Rozner: یک نام فراموش شده در سال 2010 Blackhawks

خیره کننده ترین بخش از بودن در یخ هنگامی که یک تیم در حال جشن گرفتن یک جام استنلی است کشف.

به وجود سه بار و شاهد همان در هر مهمانی باعث می شود آن را کمتر عاطفی برای کسانی که با منافع است.

                                                                                                                                                                                                                       

وجود شوک در پیدا کردن که چگونه بسیاری از بازیکنان بودند به شدت مجروح که آنها ممکن است قادر به پایان این سری تا به حال آن رفته و دیگر هیچ و پس از آن وجود دارد شگفتی های دیگر است که به سادگی خود را کپی کنید.

زمانی که Blackhawks ضرب و شتم فیلادلفیا 10 سال پیش در روز سه شنبه به برنده 2010 جام استنلی وجود دارد چند نفر از اعضای تیم و جلوی در اتاق که بیرون رفت از راه خود را به ذکر یک مرد نام: ترنت Yawney.

برای بسیاری از شاهین طرفداران او را فقط به یکی دیگر از نه مربیان بیش از 11 سال کشش منجر به Joel Quenneville بود اما Yawney که صرف پنج سال به عنوان سر مربی در نورفولک در حال توسعه بازیکنان قبل از گرفتن کار در شیکاگو در سال 2005 بسیاری از کسانی که سال بدون یک دستیار در AHL.

از آن پس به عنوان یک آمریکایی لیگ مربی و یا به عنوان NHL دستیار او تولید کرده است بیشتر NHL defensemen از فقط در مورد هر کسی که در لیگ.

بسته بندی ارسال می شود unceremoniously توسط شاهین در آن شب در فیلادلفیا او را فراموش نکرده بود.

                                                                                                                                                                                                                       

دانکن کیت که برنده طلای المپیک برای کانادا, جام استنلی و نوریس جایزه در سال 2010 رفت از راه خود را به یاد داشته باشید Yawney.

“Yawns شد کاپیتان (1988) کانادا تیم المپیک. او یک قهرمان در کانادا” کیت گفت: بر روی یخ است که شب در فیلادلفیا. “او به من آموخته زیادی در مورد هاکی و چگونه به بازی دفاعی و تمام است که, اما واقعا او به من آموخت که به یک مرد و به عنوان یک طرفدار و من با او.”

یک لحظه وجود دارد در نورفولک زمانی که کیت نزدیک به خانه رفت. Yawney نمی خواهد به او اجازه دهید که اشتباه. در حال حاضر این سالن از شهرت در انتظار کیت.

“من صرف زمان زیادی را با او و او واقعا از من نگه داشته در نورفولک زمانی که من مطمئن نیستم این بهترین بود و آن را به بهترین چیزی که برای من” گفت: Keith که ذکر Yawney هر دو بار او برنده نوریس جایزه. “شما فکر می کنم در مورد آن دسته از مردم که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد به شما. وجود دارد بسیاری از مردم که برای کمک به شما در اینجا. شما این کار را انجام نمی خود را.

“ما همه اینجا هستیم امشب به خاطر تمام مربیان در تیم ما و تمام تیم ما در بازی. این است که برای آنها بیش از حد.”

Yawney — که شش فصل در شیکاگو — بود Hawks مربی برای 103 بازی اخراج در سال 2006 به عنوان یک قربانی که مدیریت آمادگی برای جدید NHL بیرون آمدن از 2004-05 تحریم. رایگان عوامل آنها را امضا کرده بودند آهسته و دشوار در حالی که بازی روند سریع و ماهر.

Yawney نهایی بازی به عنوان سر مربی در نوامبر 2006 برجسته دیل Tallon صف جلو این خطوط: Bryan Smolinski, Tuomo Ruutu و کارل Corazzini; Patrick تیز تونی Salmelainen و Radim Vrbata; Denis Arkhipov مارتین Lapointe و مایکل Holmqvist; و کریگ مک دونالد جف همیلتون و کارل استوارت.

                                                                                                                                                                                                                       

در دفاع وجود دارد جانبازان Lasse Kukkonen جیم Vandermeer و Jassen Cullimore با جوانان برنت سیبروک دانکن کیت و جیمز Wisniewski. این goaltender شد برایان بوچر.

Yawney هرگز تا به حال شانس.

او Norfolk, GM بود آل MacIsaac که او نیز مشغول به کار در رککفرد قبل از پیوستن به شاهین جبهه در سال 2008. آخرین سر مربی در راکفورد بود مایک Haviland, دستیار مربی با 2010 Hawks.

“ترنت و آل انجام بسیاری از کار در بسیاری از این بچه ها قبل از من حتی وجود دارد و برای دیدن این بچه ها امروز من لازم نیست که عبارت” Haviland گفت: در فیلادلفیا. “شما می دانید که شما احساس می کنید مانند یک افتخار پدر و هنگامی که شما احساس می کنید شاید شما بازی یک نقش کوچک در کمک به آنها را از اینجا دریافت کنید.

“ترنت Yawney قرار داده است بسیاری از بازیکنان NHL و بسیاری از بازیکنان مدیون او و من می دانم که Yawns است امشب و من می دانم که او احساس افتخار ، آن را فقط واقعا عالی به دیدن این بچه ها رشد می کنند تا به مردان و انجام آنچه را که آنها در اینجا برنده جام استنلی.”

در حالی که به سختی به یاد در شیکاگو یا فکر فقط به عنوان یکی دیگر مربیگری punchline, Yawney — در حال حاضر یک دستیار در لس آنجلس — را فراموش نکرده بود شب شاهین برنده اول از سه فنجان بسیار مورد توجه و احترام کسانی که بازی برای او و کسانی که مربی با او.

آن را کمی آرامش پس از راه او شده بود دور انداخته و سرزنش اینجا برای همه او تا به حال هیچ کنترل بیش از و او با استعداد یک حلقه به عنوان قطع راه های بسیاری سابق توله بودند پس از 2016.

اما آن را هنوز هم یکی از آن لحظات یک ناظر می تواند نکنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de