهم برای اولین بار او را نجات دهد پس از 25 جولای 2019. او به یک اجرا شود.

کلرادو رفت جلوتر به ماندن با دو اجرا در چهارمین کردن مایک جزئی (0-1), کمک های دو صحرا نورد را انتخاب نمایشنامه و دو خطا است. برد انداخت 20 از 25 رزین برای اعتصاب سه شنبه از جمله اول خود را قبل از الویس Andrus flied به پایان پنجم.

فرشتگان 4 دو و میدانی 1

اوکلند کالیفرنیا. — دیلن باندی تن به تن shutout توپ را به seventh inning در فرشتگان او اولین و جاستین آپتون homered منجر به لس آنجلس گذشته اوکلند.

باندی (1-0), اجازه, اجرا, سه, بازدید, بدون, پیاده روی و اصابت یک خمیر در 6 2/3 نوبت به عنوان بخشی از قابل توجه برای اولین بار شروع به پس از به دست آورد و از بالتیمور در یک تجارت در ماه دسامبر گذشته.

آپتون آمار انفرادی هومر کردن شان Manaea و Andrelton سیمونز و دیوید فلچر نیز اجرا کرده بود-به ثمر رساند بازدید برای لس آنجلس.

باندی به حال هفت strikeouts و مورد نیاز تنها 90 رزین در یک عملکرد کارآمد. او پس از جایگزین اجازه می دهد دو-دو به استفان Piscotty در هفتم است. هانسل روبلز تن به تن نهم برای اولین بار او را نجات دهد پس از مصرف دست دادن در بازکن.

                                                                                                                                                                                                                       

رابی گراسمن ضربه RBI تک Keynan میدلتون برای دریافت یک در هیئت مدیره.

ASTROS 7, MARINERS 2

هوستون — لنس McCullers جونیور جامد در بازگشت از تامی جان عمل جراحی, Yuli Gurriel و جورج اسپرینگر homered و هوستون ضرب و شتم سیاتل برای 15 بار متوالی.

McCullers (1-0) به همراه داشت پنج بازدید و دو اجرا می شود بیش از شش نوبت در اولین بازی پس از 2018 برگشتی. او دو نمایشنامه از خود دفاع برای فرار مربا در دو نوبت قبل از حل و فصل در به دست آوردن پیروزی قابل توجه شش.

MartÃn مالدونادو سوار در دو اجرا می شود با دو چهارم است که تمدید منجر به 5-0.

سیاتل استارت Taijuan واکر (0-1), اجازه هفت بازدید و پنج اجرا می شود در 3 1/3 نوبت. Mariners rookie Kyle لوئیس homered برای دومین مستقیم بازی.

هوستون و نزدیک روبرتو اسونا سخت تن به تن بدون گل نهم.

حذفی, 8, توله 3

شیکاگو-مسیحی Yelich و جاستین Smoak آمار طولانی خانه اجرا می شود, داوران مداخله قبل از فریاد مسابقه بین تیم رو بیش از حد جدی و میلواکی شده گذشته شیکاگو است.

                                                                                                                                                                                                                       

بدون طرفداران در زمینه انوری, بازیکنان از هر دو NL مرکزی رقبا می تواند فریاد نسبت به یکدیگر از خود dugouts قبل از شروع چهارمین زمین باز یافته.

All-Star catcher Willson Contreras به نظر می رسید به پارس بلندترین از هشدار مسیر در مقابل توله ستاره شرق, و چند بازیکن از هر دو طرف ظهور بر روی خاک خود را در نزدیکی نیمکت. داوران شروع به پریدن کرد و آرام همه چیز را به سرعت قبل از بازیکنان می تواند عبور از ناپاک خطوط.

میلواکی را خفاش ها را شکست سست در برابر یو درویش و توله اغل گاو یا حشم. Smoak راه اندازی قوی, تک, شات کردن حق-زمینه رتبه بندی در پنجم. Yelich سوار دو اجرا انفجار بالا به انوری مرکز میدان خمیر چشم در ششم.

میلواکی را برنت Suter (1-0) سخت تن به تن 2 2/3 نوبت دادن تا دو-اجرای هومر به کایل Schwarber.

درویش (0-1) شکست خورده به دنبال یک پایان قوی در سال 2019 اجازه می دهد سه اجرا می شود در شش بازدید در چهار نوبت.

