مدتها پیش زمانی که viaducts هنوز میرسد از هیچ منطقه ای بین مرکز شهر و کوهستانی محله دنور غیرمتعارف جمعیت هجوم آورده به 15 و پلت خیابان برای اواخر شب قهوه و سیگار در پاریس بر روی پلت و یا به آب گل آلود بر روی پلت فقط تا تپه. اما هر دو از قهوه خانه ها (پاریس بر روی پلت برگزار شد تا 2015) و هنگامی که آرام پلت خیابان در حال حاضر bustles با gleaming ساختمان های اداری و تحمیل آپارتمان.

کارگران و ساکنان آن ساختمان ها مشتاق هستند به مکرر موسسات در امتداد خیابان ولی اخیر بسته شدن مرده باتری باشگاه و Ste. الی (یک شاخه از کلت و خاکستری) سمت چپ یک زن و شوهر از شکاف. اما در حال حاضر وجود دارد دو گزینه جدید در پلت خیابان: شکسته قفس فقط در زمان بیش از سابق خانه از باتری های مرده و اتاق برای Milly برای باز کردن در 1615 پلت خیابان فقط در سراسر پلازا که در آن از Ste. Ellie ریخت و نوشیدنی از سال 2013 تا 2019.

Eclectic patterns and colors capture a 1920s feel.گسترش

التقاطی و رنگ گرفتن یک دهه 1920 احساس.

حسن نیت ارائه میدهد از اتاق را برای Milly

اتاق برای Milly به نام بعد از flapper دوران مسافرتی جهان میلی پارکر آخرین پروژه از فیونا آرنولد و جفری Knott که خود نیز آبی گنجشک قهوه و ملکه یازده. این است سوم خود را باز در چند ماه گذشته; ملکه یازده کوکتل و قهوه نوار باز در پایان 2019 در 3603 بلیک و دوم محل آبی گنجشک شده است و دم کردن قهوه در کنار درب به اتاق را برای Milly از ژانویه تاکنون است.

جدید نوار کوکتل قطاری از روح خروش بیست در هر دو طراحی و منو. آرنولد می گوید که او و تیم او در طراحی این فضا با سمپل های قهوه ای به عنوان معمار و فنر ساخت و ساز به عنوان ساز است. Cushy زیتون سبز banquettes سنگ مرمر در صدر جدول و مس در صدر نوشیدنی ریل نقاشی رنگ و روغن (سرپرستی کیت می یابد و هنر) و رنگارنگ تصویر زمینه اضافه کردن به احساس یک اکسپلورر هنرستان و یا کتابخانه و یک دست نقاشی نقاشی دیواری پشت بلند بسته بندی در اطراف نوار به تصویر می کشد درختان نخل فیل شتر و معابد می افزاید: لمس شرق شناسی در اروپا سالن در نوبه خود از قرن.

Velvet, copper, marble and rich colors add to the sumptuousness of Room for Milly.گسترش

مخملی و مس و سنگ مرمر و رنگ های غنی اضافه کردن به sumptuousness از اتاق را برای Milly.

حسن نیت ارائه میدهد از اتاق را برای Milly

غذا و کوکتل منوها ترکیب انحطاط و بازیگوشی با نوشیدنی مخلوط حملات عجیب و غریب و استادانه درست شده — حتی خانه مارتینی همراه با تعجب مواد و تنقلات و صفحات کوچک نقاشی از فهرست مجلل ناهار خوری. وجود خاویار, برای مثال, اما آن را با Ritz crackers; شما می توانید نمره خدمت تک به 18 دلار و یا “کل سر در گم قلع” برای $95. سالاد والدورف deviled تخم مرغ شیاطین سوار بر اسب croquettes و سرد میگو اضافه کردن به کوکتل-پرنیان حزب و شما حتی می توانید یک تک وعده Wellington, پر شده با گوشت گاو اما به صورت محلی ساخته شده کلاید در سوسیس. اگر شما نمی تواند تصمیم بگیرد چه چیزی را امتحان کنید و بخواهید که روی پشت بام است که به صورت $55 همراه با یک سفارش از هر بشقاب کوچک.

آرنولد و Knott دیگر نوار ملکه یازده متخصص در ارزان کوکتل در 8 دلار در محدوده اما اتاق برای Milly می رود کمی مجلل تر با قیمت های پایین و میانه است. ارواح محدوده فراتر از استاندارد جین ودکا رم و ویسکی هر چند با cachaça, calvados, شری, Cappalletti, rhum agricole و دیگر مبهم تر ارائه خدمت به عنوان پایه ای برای نوشیدنی های مختلف. نیز وجود دارد یک صفحه کامل از صفر-اثبات کوکتل.

رسمی افتتاح اتاق به صورت میلی گرم در روز شنبه, مارس 28 اما Knott می گوید شما می تواند به توقف در این آخر هفته برای یک نرم باز با چند تخفیف. آمده تا پایان ماه نوار باز خواهد شد به طور رسمی از 3 بعد از ظهر تا نیمه شب یکشنبه از طریق پنج شنبه و تا 2 صبح در روزهای جمعه و شنبه. برای رزرو و اطلاعات بیشتر تماس 720-630-7020 و یا بازدید از اتاق را برای Milly سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de