Rozner: PGA Tour golf بازده دوشنبه…در نهایت

چگونه از جان گذشته هستند PGA Tour جوانب به عقب بر گردیم در این دوره و رقابت ؟

خوب, اجازه دهید فقط می گویند که از جان گذشته به عنوان شما را به تماشای برخی از زندگی ورزشی.

                                                                                                                                                                                                                       

زمینه برای پنجشنبه چارلز شواب در استعمار در فورت وورث است بهترین ها را برای هر یک به طور منظم فصل رویداد در 13 سال به استثنای رشته های بازیکنان و WGCs که همه را محدود به زمینه.

بالا 5 در جهان و 18 از 25 بالا وجود خواهد داشت. در دست در تگزاس خواهد بود 101 بازیکنان با حداقل یک پیروزی عمده 24 قهرمانان 8 بازیکن و 7 فدرال اکسپرس جام شانزه.

خارج از دست رفته تایگر وودز که هنوز برای اعلام برنامه های خود را به عنوان او preps برای رشته های, این فهرستی است پیش بینی مسابقات قهرمانی بزرگ با PGA Tour بازگشت برای اولین بار در 91 روز, طولانی ترین فاصله پس از جنگ جهانی دوم است.

در یک گروه خواهد بود Rory McIlroy جان رحم و بروکس Koepka بالا سه بازیکن در جهان است. در یک هفته عادی این گروه را در قرعه کشی بزرگ جمعیت و roars اما وجود خواهد داشت بدون طرفداران تور دوره های آموزشی برای ماه بعد.

                                                                                                                                                                                                                       

“من که قرار بود وجود دارد برای جلب بینندگان با یک زن و شوهر واقعا خوب گروه” رحم گفت: در تگزاس روز سه شنبه. “ما به دنبال به جلو به یک زن و شوهر از روز سرگرم کننده است. هیچ جمعیت مانند ما که تا به حال برای این گروه اما هنوز هم سرگرم کننده است.”

Koepka مورد نیاز برخی از زمان او به عنوان مبارزه با مصدومیت زانو هنگامی که بازی متوقف شد و به سختی در فرم اما دو مورد اول بود آماده برای یک سال که بازیکن قهرمانی نامیده می شد در ماه مارس پس از یک دور.

با پیروزی در این هفته رحم می تواند پرش به شماره 1.

“این سخت است برای گفتن که بهترین در جهان پس از رقابت برای سه ماه” رحم گفت. “این همه بستگی دارد که آماده کرده بهترین و کسی که به کار گرفته در این وضعیت بهترین.

“این فقط یک رتبه بندی است. آن را به طور مداوم در حال حرکت چیزی. پس ما متوقف شده است من فکر نمی کنم تعداد کسانی که موضوع بسیاری دیگر. همه ما باید به بازگشت و اثبات ما سزاوار آن نقطه است.”

                                                                                                                                                                                                                       

آن متفاوت خواهد بود در بسیاری از زمینه ها نه دست کم از آن است که هیچ گالری برای جلوگیری سیار عکس های ساخت خارج از مهمان نوازی چادر و grandstands به عمد استفاده به عنوان یک backstop و یک خط چشم را رایگان قطره از موقت متحرک انسداد است.

آن را در یک دوره که در آن شما واقعا نیاز به آمار fairways هر چند McIlroy و بزرگترین hitters نشان داده اند توانایی غلبه هر دوره است.

از مشاهده نظر آن را یک فرصت بزرگ برای گلف به سرمایه گذاری بر روی تقاضا برای چیزی برای تماشا و قماربازان را در نیروی کامل است.

در میان قدرت پردازش برای همه ما تماشای در خانه خواهد بود و بازیکنان با پوشیدن میکروفن هر چند آنها هنوز اعلام که در بازیکنان موافقت کرده اند.

