تونی Romo باقی خواهد ماند با CBS به عنوان آن بالا NFL تحلیلگر پس از موافقت با ثبت پسوند.

CBS Sports سخنگوی جن Sabatelle گفت که شبکه و Romo توافق کرده اند که به یک قرارداد بلند مدت است. نیویورک پست گزارش داد که Romo جدید معامله به ارزش 17 میلیون دلار در سال است. اگر سابق دالاس کابوی ستاره هنوز هم بازی بود که او را 17 بالاترین پرداخت بازیکن خط حمله فصل آینده است.

                                                                                                                                                                                                                       

CBS’ مقابله با NFL منقضی پس از 2022 در فصل اما Romo قرارداد فراتر از آن می رود. CBS است که انتظار می رود برای حفظ حقوق خود در هنگام دور بعدی مذاکرات شروع که می تواند اتفاق می افتد در این سال یک بار در جدید توافق دسته جمعی با بازیکنان نهایی است.

Romo استخدام شد توسط CBS در سال 2017 زمانی که او بازنشسته پس از 14 فصل و امضا 3-معامله سال است که به طور متوسط $3 در هر فصل است. او به سرعت تاثیر بودن زوج با جیم Nantz شد و به طور گسترده ای مورد ستایش قرار داد به عنوان بهترین تحلیلگر برای اولین پس از John Madden. Romo جدید قرارداد گرفتگی $8 میلیون نفر در سال است که دیوانه دریافت و با فاکس. تنظیم برای تورم فعلی ارزش مادن قرارداد 14 میلیون دلار.

CBS مورد علاقه بود برای حفظ Romo. آن را تا به حال حق خود را برای مطابقت درخواست قیمت طی آن منحصر به فرد مذاکره پنجره. Romo هرگز در یک سوپر باول اما خواهد شد به تماس دوم خود را در سه فصل بعدی سال است.

ESPN بود و انتظار می رود به ایجاد یک مهاجم پیشنهاد به او را به حرکت به ‘œMonday شب فوتبال’� غرفه اما هرگز شانس. ESPN است که به احتمال زیاد مجددا با ابزار تجهیز غرفه خود دوباره پس از ولرم بررسی و جو Tessitore و Booger مکفارلاند.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de