Rozner: در زمان ناآرامی کلمات مهم تر از همیشه

من به یاد داشته باشید بسیاری در مورد پدر بزرگ من.

او فوت کرد زمانی که من جوان بودم تا خاطرات عمدتا از داستان او گفت: داشتن یک مزرعه نه چندان دور از کیف داشتن به کنار گذاشتن زندگی خود را در یک کشور که او را نمی خواهم نوع وجود دارد از فرار از پوگروم در ترس از زندگی خود و برای ایمنی از خانواده اش.

                                                                                                                                                                                                                       

او همیشه به دنبال بیش از شانه خود را حتی زمانی که زندگی در شیکاگو محله 50 سال بعد هنوز هم اگر کسانی که سربازان و یا پلیس را نشان می دهد تا تحت پوشش تاریکی و پایان کار آنها آغاز شده بیشتر به غارت و تجاوز به عنف و قتل است.

است که ترس شما هرگز به طور کامل بهبود می یابند و اگر پدر بزرگ من زنده بود و من فکر می کنم او را ببینید تظاهرات های امروز — این تظاهرات مسالمت آمیز-و با سر اشاره کردن سر خود را در درک.

و در عین حال من gramps نفرت نیست. او به عاشق بیس بال در این کشور و خودداری از تحقیر New York Mets حتی پس از آنچه آنها را به خود توله در سال 1969. او دوست نداشتن White Sox و در زمان پسر خود را به بازی در هر دو طرف از شهر.

او همچنین تدریس او پدر من است که شما می توانید انتخاب کنید به عشق یا نفرت, که شما به دنیا می آیند و باید آموزش داده شود به نفرت که چنین ایدئولوژی در خانه آغاز می شود.

                                                                                                                                                                                                                       

که خانه من در یک, که در آن حفر شد به ما که با شما رفتار مردم راه شما می خواهید به درمان می شود که اگر شما مردم به خوبی درمان شما نیاز نیست که پشیمانی و این که شما قضاوت مردم و چگونگی رفتار آنها با شما نه با هر اندازه گیری.

بقیه از آن بود chazerai.

به طوری که همه من می دانم. تغییر آغاز می شود در صفحه اصلی که در آن شما یاد بگیرند که به عنوان کودکان و که در آن شما فرزندان خود را.

هیچ چیز من می گویند علنی در مورد این مسائل فقط به عنوان چیزی که عضو کمیته نیروهای مسلح سنا سیاستمداران مشهور و روزنامه نگاران می گویند در مورد آن مهم است.

شما می خواهید به سهام امید خود را در یک ریاکارانه NBA مربی که حاضر به بازگشت هنگ کنگ به معترضان التماس برای ساده حقوق بشر به وجود کفش معاملات در سهام و NBA پول در خط اما در حال حاضر می گوید: در مقابل هنگامی که آن را حق در اینجا در خانه و با وجود امتیاز سیاسی به نمره ؟

Chazerai.

کلمات مهم است. البته آنها مهم است. آنها مهم در خانه اولین و مهمترین. آن را در خانه آغاز می شود و شروع آن با کودکان است. از خودتان بپرسید آنچه شما آموخته بودند. از خود بپرسید چه شما آموزش داده خواهد شد و یا آموزش خود را فرزندان و نوه ها.

                                                                                                                                                                                                                       

چگونه است که پلیس در مینه سوتا یادگیری به نفرت جورج فلوید به عنوان او را به قتل در قلب خود را ؟ چرا 99 درصد از پلیس صادق و زحمتکش مردان و زنان مایل به خطر جان خود را برای محافظت از ما هر روز ؟

که 99 درصد نمی کسب آجر به سر, ضربه بودن و یا داشتن مدفوع پرتاب در چهره خود را. و نه صاحبان فروشگاه سزاوار به از دست دادن یک عمر کار به غارت جنایتکاران. که هیچ ربطی به اعتراض.

ما به دنیا متنفرم. این چیزی است که یک انسان باید یاد بگیرند.

خوب و بد وجود دارد و مردم در هر حرفه ای از جمله روزنامه نگاری. ما حساس هستند فقط به عنوان همه دیگران به نادیده گرفتن خود ما تعصبات تمایلی به نگاه عمیق و بررسی قلب خود ما.

من اعتراف می کنم اینجا که من دست در کیف پول من هر زمان که وجود دارد یک سیاستمدار در اتاق از دو طرف راهرو به اعتقاد من تعداد بسیار کمی از آنها مراقبت در مورد هر چیزی به جز حفظ قدرت و کنترل ما دلار است.

من اعتراف می کنم که من بندر خشم در قلب من برای اسب دوانی که در زمینه اعتراض و من هزینه یک انتخاب-5 در Breeders’ Cup چند سال پیش.

من اعتراف می کنم که من هرگز ببخش داور که یک پنالتی پشت بازی زمانی که ما تا به حال 3-در-1 در وقت اضافه از یک آبجو-لیگ حذفی بازی از یک دهه پیش در یک بازی ما در نهایت از دست داد.

من اعتراف می کنم که من نفرین در greenskeepers که پیدا کردن شادی در بدبختی پین دادن.

و در همان زمان من را ببخشند ونکوور وفادار که می خواستم برای سوزاندن من در تمثال در طول سال 2011 NHL برگشتی که حتی برخی از آنها به خاطر آن است که من یک بار کمک ارائه متن به تاد Bertuzzi حادثه است.

اثبات این که ما همه موجودات پیچیده.

بر خلاف بسیاری خواهد شد که وزن در این, من نمی تظاهر به دانستن چه باید بکنید بعد برای حل تمام که میشود ما به عنوان یک کشور است. من فقط می توانید در ادامه این گفت و گو را در خانه خود نگه دارید و من خود را حیاط خلوت و تمیز از نفرت.

در همان زمان به من پیشنهاد کلمات Jay Billington Bulworth که پیشنهاد کرد که “همه ما باید داوطلبانه و رایگان, روحیه, باز برنامه از زاد نژادی ساختارشکنی.”

او زندگی می کردند به دیدن این فیلم, من فکر می کنم پدر بزرگ من توافق کرده اند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de