کاردینالز 9, دزدان دریایی 1

ST. LOUIS — پل Goldschmidt homered آدم Wainwright تن به تن شش جامد نوبت و سنت لوئیس cruised گذشته پیتسبورگ.

Wainwright (1-0) سخت تن به تن خارج از یک پایگاه لود, هیچ, کردن, جم, در, دوم, دادن فقط یک اجرا. او بازنشسته 14 نهایی 15 مورد او رو به عنوان کاردینالز ضرب و شتم دزدان دریایی برای 12th زمان در 13 بازی گذشته خود را.

جان Gant تایلر Webb و دانیل پنک ده لئون همراه برای بدون گل سه نوبت امداد به عنوان کاردینالز کوزه برگزار شد دزدان دریایی به سه بازدید.

وینرایت به 163rd حرفه پیروزی او نقل مکان کرد و به یک کراوات با باب Forsch سوم-بیشترین برد در کاردینالز تاریخ است.

دزدان دریایی استارت ترور ویلیامز (0-1) داد تا سه اجرا می شود در 4 2/3 نوبت. او داد تا فقط دو اجرا در دو شروع می شود تمام فصل گذشته مقابل کاردینالز.

WHITE SOX 10, دوقلو 3

شیکاگو-Leury GarcÃa homered از هر دو طرف از صفحه کمک دالاس Keuchel و شیکاگو پوند مینه سوتا است.

ادوین EncarnaciÃ3n آمار دو اجرا رانندگی با جوراب سفید منعکس سادگی پس از از دست دادن 10-5 به حاکم آل مرکزی قهرمان در شب جمعه. الوی Jiménez و جیمز مک کین همچنین رفت و در دومین روز از این بیماری همه گیر تاخیر 60-بازی فصل.

Keuchel اجازه دو اجرا می شود در 5 1/3 نوبت در جوراب سفید اولین بار پس از موافقت با دلار رقم 55.5 میلیون قرارداد سه ساله در ماه دسامبر. کهنه چپ دست انداخت 73 رزین, 47 برای حملات است.

Nelson Cruz متصل مینه سوتا که آمار لیگ برتر-رکورد 307 homers سال گذشته است. شیدا Dobnak (0-1) سخت تن به تن چهار موثر نوبت در یک نقطه شروع و پس از دوقلوها تصمیم به غنی هیل یک زن و شوهر روز به آماده شدن برای اولین بازی خود با این تیم است. جوراب سفید گل نه اجرا می شود در برابر مینه سوتا اغل گاو یا حشم.

مینه سوتا تعقیب Keuchel (1-0) در ششم و کروز آمار سه-اجرای شات کردن استیو Cishek.

ORIOLES 7, RED SOX 2

بوستون — آنتونی سانتاندر و رناتو Núñez هر راند در دو اجرا می شود و بالتیمور برگزار شد خاموش بوستون حتی فصل خود را باز سری.

Hanser آلبرتو به پایان رسید با سه بازدید. Austin هیز و José Iglesias اضافه شده دو هر کدام.

الکس کاب (1-0) ثابت بود در اولین شروع خود را از آوریل 2019 پس از از دست رفته بیشتر از فصل گذشته با یک لگن آسیب است که نیاز به عمل جراحی. پس از بوستون زد 17 بازدید در آن 13-2 پیروزی در جمعه کاب بیشتر نگه داشته Red Sox تعادل اجازه می دهد فقط چهار بازدید و یک اجرا در حالی که قابل توجه شش در 5 1/3 نوبت کار.

مارتین Pérez (0-1) به طول انجامید فقط پنج نوبت خود را در Red Sox اولین دادن تا پنج اجرا می شود در شش بازدید و پیاده روی دو.

ROYALS 3, سرخپوستان 2, 10 نوبت

CLEVELAND — گرگ هلند زده از بالای کلیولند پنبه حلاجی شده جهت رشته بستن اجرا در پایه دوم و Maikel فرانکو آمار قربانی پرواز در 10 زمین باز یافته برای کانزاس سیتی در سوم لیگ برتر بازی تصمیم بحث اضافی-زمین باز یافته دونده قانون است.

با گرگ آلن در دوم هلند دامن زد César Hernández و José RamÃrez قبل از گرفتن تمام ستاره فرانسیسکو Lindor به تعقیب اعتصاب سه در خاک به صورت نهایی و منحصر به فرد ترین صرفه جویی در کار خود را.

