Rozner: شب استیو سنگ ستاره ستاره

استیو سنگ می دانست آنچه که او انجام شده بود به بازوی خود را در سال 1980.

در مسیر به 25 پیروزی در 37 شروع می شود, تبادل 250 نوبت و برنده شدن در یک ماه جوان جایزه برای Baltimore Orioles در 32 سال سن دارد و پس از آسیب های متعدد او همچنین می دانست که زمان رو به کاهش بود.

                                                                                                                                                                                                                       

“من انداخت 70 درصد curveballs که فصل چون من می خواستم برای کمک به تیم” سنگ گفت. “من می دانستم که چه اتفاقی خواهد افتاد به آرنج من. حقیقت این است که وجود ندارد مقدار به سمت چپ در بازوی من در آن نقطه به هر حال.”

تغییر در فلسفه منجر به درخشان 12-3 رکورد در All-Star شکستن و سنگ بود به نام آرام مدیر ارل ویور برای شروع نیمه کلاسیک پیش از تامی جان (12-3) و جک موریس (11-6) 40 سال پیش در این هفته.

“من تا به حال برنده مانند 10 در یک ردیف. به علاوه آن روز من به زمین” سنگ گفت. “من با داشتن بهترین سال است. آن را بدون هدیه. اما انتظار نداشتم برای شروع است. این تنها من همه ستاره بازی و فقط به تیم هیجان بود.”

در ورزشگاه طفره زن در جولای 8, 1980 با کیت جکسون همین درایسدیل Howard Cosell و آل مایکلز در پخش غرفه — مردان با او بعدها پخش — سنگ در زمان J. R. ریچارد و وحشی لیگ ملی صف.

                                                                                                                                                                                                                       

“در همه جا شما نگاه وجود دارد یک آینده Hall of Famer و شما در حال ایستاده بر روی تپه پرتاب به کارلتون فیسک در پشت صفحه. واقعا حقیقی” سنگ گفت. “شما از خواب است که به عنوان یک بچه وجود دارد و شما بر روی تپه. یک احساس وصف ناپذیر. پس از من گرم تا من زمان کمی و فقط به اطراف نگاه کرد.

“منظورم این است که من توپ, راست?” سنگ گفت: خنده. “آنها می توانند هر چیزی را انجام دهید تا زمانی که من پرتاب بیس بال به صفحه اصلی.”

دیوی لپس چراغ خاموش برای لیگ ملی در پایین اولین و کشیده curveball پایین خط برای چه شبیه basehit اما سوم baseman, Graig Nettles رفت و به سمت چپ خود را بزرگ ساخته شده غواصی توقف و دور انداخت سریع Lopes.

“واضح است که آنها می دانستند آنچه که من انجام شده بود” سنگ دست هایش را. “من تصمیم به پرتاب برخی از fastballs.”

رخی اسمیت خرد یکی از کسانی که به مرکز که در آن فرد لین, گیر افتاد, آن را در دیوار برای دوم ،

                                                                                                                                                                                                                       

“فکر کردم آن بود رفته” سنگ گفت. “که تقریبا تغییر داستان در عجله بسر می رسانید.”

بسیار ترسناک دیو پارکر در 3-2 نگاه به صورت یک منحنی و سنگ او را با fastball برای نهایی کردن از اولین زمین باز یافته.

که خبر خوبی است. خبر بد در بالای دوم سنگ تا به حال به بت با دو در دو و fireballing ریچارد تبادل به سایه در صفحه اصلی.

“او پرتاب 100 مایل در ساعت است و من با داشتن بهترین سال زندگی من است,” سنگ گفت. “من می خواستم چیزی برای انجام با این در خفاش. من نمی نیاز به ضربه و شکستن دست و یا چیزی.

“پس Bucky دندانه خفاش ها قبل از من و ریچارد داده است تا مانند 3 بازدید در 125 نوبت به righties. من شکل من نمی خواهد که به خفاش در برابر او. چه Bucky انجام دهید ؟ او می رسد و می شود یک قطعه کوچک و قطره آن را در یک ضربه. بزرگ. در حال حاضر من به خفاش.

“من به صفحه دریافت کنید و به من بگویید (جالب) جانی نیمکت ‘من نمی تواند ضربه و من به مرگ می ترسم. من باید یک پا در روی عرشه دایره بنابراین به او بگویید فقط به پرتاب آن را پایین وسط.’

“زمانی که شما نمی رسید در حالی که شما را فراموش کرده ام چه واقعی fastball به نظر می رسد. نه من fastball. واقعی fastball. یکی از اولین منفجر شد. حتی نمی تواند آن را ببینید. من هرگز تجربه کرده ام که قبل از من با آن مواجه نولان رایان و باب گیبسون.

“من خیلی دور در جعبه است که من به عنوان ممکن است در ستاره شرق. او به من زده را در یک 2-2 تعداد و من هرگز خیلی خوشحال به اعتصاب. من فقط متاسفم که در زمان 5 رزین.”

