راس خوشحال با رویکرد روان

با مثبت COVID-19 آزمون مؤثر بازیکنان متعدد MLB تیم تا کنون توله شیکاگو باید اجتناب شود یکی است.

سال اول مدیر David Ross گفت: خود بازیکنان انجام شده است سهم خود را که اتفاق می افتد.

                                                                                                                                                                                                                       

“هنگامی که شما به بازیکنان برای شروع خرید به آنچه که ما باید انجام دهید را به نفع خود به خصوص در این محیط است که ما در برخورد با این سال بسیار قدرتمند و در” راس گفت. “آنها همچنان به بحث در مورد و انجام ندهید.”

راس گفت: آن آسان نیست. آن را قطعا نمی بیس بال عمل و یا آموزش برای فصل آینده مانند هر تجربه کرده اند.

“آنچه که بازیکنان در حال انجام است بسیار سخت” راس گفت. “آن را از نظر ذهنی آماده سازی. شما همیشه نگران بودن بیش از حد به کسی. شما همیشه نگران ماسک خود را. آن را داغ در خارج وجود دارد به پوشیدن ماسک. و سپس شما می توانید آزمون روز آینده و که کمی ناشناخته کمی از اضطراب را من انجام دادم همه چیز درست است ؟ آن را واقعی است.”

پنج شنبه مشخص شده یکی دیگر از تست روز برای توله. راس گفت: این یک فرایند این تیم دوست دارد به نگه داشتن در خانه و به روز رسانی روزانه مگر یک نتیجه مثبت است.

و تا کنون خیلی خوب است وجود دارد.

“این واقعی بوده است پاداش از این صندلی” راس گفت. “کسی تست مثبت آن معنا نیست که آنها غیر مسئولانه و یا جوابگو نیست. این بچه ها باید یک کار خوب انجام داده بودن و آماده انجام یک کار خوب از ماندن در اصطلاح حباب ما در حال تلاش برای ایجاد میان ما و می دانم که ما در حال آمدن به یک منطقه امن در اینجا.”

                                                                                                                                                                                                                       

بازیکنان در حال گرفتن پیام.

“همه نیاز به حرفه ای در مورد این” scott mescudi Baez گفت. “آنها نیاز به آن جدی است. در پایان روز آن می تواند واقعا خطرناک برای خانواده خود را بیش از حد. نیاز به حرفه ای در مورد آن و نگه داشتن شش پا و دور از مردم است.”

در بهبود

David Ross گفت: Anthony Rizzo, کنار از عمل به دلیل کمر درد است که هنوز هم روز به روز اما در حال حرکت در مسیر درست است.

پارچ خوزه Quintana, از, بعد از عمل جراحی در سمت چپ انگشت شست است که کار کردن در زمینه انوری. Quintana را از دست شروع فصل اما راس گفت: او انجام شده است پا و سرشانه کار می کنند به طوری که او را آماده برای بازگشت به زمانی که دست خود بهبود می یابد.

وجود دارد گزارش های متعدد شنبه که توله را منتشر کرده اند راست دست پارچ براندون فردا. قبل از تابستان اردوگاه باز توله جمهور تئو اپستاین به خبرنگاران گفت: این تیم نمی بینم “یک سناریو واقعی که در آن فردا خواهد کمک این سال است.”

نگاه به آینده

MLB منتشر 2021 برنامه پنج شنبه. توله باز خواهد شد در خانه در مارس 1 در برابر دزدان دریایی پیتسبورگ و بازی AL مرکزی برای دومین مستقیم فصل.

“کمتر سفر بهتر در بازیکنان برای مطمئن” مدیر David Ross گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net