سلطنتی می تواند شنیده سیاه آن را به عنوان آنها ریخت ستاره شرق با مایک Matheny ارسال اولین پیروزی خود را به عنوان شهر کانزاس مدیر.

هلند عملکرد ارائه شده مناسب برای پایان دادن به سلطنتی که شروع بسیار عالی از بردی خواننده در لیگ اولین. اسکات بارلو (1-0) رخ داد دو در نهم.

سرخپوستان کردم فقط یک ضربه پس از سومین زمین باز یافته و به پایان رسید با چهار. جیمز Karinchak (0-1) در زمان از دست دادن.

Jorge سولر و سالوادور Pérez آمار بازگشت به عقب homers در برای اولین بار در کانزاس سیتی.

ببر 6 قرمز 4

CINCINNATI — میگل Cabrera از گذشت دو ستاره با یک خانه اجرا و JaCoby جونز آمار دو اجرا در نهمین دور کردن Raisel Iglesias به تجمع دیترویت گذشته سینسیناتی.

جونز جامعی 4-همه کراوات با درایو کردن Iglesias (0-1) که مجموعه ای قرمز یک رکورد بین برنده با زیان 12 سال گذشته است.

Cabrera از, نجات چهار strikeout روز با دو اجرا هومر در هفتم که به ببر مختصری 4-3 سرب و شکست یک کراوات با آدریان Beltre برای 30 مکان در حرفه ای لیست.

Cabrera در حال حاضر 478 صفحه اصلی اجرا می شود. Hall of Famer لو گریگ و فرد McGriff گره خورده برای 28th با 493 هر.

دو RBIs افزایش Cabrera گذشته Hall of Famer کال Ripken جونیور و به 25 محل زندگی حرفه ای RBI لیست با 1,696.

قرمز استارت لوئیس کاستیلو زده از 10, از جمله Cabrera نوسانی همه سه بار. 2019 All-Star اجازه شش بازدید و یک اجرا در شش نوبت.

هر سه اجرا می شود مجاز دیترویت استارت Iván نوا در آمد homers. جوی Votto آمار دوم خود را در دو روز و فردی Galvis تا به حال دو اجرا میکنه. نوا داد تا فقط یکی دیگر آمار در پنج نوبت.

باک کشاورز (1-0) سخت تن به تن بدون گل هشتم و جو Jiménez کردم اول خود را نجات دهد.

اشعه 4 جیز آبی 1

ST. پترزبورگ فلوریدا. (AP) — Brandon لاو دو-اجرای سه گانه جامعی یک هشتم-دور کراوات و ارسال خلیج تمپا بیش از تورنتو است.

لاو, اولین بار, AL All-Star در سال 2019 آمار یک درایو به شکاف در سمت راست مرکز در زمینه مسکن سام Gaviglio (0-1). Right-hander بعد خودداری کردند و اجازه لاو به نمره سومین اجرا از زمین باز یافته.

Ji-مرد چوی سوار در خلیج تمپا دیگر اجرا با یک ششم زمین باز یافته دو برابر کردن مت کفاش ساخته شده است که اولین شروع خود را برای Blue Jays پس از مجروح شدن چپ خود را تا زانو در مارس 2019.

نیک اندرسون (1-0) سوم از چهار اشعه کوزه که به دنبال استارت Ryan Shultz بازنشسته چهار پنج مورد او رو برای به دست آوردن پیروزی. الیور دریک کار کامل و نهم برای صرفه جویی در.

تورنتو کون Biggio که سه اجرای هومر ضربه بزرگ در بلو جیز’ 6-4 برنده در روز افتتاحیه بود 2 به 3 با پیاده روی خود را گسترش بر پایه خط به 31 بازی متوالی – طولانی ترین فعال کشش در رشته های.

غول 5, داجرز 4

لس آنجلس (AP) — گیب Kapler کردم اولین پیروزی خود را به عنوان سان فرانسیسکو به عنوان مدیر Wilmer فلرس homered برای برنده شدن بیش از لس آنجلس.

پس از گرفتن outscored 17-2 در دو بازی غول در زمان استفاده از داجرز استارت الکس چوب را در تلاش برای جلوگیری از خود 0-3 شروع از سال 2012. آنها به ثمر رساند در هر یک از چهار نوبت به ضربه محکم و ناگهانی یک شش بازی ترمز ماشین خود را در برابر NL غرب رقبا.