پشت در تپه سنگ رو استیو Garvey به پاپ نیمکت در یک grounder و زده از دیو کینگمن برای پایان دادن به زمین باز یافته.

“زمانی که نیمکت آمد به بت من راه می رفت در سمت بشقاب و پرسید: (داوری) جان Kibler برای یک توپ با بزرگتر درزها و پرتاب او یکی از قدیمی” سنگ دست هایش را. “من می خواستم نیمکت به فکر می کنم من نیاز بزرگ درز برای موبایل و کامپیوتر. من به او انداخت fastball و او مبتنی است.

“همانطور که او با, او گفت:,” من می دانستم که شما پرتاب یک fastball.’ من گفتم: “آره اما شما نمی آن را ضربه.’ من با داشتن یک زمان واقعا خوب وجود دارد.”

شش تا شش پایین.

سنگ بود شروع به فکر می کنم این می تواند یک شب خاص است. باب ولش جایگزین ریچارد و کار راه خود را از مشکل در بالای سوم و سنگ بود به تپه سعی کنید برای 3 کامل نوبت.

سنگ فریب کن ریتز که مبتنی دوم. بیل راسل flied به سمت چپ. و سپس او را زده ولش با یک منحنی به تکمیل تنها همه ستاره ظاهر.

نه بالا نه پایین.

آن را یکی از بزرگترین All-Star تبادل اجرای برنامه در تاریخ از یکی از بعید ترین کوزه. یک هفته خجالتی از خود 33rd تولد در بزرگترین فصل بیس بال خود را زندگی استیو سنگ تابیده روشن تر از هر یک از 61 ستاره در ورزشگاه طفره زن.

“وجود دارد یک شات دوربین از من به آرامی راه رفتن به ستاره شرق, تلاش برای پیدا کردن پدر و مادر من در می ایستد و من این پوزخند بزرگ. وجود امداد دانستن من نمی باید به صورت کسانی که خفاش های دیگر” سنگ گفت. “نگاه من فقط به امید بدست آوردن یک فرصت را به زمین. من تا به حال دیده می شود مقدار زیادی از همه ستاره بازی ها, اما این تنها یکی من همیشه حضور داشتند.

“من به یاد داشته باشید آن همه از آن زمان در محل باشگاه با تمام کسانی که در سالن Famers به صف اطلاعیه ها به پیاده روی به اغل گاو یا حشم در طول pregame و در انتظار شنیدن نام من به عنوان All-Star استارت در ورزشگاه طفره زن.

“چیزهای زیادی وجود دارد هرگز فراموش نخواهم کرد.”

در سال 1934 All-Star Game, Carl Hubbell معروف زده کردن کودک اموزش, لو گریگ, Jimmie Simmons آل و جو Cronin منظور در این پولو زمینه.

در سال 1984 فرناندو Valenzuela whiffed Hall of Famers دیو Winfield Reggie Jackson و جورج برت در در چهارم و 19 ساله دوایت Gooden دامن زد نیزه Parrish, چت لیمو و آلوین دیویس به منظور پنجم.

در سال 1999 در Fenway پارک بوستون پدرو مارتینز زده بیرون بری لارکین لری واکر و سامی Sosa برای شروع بازی و در دوم زده از علامت McGwire و جف Bagwell.

استیو سنگ ممکن است یاد می شود در تاریخ بیس بال با کسانی که مردان اما او هم به نوبه خود در یکی از بزرگترین اجراهای تا کنون در All-Star Game.

“من فکر نمی کنم یک A. L. پارچ پرتاب کامل سه نوبت و پس از آن احتمالا نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد چرا که هیچ مدیر می خواهد خود را در پارچ وجود دارد که طولانی” سنگ گفت. “این بازی احتمالا بزرگترین هیجان من بیس بال زندگی است.”

کن Griffey Sr. برنده MVP با 2 دو بازدید و اجرا خانه خاموش جان به عنوان لیگ ملی برنده 4-2 اما با 16 آینده Hall of Famers در این بازی بحث پس از مسابقه همه چیز در مورد بزرگ موبایل و کامپیوتر و 5-پا-10 righty از کلیولند.

“بسیاری از خاطرات بیش از 13 سال” سنگ گفت. “بازی با ذرت ویلی ویلی McCovey خوان Marichal و Gaylord پری در سان فرانسیسکو. معامله برای ران سانتو. بخشی از یک White Sox سه مرد چرخش در سال 1973. ’77 سمت جنوب آمار مردان است. تن به تن در سری جهانی.

“من همه چیز را من می توانم از آنچه به من داده شد. دیدم بسیاری در 13 سال است. ممنون برای همه, آن, اما هیچ چیز بیش از سال 1980 All-Star Game.”

چهل سال گذشت اما برای استیو سنگ خاطرات کریستال روشن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de