رووزمانت شیکاگو سگ را بازی توپ در حالی که دیگر حومه تیم در خانه بمانند

COVID-19 منجر به لغو جولای 4 آتش بازی و رژه و جشنواره ها, اما دو بخش دیگر از نمونه آمریکایی تابستان — بیس بال و سگ ها — بازگشت به حومه روز سه شنبه.

شیکاگو سگ که بازی در رووزمانت تاثیر میدان خواهد خوش آمدید تماشاگران در شب افتتاحیه با محدود صندلی ظرفیت مورد نیاز از ماسک در هنگام راه رفتن در اطراف محل اجتماع, اجتماعی, فاصله اقدامات و بسیاری از ضد عفونی کننده دست.

                                                                                                                                                                                                                       

در حال حاضر این سگ ها تنها بازی بیس بال در شهر با منطقه دیگر لیگ لغو فصل خود و توله و جوراب سفید هنوز چند هفته از شروع خود را به صورت مختصر برنامه (بدون تماشاگر حداقل برای شروع در جولای 24).

مرزی لیگ که شامل Schaumburg Boomers و ژولیت Slammers لغو آن فصل هر چند Slammers طرح به میزبان چهار تیم 27-بازی شهر از قهرمانان جام جهانی شروع جولای 16. Minor League Baseball که 30 ساله Kane County, خانمها بالغ حق رای دادن است که وابسته نیز نامیده می شد ،

سگ بازی در انجمن آمریکایی مستقل و حرفه ای بیس بال است که در آن نیمی از آن ده تیم در حال بازی کوتاه 60-بازی فصل از مجموع چهار استادیوم. سگ بودند که با بازی در “hub” ورزشگاه میزبانی جدید میلواکی Milkmen حق رای دادن در فرانکلین ویسکانسین تا سگ رو اجازه از دولت آمریکا با مقامات اواخر ماه گذشته قادر به بازگشایی در رووزمانت. سگ را بازی 30 خانه بازی.

“این قطعا جالب فصل, اما آن را در حال تحول در بزرگ راه” گفت: Shawn شکارچی سگ صاحب. “ما بسیار خوشحال می شود در فاز 4 بازگشایی به طوری که ما می تواند به بازی بازی های ما در زمینه تاثیر و در مقابل از طرفداران. ما به بازی توپ مهم است که برای بازیکنان ما که در حال زندگی می کنند و برای طرفداران ما که سزاوار بسیار مورد نیاز ،

                                                                                                                                                                                                                       

در حالی که تنها نیمی از لیگ را تیم بازی خواهد کرد این شکارچی گفت: صاحبان تیم اتکا در مرکز شهرستان و مشخص استادیوم ها در ایالات متحده است که اجازه می دهد تماشاگران بود و همراه دستورالعمل های بهداشتی. در علاوه بر این به رووزمانت و فرانکلین, ویسکانسین, بازی های برنامه ریزی شده در این تابستان در فارگو داکوتای شمالی و Sioux Falls, South Dakota.

در مقابل مقامات از بزرگتر 14-تیم مرزی لیگ گفت: آنها نمی تواند انجام یک فصل تحت های مختلف دستورالعمل های خود را در تیم اصلی بازار که شامل هفت متحده و کانادا است.

لیگ جمهور غنی Sauget Sr. گفت: محدودیت در گردهمایی های اجتماعی علاوه بر محدودیت های مسافرتی مؤثر کانادا تیم رسوب فصل کامل لغو شود.

شیکاگو سگ تا به حال به ارسال گسترده ایمنی طرح به دولت قبل از گرفتن OK به بازگشایی شده است. این بدان معناست که 20 درصد ظرفیت محدود در 6,300-صندلی ورزشگاه در Balmoral خیابان است که در حدود 1,300 صندلی. صندلی های خوشه هستند و فاصله: گروه تا هفت مجاز هستند اما بسیاری دیگر صندلی و ردیف سمت چپ خالی برای حفظ فاصله.

                                                                                                                                                                                                                       

توسط صبح روز دوشنبه این تیم گزارش 95 درصد از کرسی برای باز شب شد و در حال حاضر به فروش می رسد.

طرفداران خود را دریافت کنید درجه حرارت بررسی می شود پس از ورود و از آنها خواسته می شود به پوشیدن ماسک زمانی که نشسته شکارچی گفت.

نشانگر تعیین خواهد شد یک راه ترافیک جریان در تلاقی چند خیابان یا جاده و دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه قرار داده خواهد شد در سراسر ورزشگاه. و برای خرید آن امضای سگ های داغ — و یا هر گونه مواد غذایی و یا آشامیدنی — انتظار نداریم که به صورت نقدی پرداخت کند. این طرح خواستار پرداخت cashless در امتیازات و تیم فروشگاه.

“من فکر می کنم آن را یک تجربه متفاوت, اما از آن خواهد شد بسیار خوب یک” شکارچی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de