رز رژه شناور طراح ایجاد سالن ورزشی در فضای باز در سیرا مادر


SIERRA MADRE (CBSLA) – لس آنجلس شرکت که به ساخت شناور برای افزایش رژه با استفاده از مهارت های خود برای یک پروژه جدید برای کمک به مبارزه سیرا مادر, بدنسازی, صاحب, ساخت, یک, هوای آزاد, تمرین پلت فرم.

ژوئیه 28 سال 2020 است. (CBSLA)

هنری و سرگرمی خدمات است که می سازد کنسرت مراحل و ساخت و طراحی شناور رژه همکاری با سیرا تناسب اندام برای ساخت یک پلت فرم به ورزشگاه خود را به حرکت کل عملیات در خارج از منزل.

فضای ورزشگاه 60-پا-طولانی 31-فوت-گسترده و دارای یک جراحی خرپا قاب و خرپا چادر ساختار.

آن ساخته شده است از زمین تا حق خارج سیرا تناسب اندام.

سیرا تناسب اندام صاحب سیرا Lewis-دووال گفت CBSLA که این ایده را به او آمد و درست بعد از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom — برای بار دوم با توجه به افزایش coronavirus موارد — دستور shutdown از همه داخل سالن عملیات برای ورزشگاه در جولای 13. سیرا تناسب اندام تا به حال فقط در آن جشن سالگرد 25th.

“هنگامی که ما تعطیل…برای بار دوم کریگ (مدیر عامل شرکت AES) بسیار بسیار دوست خوب من من به نام او و گفت:” کریگ من به کمک شما نیاز دارند,'” Lewis-دووال روز سه شنبه گفت. “از آنجا که ما تا به حال این فرصت را به انجام, هوای آزاد,, من می خواستم به آن را درست انجام دهد. بنابراین ما دو کسب و کار همکاری کرد. و این چیزی است که ما داریم. من یک کنسرت مدونا مرحله است.”

ورزشگاه را به روی عموم باز در روز شنبه. ماسک و متوسط چک مورد نیاز خواهد بود. برای کار شما باید یک قرار ملاقات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر