سلطنتی دبیرستان مربی مثبت برای Coronavirus Simi دره بالا مربی دوم بالقوه مورد

SIMI دره (CBSLA) — یک مربی در رویال دبیرستان در Simi دره دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که دوم مربی در Simi Valley High school در معرض شده است اما هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است مثبت.

Simi دره Unified School District هشدار پدر و مادر بیش از آخر هفته به دو مورد. این منطقه مشخص نیست چه ورزشی سلطنتی دبیرستان مربی نظارت اما پتانسیل مورد درگیر یک مربی Simi دره دبیرستان دختر والیبال برنامه.

منطقه می گوید سلطنتی دبیرستان مربی قرارداد COVID-19 از اعضای خانواده و این که مربی تیم مطبوع متوقف شده است باقی مانده از تابستان است. منطقه می گوید: این مربی تا به حال تعامل با یک گروه کوچک از دانشجویان آخرین دوشنبه و سه شنبه.

مطبوع برای Simi دره بالا دختر والیبال برنامه شده است نیز تعطیل تابستان است. منطقه می گوید: مربی تعامل با یک گروه از دانش آموزان دوشنبه گذشته از طریق پنج شنبه در روزانه ورزشی مطبوع جلسات.

همه مربیان و کارکنان و دانش آموزان که در تماس با این دو مربیان همراه با خانواده های درگیر ابلاغ شده است و با توجه به راهنمایی برای تست و quarantining.

دبیرستان تیم های ورزشی به تازگی پاک به انجام داوطلبانه تابستان مطبوع جلسات در آماده سازی برای سال تحصیلی آینده تحت سخت بهداشتی و پروتکل های ایمنی با توجه به منطقه. مقامات می گویند آنها همچنان به نظارت و صرفا اجرای این پروتکل و مراحل را برای کمک به حفاظت از سلامت و ایمنی جامعه است.

شهرستان ونتورا شد و یکی از اولین شهرستان در جنوب کالیفرنیا به سهولت اقامت در خانه محدودیت است اما در هفته های اخیر دیده می شود و نگران چشم انداز مثبت در عفونت و بستری شدن در بیمارستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net