Rozner: چرا ما عاشق ورزش بسیار

شما هرگز نمی دانید که چقدر شما نیاز به چیزی است تا زمانی که آن را دور گرفته شده است.

که قطعا این مورد برای بسیاری از که زندگی در اطراف ورزشی.

                                                                                                                                                                                                                       

هر چه شور و شوق خود را, شما مشتاقانه هر روز به آن انحراف دانستن هر شب یا صبح روز بعد وجود دارد این است که یک رویداد به تماشا و یا شرکت.

اما ورزش جهان رفته تیره و آن را خشن برای کسانی که نیاز به چیزی به فکر می کنم فراتر از چگونه به جستجو در بازار سیاه برای کاغذ توالت.

“من همیشه ورزش به عنوان مهم حواس پرتی از دنیای واقعی” گفت: White Sox GM ریک هان وقتی بیس بال shutdown چند هفته پیش. “بدیهی است که در این مورد ما نه ایمنی بدن را از جهان واقعی است.”

درست به اندازه کافی است.

هرگز در طول عمر ما دیده اند ما یک وقفه مانند این در سراسر هیئت مدیره حداقل برای چنین مدت طولانی.

نه این که وجود دارد خواهد بود زمان خوبی برای صرفنظر کردن از همه چیز, اما آن را به خصوص خشن فقط قبل از مارس جنون هر دو کالج و دبیرستان با NHL و NBA فصول منظم و نزدیک شدن به پایان و برگشتی بر روی آن ضربه بزنید و با بیس بال روز افتتاحیه در میان ما.

آره که برنامه ریزی شده بود برای این پنجشنبه.

برای گلف تخریب را در میان ما از دست دادن این بازیکنان در مسابقات قهرمانی — در نظر گرفته پنجمین عمده-همراه با استادان و PGA قهرمانی است indescribably بد اما بعد از آن ما شاید بیشتر خراب تر از هر کسی.

                                                                                                                                                                                                                       

پس PGA Tour برقرار سقوط شال برنامه چند سال پیش وجود دارد و تنها دو یا سه هفته یک سال بدون یک مسابقات و در آن تعطیلات آخر هفته وجود دارد معمولا یک رویداد در استرالیا و آفریقای جنوبی و یا در جایی در تور اروپا با دیدنی مشاهده فرصت های.

به قرض گرفتن از “سخنرانی پادشاه” وجود دارد خواهد بود و روزهای تاریک پیش رو است.

آن را می توان پیشنهاد کرد که در اینجا شاید خشم شما گاهی اوقات احساس می کنم نسبت به تیم خود را ممکن است به کاهش برخی از زمانی که بازی از سر گرفته است که شما به سادگی خواهد شد ممنون که این بازی ها هستند.

اما پس از آن من همیشه به یاد داشته باشید یکی از لذت های بزرگ به عنوان یک فن است و عشق و خشم پیوست در ران و شور و شوق شما را برای تیم خود به ارمغان می آورد.

که جوهر بودن یک فن است.

بیش از 35 سال در این کسب و کار من سعی کردم به یاد داشته باشید که یک بار وجود دارد زمانی که من تا به حال آن احساسات است.

حتی زمانی که پریشان بیش از باشگاه مورد علاقه خود را, از آن است که با این وجود چیزی به شما را به دور از تمام میشود و تمام مشکلات زندگی که به نظر می رسد هرگز به توقف و هنگامی که شما فریاد در تلویزیون خود را که به اندازه یک استراحت از زندگی روزمره به عنوان لذت برد.

                                                                                                                                                                                                                       

همانطور که من نوشت: اینجا آخر سال من صرف چند روز و شب خواب نیست در من برادر آسایشگاه اتاق گذشته ممکن است قبل از او در گذشت. تنها حواس پرتی صحبت شد به بستگان بیماران دیگر و یک تلویزیون که در آن من در بر داشت ورزش حواس او را پرت.

من نمی دانم اگر من برادر من شنیده صحبت کردن به تلویزیون زمانی که آنها در زمان پایین برنده در کنتاکی دربی پس از 22 دقیقه بررسی هزینه من بسیار زیادی trifecta در این فرآیند است.

که وحشیانه بود, اما آن را 22 دقیقه زمانی که من خیره در او مشاهده او را رنج می برند.

تور اروپایی بود که در نیمه شب وجود دارد PGA و بیس بال در طول روز و NHL و پلی آف NBA در شب.

آنچه را که من انجام داده اند به تصویب زمان ؟ من خود را تنها در خانواده و نه مثل ما می تواند یک مکالمه — نه این که آن را متوقف کرده من از تلاش.

نکته این است که ورزش همیشه وجود دارد برای ما و در حال حاضر که آنها وجود دارد نه یک نه بزرگ از درجه اعتبار ساقط در زندگی روزانه ما است.

خبر خوب این است که آنها بازگشت ما می توانیم بازگشت به فریاد و جیغ ما در تلویزیون پریدن برای شادی و یا شلیک کنترل از راه دور در دیوار.

ما برای یک مدت طولانی صبر کنید اما ما را به بیرون ورزشی پشت در نهایت.

و از آن خواهد شد بسیار خوب روز, در واقع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>