رونالدو نمرات از ضربه آزاد به یوونتوس ضربه تورینو 4-1

میلان — کریستیانو رونالدو در نهایت به ثمر رساند با یک ضربه آزاد در لیگ ایتالیا برای کمک به یوونتوس ضرب و شتم تورینو 4-1 روز شنبه در یک مسابقه نیز که دیدم Gianluigi Buffon مجموعه سری ظاهر رکورد.

رونالدو به ثمر رساند یوونتوس را به گل سوم خود را به چوب خط حساب کردن تا 25 لیگ اهداف این فصل چهار پشت لاتزیو به جلو چیرو بی حرکت که منجر آ گلزن نمودار.

                                                                                                                                                                                                                       

آن 46 باشگاه هدف رونالدو در حال گل در حرفه خود را مستقیم از یک ضربه آزاد اما او برای اولین بار در نزدیک به دو فصل با یوونتوس است.

پائولو Dybala و Juan Cuadrado بود به ثمر رساند در نیمه اول قبل از Andrea Belotti را پنالتی کاهش کسری بودجه. مدافع تورینو Koffi Djidji مشبک دروازه خود در اواخر.

یوونتوس نقل مکان کرد و هفت نقطه روشن از مکان دوم لاتزیو که میزبان آث میلان بعد. سقوط تهدید لچه شد همچنین بازی بعد برابر ساسوئولو.

این دربی تورین شد بوفون 648th ظاهر در ایتالیا با پرواز بالا حرکت 42-year-old ‘حافظ یکی جلوتر از آث میلان بزرگ Paolo Maldini که مجموعه ای از رکورد در سال 2009. بوفون همسان این رکورد در دسامبر. 18 برابر سامپدوریا.

بوفون تنها تا به حال یک زن و شوهر از صرفه جویی را قبل از مواجه با یک پنالتی در نیمه اول زمان توقف بعد از Matthijs د Ligt شد تا حدودی به شدت مورد قضاوت قرار به کار گرفته شده توپ.

                                                                                                                                                                                                                       

بوفون رو دست به Belotti مجازات.

یوونتوس گرفته بود سرب در دقیقه سوم زمانی که Cuadrado رشته توپ را از طریق برای Dybala که ضرب و شتم دو مدافع قبل از پیچش یا حلقه زنی در پنجم خود را به عنوان هدف در بسیاری از سری مسابقات.

Juve دو برابر مزیت آن در 29th زمانی که رونالدو زد از خوبی در داخل نیمه خود را به محوطه جریمه و نورد توپ در سراسر برای Cuadrado به آتش به گوشه پایین سمت چپ.

و رونالدو رو در علائم خود را در 61 شناور آزاد و پا زدن بیش از دیوار و به گوشه بالا سمت چپ.

مسائل رفت و از بد به بدتر برای تورینو که Djidji تبدیل داگلاس کوستا عبور به شبکه خود را.

تنها ترش توجه داشته باشید برای یوونتوس بود که Dybala رزرو شد و همچنین ده Ligt و هر دو را به حالت تعلیق در روز سه شنبه دیدار مقابل میلان.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de