Rozner: ادی O مشتاق به رفتن با حذفی هاکی

آن را تنها یک ماده از زمان قبل از ادی Olczyk می یابد راه خود را به سالن از شهرت به عنوان یک پخش کننده.

اما آن را نه فقط در آن نقش که او می داند این بازی ارزش. آن را در 35 سال در NHL که او آموخته است که این بازی به معنی به کسانی که به آن نیاز دارید.

                                                                                                                                                                                                                       

و این که چرا او می داند که بازگشت به عمل Aug. 1 قابل توجه است.

“این یک فرصت برای سرگرم” Olczyk گفت. “ما می دانیم که چه چیزی اتفاق می افتد در جهان واقعی است. این دنیای واقعی نیست, اما آن را یک فرصت برای همه ما در هاکی حداقل به برخی از لذت به زندگی مردم به نوبه خود بر روی تلویزیون و یا رادیو و تماشای و یا گوش دادن به تیم مورد علاقه خود را برای دیدن Blackhawks در پلی آف.

“همه ما می دانیم که شما نمی توانید به دور از زندگی واقعی اما حداقل برای چند ساعت آن را خوب است برای ذهن و روح به چیزی دیگری است.

“بازیکنان و مربیان و سازمان ها در این فرصت در اینجا به برخی از احساسات مثبت و galvanize یک جامعه یا یک شهر با بیرون رفتن و سرگرم کننده است.

“این واقعا هیجان انگیز به این احتمال است. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی و یا با مانع, اما آن را یک فرصت برای قرار دادن یک لبخند بر کسی چهره و من فکر می کنم که یک چیز خوب با توجه به این همه گیر ما زندگی می کنند حتی اگر آن را برای یک دوره کوتاه از زمان.”

                                                                                                                                                                                                                       

دقیقا همان جایی که او می تواند پخش از نامشخص است هر چند او انتظار برای پیدا کردن در چند روز آینده. Olczyk اتحاد شاهین و NBC Sports شیکاگو تعهدات اما او نیز چهره ملی NBC پخش همراه با توضیحات Emrick.

بر اساس چه ورزشی دیگر در حال بحث در مورد این احتمال وجود دارد که محلی هاکی پخش خواهد سرچشمه از استودیو در شهر در حالی که ملی پخش تیم خواهد بود در سایت در حباب. Olczyk خواهد بود بخشی از هر دو در نهایت.

“من نمی دانم که تمام تدارکات در عین حال” Olczyk گفت. “این فقط به خوبی می دانیم که بازی ها را در این برنامه و من به کار با پت فولی دوباره به زودی.”

Olczyk گذشت زمان و در طول خاموش کردن مثل بقیه از ما هر چند یک تغییر بزرگ است که او را در بازگشت به زمین گلف برای اولین بار در بیش از یک دهه.

                                                                                                                                                                                                                       

“این یک راه خوب برای دریافت خارج” Olczyk گفت. “این بهتر خواهد بود اگر من می تواند راست راننده من.”

بسیار بزرگتر اخبار هفته گذشته او استقبال او اولین نوه, Audrey Marie, حسن نیت ارائه میدهد از دختر در قانون اریکا و پسر ادی.

پدر بزرگ Edzo نیز بازمانده سرطان مبادا ما را فراموش کرده ام, اما, او می گوید: او مطمئن است که او دیگر دلیلی برای ترس COVID-19 بیش از هر کس دیگری.

“من صحبت کرد به من پزشکان و آنها به من گفت من در هر گروه خطر بالاتر. من به اندازه کافی دور حذف از شیمی است که من لازم نیست که به نگرانی در مورد آن گفت:” 53 ساله Olczyk. “باور کنید یا نه آن را سه سال در اوت. 4 که من پیدا کردم.

“حتی قبل از اینکه من مریض شدم من استفاده می شود به حمل ضد عفونی کننده دست در اطراف. من فکر می کنم همانطور که شما مسن شما فقط تبدیل شدن به آگاهی بیشتری از محیط اطراف خود را کنید و سعی کنید به یک زندگی سالم.

“من احساس می کنم خوب است. به دنبال به جلو به بازگشت به کار.”

همانطور که برای چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که بازی رزومه شما می توانید تعداد Olczyk در میان کسانی که یک سرنخ به عنوان کسی که یک مزیت است.

“تجزیه و تحلیل ترافیک اعداد نتایج یک فصل سری و یا هر چیزی که اتفاق افتاده است و پنج یا شش ماه پیش آن را کاملا بی ربط” Olczyk خندید. “این است که یک فصل کامل فصل جدید است.

“من معتقدم که شما نیاز مرد در هدف شما نیاز هاکی بهداشتی و شما باید به دور ماندن از ویروس. آن سه چیز را به اتفاق می افتد. اما جوان تیم? مسن تیم? با تجربه تیم? من جواب ندارد. من آرزو می کنم من می تواند نقص آن است.

“من دوست دارم طولانی عکس. من یک اسب بازیکن. شما می خواهید به یک 99-1 شات ؟ من نمی تواند استدلال می کنند با شما.”

و به عنوان Olczyk ساخته شده است که خود را دور از لیگ از طریق تلفن و, یک چیز مشخص شده است.

“هر تیم صحبت کردم و به آنها فکر می کند که یک شات” Olczyk گفت. “هسته بچه ها من به صحبت و یا تیم مدیریت همه آنها می گویند همین است. همه آنها می گویند ” چرا ما؟’ اما در پنج بازی سری 1 بازی بسیار زیبا باید. شما در حال درخواست برای مشکل اگر شما از دست دادن بازی 1.

“من فکر می کنم آن را یک فرصت می شود واقعا هیجان انگیز است اگر همه سالم است. هیچ کس نمی داند. فقط باید صبر کنید و ببینید. اما اگر آن سه چیز اتفاق می افتد و هر تیم می تواند دو ماه بخاری و همه از ناگهانی آنها در حال بازی برای جام استنلی.”

موفق باشید چیدن یک برنده است. اجازه دهید فقط امیدوارم که ما فرصتی برای دیدن این اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de