راسل سالن روستا به بازگشایی جولای 6

راسل سالن روستا را بازگشایی برای عموم جولای 6, با برخی از محدودیت.

مردم قادر خواهد بود برای ورود به سالن روستا به صورت عادی خدمات. اما آب و فاضلاب لایحه پرداخت و وسیله نقلیه برچسب خرید هنوز هم می تواند ارسال شده از طریق پست الکترونیکی و رها کردن جعبه و یا به کار گرفته شده توسط تلفن در (630) 980-2000 یا آنلاین در www.roselle.il.us/328/Online-Payments.

                                                                                                                                                                                                                       

ماسک صورت مورد نیاز خواهد بود برای هر کسی که ورود به ساختمان و ارائه خواهد شد در صورت نیاز به عنوان ضد عفونی کننده دست. پارتیشن بندی و طبقه نشانه گذاری های قرار داده شده اند در لابی به نگه داشتن مردم از نزدیک تماس بگیرید.

ساعت اول هر روز از 9 تا 10 صبح خواهد بود این سایت متعلق به ساکنان که در معرض خطر بالاتر برای COVID-19 به دلیل سن یا بیماری.

ایجاد سالن باز خواهد شد تا 1 بعد از ظهر چهارشنبه و 4 p. m. دیگر روزهای هفته تا کی.

“ما برنامه ریزی در انجام کارهایی برای ساکنان خواهد شد که به عنوان امن برای آنها که ممکن است” شهردار اندی Maglio گفت. “این که ما بزرگترین اولویت بالاتر از هر چیزی است.”

خدمات خواهد بود با تعیین وقت قبلی برای پلیس و آتش و عمومی این نسخهها کار دولت است. تماس (630) 980-2020 به مخاطب عام المنفعه (630) 980-2043 برای سازمان آتش نشانی و (630) 980-2025 برای ایستگاه پلیس. تماس با 911 برای پلیس و آتش نشانی در مواقع اضطراری.

                                                                                                                                                                                                                       

طبقه دوم سالن ایجاد کرد که در آن شهردار و روستای دیگر مقامات کار همچنان بسته است.

سالن روستا بسته شده پس مارس 16 با بسیاری از کارکنان مشغول به کار از راه دور. برخی از کار خود ادامه خواهد داد, مقامات گفت.

محدودیت در سراسر کشور را شل جمعه به عنوان ایلینوی حرکت به فاز 4 از رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر را بازگشایی طرح است.

محیط داخلی رستوران ناهار خوری سینما و ورزشگاه و موزه ها و باغ وحش ها و اردوگاه های روز اجازه خواهد داشت برای از سرگیری عملیات در ظرفیت محدود و با محدودیت. با توجه به DuPage County Health Department DuPage County گزارش کرده است 8,742 مجموع موارد با 451, مرگ و میر, از شنبه. راسل دیده است 210 موارد تایید شده تا کنون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de