غول اندود شده تا در نزدیکی تپه و ضربه آرنج به جشن می گیرند. Kapler و اجتماعی فاصله کارکنان مربیگری را با یک بطری شراب در محل باشگاه وانجمن پس از آن.

فلورس چراغ خاموش سوم با یک ضربه به سمت چپ میدان غرفه.

کودی Baragar (1-0) رو برد خود را در لیگ برتر اولین بازی با دو بدون گل نوبت امداد.

فیلیز 7, MARLINS 1

فیلادلفیا (AP) — فیل Gosselin homered دو بار J. T. Realmuto اضافه شده سه اجرا درایو و دیدی Gregorius رفت و عمیق دوباره به پشت ژاک ویلر در فیلادلفیا پیروزی میامی.

ویلر (1-0) پرتاب پنج توپ ضربه زده و از چهار بیش از هفت نوبت پس از امضای $118 million پنج سال معامله در آژانس رایگان. 30 سال ویلر که خود را صرف هفت فصل با متس نیویورک, تن به تن, تنها چند روز بعد از تولد به پسر خود.

Gosselin متصل کردن الکس Vesia (0-1) برای دو اجرا در ششمین دور به فیلیز 3-1 سرب و ارسال manager جو Girardi در راه خود را به اولین پیروزی خود با این تیم است. Gosselin homered دوباره در هشتم برای اولین بار خود را حرفه ای چند هومر بازی و 7-1 منجر شود.

Gregorius آمار دوم خود را با هومر در دو روز هنگامی که او به فیلیز 1-0 شود در یک شات به راست در دومین خاموش کالیب اسمیت که به طول انجامید فقط سه نوبت.

بریوز 5, متس 3, 10 نوبت

نیویورک — Marcell Ozuna آمار مقید هومر خاموش لرزان نزدیک ادوین DÃaz with two outs in the ninth inning, Dansby سوانسون به ثمر رساند خودکار دونده آدم دووال با leadoff تنها در 10 و آتلانتا, ضرب و شتم, New York.

نیویورک لود پایگاه در پایین 10 با هیچ استراحتی در برابر لوک جکسون (1-0). خرج کردن hitter وظیفه Dominic اسمیت موفق یک قربانی پرواز اما جکسون بهبود و بازنشسته Wilson راموس به پایان آن است.

Ozuna امضا به 18 میلیون دلار یک سال رایگان agent معامله در ماه ژانویه انرژی آتلانتا در مبارزه جرم با او مخالف زمینه درایو در برابر DÃaz. Ozuna رفت و با 3-2 fastball درست کردن خارج از گوشه و طناب آن را به سمت راست زمین برای خانه اول خود اجرا با بریوز.

متس مسکن شکارچی استریکلند (0-1) متهم شد با کسب شده و اجرا بر روی سوانسون RBI در لیگ اصلی بیس بال جدید فوق العاده نوبت حکومت است که به تیم های رایگان baserunner در دوم از 10 ، Strickland نیز به یک ترجمه به ویلیام Contreras – اولین لیگ بزرگ ضربه برای برادر کوچکتر از توله گیر Willson Contreras.

اتباع 9, YANKEES 2

واشنگتن — ویکتور روبلز حال بازدید سه و چهار RBIs از جمله هومر کمک واشنگتن به ضرب و شتم نیویورک بدون خش استارت Stephen عشق و با وجود پنج خطا.

Asdrúbal Cabrera و Michael A. Taylor همچنین homered برای واشنگتن که از دست 2019 جهان سری MVP عشق به یک مسئله عصبی در فرشهای دست دو روز پس از قرار دادن مشت ژوئن صوت در COVID-19 مجروح لیست چرا که او آزمایش مثبت برای این بیماری است.

پر کردن در برای عشق Erick Fedde مجاز یک جفت از اجرا می شود در چهار نوبت از جمله Giancarlo استانتون دوم هومر در دو بازی.

تنر Rainey (1-0) سه استراحتی برای پیروزی.

این تیم در ترکیب هفت اشتباهات – دو توسط اتباع shortstop گنج ترنر در یک بازی یک فیلدینگ و یک پرتاب.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de