“ما صحبت کرده ام به این سفر درباره آن سال” گفت: CBS Sports, رئیس McManus در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه. “احتمالا وجود دارد یک لذت بیشتر برای مایل به contemporize گلف پوشش و بازیکنان شروع به درک کنند که آنها می تواند نقش مهمی در آن و ایجاد محصول کمی جالب تر برای بیننده در خانه.”

همه بازیکنان علاقه مند خواهد بود که همه در حال آماده شدن برای آنچه که آنها به عنوان یک حواس پرتی.

“آنچه که یک فرصت بزرگ” گفت: CBS تحلیلگر و شش-زمان عمده برنده نیک Faldo. “ما مقدار زیادی از سرگرم کننده talkers, سرگرم کننده, تویتر (گلف) نمی کنیم ؟

“شاید آنها می خواهم به چهره خود را و خود را حامی در تلویزیون. من نمی توانم از هر گونه آسیب. آنها را به آن تغییر دهید تا کمی. بازیکنان هنرمندان در حال حاضر و آنها را مجبور به انجام یک کمی سرگرم کننده است.”

Faldo پخش خواهد شد با همکار تحلیلگران ایان بیکر-سهره و فرانک Nobilo از گلف کانال studios در اورلاندو در حالی که جیم Nantz خواهد بود به تنهایی در 18 برج در استعمار.

در دوره و پس از عمل خواهد بود خبرنگاران Dottie فلفل و علامت Immelman.

“این یک فرصت فوق العاده برای PGA Tour,” Nantz گفت. “آنها یک شانس برای رفتن قبل از ورزش-گرسنگی ملت و یک فرصت برای ایجاد یک گسترده تر پایه فن از آن تا به حال تا به حال قبل از.

“چگونه شما انجام این کار ؟ مقدار زیادی از آن را به شخصیت محور. ما به شنیدن از بازیکنان است.”

فردا باید آخر هفته بعد از ظهر پوشش و مثل همیشه PGA Tour Live هوا خواهد شد در حدود 12 ساعت در روز آغاز و در اوایل صبح روز پنج شنبه. گلف کانال پخش خواهد شد 2 تا 5 بعد از ظهر پنج شنبه و جمعه و ظهر تا 2 بعد از ظهر قبل از CBS پوشش در روز شنبه و یکشنبه.

تنها یک و نیم دوجین از اعضای ملی “نسخه قابل چاپ” رسانه ای می شود در سایت در استعمار. تمام مصاحبه خواهد بود هماهنگ شده با تور رسمی و انجام شده در خارج. خبرنگاران اجازه داده نخواهد شد در محل باشگاه وانجمن یا به روش بازیکنان خود به خود یا در حوزه عمل.

ویلچرهای قرار است برای پاک کردن پناهگاه با چنگک جمع کردن و flagsticks و بازیکنان قرار نیست به لرزش دست و یا نزدیک به یکدیگر است.

هر کسی که مراقبت اگر هر یک از قوانین فراموش کرده اید ؟

“تفاوت اصلی این است که هیچ طرفداران و هیچ غرفه” رحم گفت. “از آن خواهد شد یک فضای متفاوت اما امیدوارم چیزی که ما همیشه در حال تکرار است.”

برای رهبران و بازیکنان آن خواهد بود اما برای 120 بازیکنان که در حال استفاده می شود به کوچک یا هیچ گالری عکس, آن را نمی خواهد احساس که همه متفاوت است.

“وجود خواهد داشت یک دوره از مورد استفاده قرار گرفتن به چیزهایی که” رحم گفت. “من یک مقدار زیادی از سابقه خوبی در این دوره پس امیدوارم همه خوب vibes از طریق آمده است.”

ما از آن ساخته شده. ما ساخته شده آن را سه ماه بدون حد به تماشای اما با شروع این هفته وجود خواهد گلف مسابقات هر هفته برای تا آنجا که چشم می توانید ببینید.

آن شده است یک ماراتن ورزشی سکوت و ما موفق به زنده ماندن به سختی و با یک فنجان آب.

در اینجا یک شانس برای فرو نشاندن عطش خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de