رامنی حمایت خواهد کرد اوباما در تلاش برای بررسی بایدن

واشنگتن — یوتا بهداشت ، میت رامنی می گوید او را حمایت احضاریه به مصاحبه با یک شاهد و به دست آوردن سوابق مربوط به Burisma های شرکت گاز در اوکراین مربوط به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، فشار می آید به عنوان بایدن به عنوان یک پیشتاز برای به چالش کشیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات.

رامنی تنها جمهوری خواه که رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته در مجلس سنا اعلام جرم محاکمه شد در یک موقعیت برای بازی spoiler در میهن پنل. پانل رئیس ویسکانسین بهداشت ، ران جانسون قصد دارد یک رای گیری روز شنبه برای ادامه بررسی هانتر بایدن فعالیت های در اوکراین خواهد شد اما باید هر جمهوری خواه رای به صدور یک حکم.

                                                                                                                                                                                                                       

هیچ مدرکی از تخلف توسط Bidens و هانتر بایدن را رد کرده است با استفاده از نفوذ خود با پدرش را به کمک Burisma. اما جمهوریخواهان در آینده برای مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع در طول و پس از سال گذشته استیضاح دادگاه را تشویق کرده و تحقیقات از فعالیت های خود را سوال که آیا آنها ایجاد تضاد منافع و جو بایدن به عنوان او مشغول به کار در اوکراین سیاست در دولت اوباما.

جانسون گفته است که او را نگه رای به حکم Andrii Telizhenko یک مشاور به یک لابی شرکت که کار می کرد با Burisma برای اسناد و مدارک و شهادت.

در نامه ای به ایالت میشیگان گری پیترز کمیته حزب دموکرات بالا جانسون گفت: “œthe مردم آمریکا حق دارند بدانند که چگونه مقامات دولتی خود را به انجام کسب و کار رسمی که آیا برخی احزاب دریافت درمان خاص و اینکه آیا هر ظاهری یا واقعی تضاد منافع بی جهت تحت تاثیر سیاست ایالات متحده.’�

رامنی روز پنجشنبه گفت که او ترجیح می دهند تحقیقات انجام شده توسط ‘œan مستقل و غیر سیاسی ، � پرسید: اگر این تحقیقات به نظر می رسد سیاسی او گفت: “œthe ظاهر خوب نیست.’�

                                                                                                                                                                                                                       

اما روز جمعه سخنگوی لیز جانسون گفت: رامنی بود و ابراز نگرانی های خود را به Ron Johnson و رئیس تایید کرد که ‘œany مصاحبه از شاهد خواهد رخ می دهد در یک بسته بدون تنظیم یک جلسه و یا عمومی عینک.’�

رامنی ‘œwill بنابراین رای به اجازه رئیس ادامه برای به دست آوردن اسناد و مدارک است که ارائه شده است,’� این بیانیه را بخوانید.

جانسون اصرار دارد خود را به کمیته بررسی است نه سیاسی. او با اشاره به نامه او نوشت: پیترز در ماه فوریه در قصد او به دنبال این کاوشگر که قبل از بایدن برنده چندین ایالت در روز سه شنبه و احیا نامزدی خود را.

‘œI هیچ دلیلی که چرا هر کسی می شی به این,’� جانسون گفت: پنج شنبه. ‘œAnd من نمی خواهم به انتشار این.’�

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش به اوکراین بررسی هانتر بایدن نقش به عنوان عضو هیئت مدیره برای Burisma در قلب آمریکا’ استیضاح پروب سال گذشته است. او پرسید: رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy به بررسی Bidens در جولای تماس تلفنی بود که نشان داد با خلاف کاران شکایت پاییز گذشته. خانه استیضاح او در ماه دسامبر برای فشار به دولت اوکراین در حالی که قطع کمک های نظامی به این کشور است.

دموکرات ها را محکوم کرد Johnson سنا بررسی به عنوان حزبی.

‘œThis تحقیقات نباید بخشی از آنچه که ما در حال انجام در امنیت داخلی’� پیترز دموکرات میشیگان گفت: این هفته است. ‘œThere در حال بیش از حد بسیاری از مسائل مهم دیگر که تاثیر امنیت کشور ما مانند coronavirus و حملات سایبری.’�

احضاریه بخشی از یک بزرگتر کمیته رسیدگی به Burisma. جانسون و کمیته مالی سنا رئیس چاک Grassley سال گذشته خواسته وزارت امور خارجه برای کلیه مدارک مربوط به هانتر بایدن Burisma و سایر افراد و اشخاص مربوط به شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>