‘زباله’: Bushfire افسانه افشا و خنثی

این bushfires که پاره پاره از طریق استرالیا در این تابستان بودند طوفان کامل کشت بد خشکسالی, آب و هوا و تنوع و تغییر آب و هوا.

آتش سوزی خواهد رخ داده است بدون تغییر آب و هوا اما با تغییر آب و هوا آنها را بدتر. آب و هوا دانشمندان می دانستند که این اتفاق خواهد افتاد اما نه هر کس دیگری بود که متقاعد شده.

حتی به عنوان آنها خروشان خیلی اطلاعات غلط پخش شد به عنوان به آنچه که آنها را ایجاد و به همین دلیل است.

امروز اخبار.com.au راه اندازی سری آن زمان است که در حال حاضرتمرکز بر روی چگونگی اثرات تغییرات آب و هوایی استرالیا’ راه زندگی است. سری تساوی در بینش و تحقیقات گسترده دانشمندان در ویژه همکاری با جودیت نیلسون موسسه روزنامه نگاری و ایده و استرالیا در علوم رسانه ای مرکز.

در اینجا برخی از افسانه ها شنیده ایم در مورد bushfires.

افسانه 1: BUSHFIRES همیشه اتفاق افتاده

مطمئن bushfires بخشی از استرالیا وحشی چشم انداز و گونه های بسیاری از درختان و گیاهان آتش نیاز به بازسازی اما ما نیاز به نگاهی به آنچه کارشناسان می گویند.

در این سال استرالیا bushfires شد بی سابقه ای برای بسیاری از دلایل بارز ترین که وجود دارد بیشتر وحشی رعد و برق از ما تا کنون دیده ام قبل از.

در ایالت های جنوبی بیشتر به شدت تحت تاثیر این آتش سوزی آغاز شده بسیار زودتر در آتش نجومی در برخی از مناطق, ماه زودتر از حالت عادی است.

پس زمینه شرایط محیطی – گرم و بسیار خشک و مناظر – ترکیب به نفع نسل و گسترش bushfires.

A firefighter conducts back-burning measures to secure residential areas from encroaching bushfires in the Central Coast. Picture: Saeed Khan/AFP
media_cameraیک آتش نشان انجام back-سوزاندن اقدامات لازم برای ایمن سازی مناطق مسکونی از تجاوز bushfires در ساحل مرکزی. عکس: سعید خان/AFP

غم انگیز, گزارش ها نشان می دهد میلیون ها نفر از حیوانات بومی کشته شده اند توسط این آتش سوزی – تعداد بسیار بزرگتر از هر قبلی bushfire رویداد.

شدت و شکل خشونت آمیز ایستادگی کردند آتش سوزی در بسیاری از مناطق شد بسیار بیشتر از آتش نشانان را تجربه کرده اند در گذشته و ما باید به یاد داشته باشید آنها کارشناسان با تجربه مرتبط.

آتش سوزی شد و به طور همزمان در سراسر یک مقدار بزرگتر در منطقه NSW و ویکتوریا از هر نقطه در گذشته با برخی از به اصطلاح ‘مگا blazes’ ترکیب به چالش کارشناسان آتش نشانی.

به طور کلی آتش سوزی داشته اند گسترده و عظیم اقتصادی و همچنین انسان عاطفی و اثرات آن به مراتب بیش از هر چیزی که ما همیشه قبل از تجربه کرده و در واقع یک نظرسنجی ملی توسط آنو نشان می دهد 80 درصد از تمام استرالیا را تحت تاثیر قرار شده است یک راه یا دیگری توسط bushfires – بزرگترین تا کنون.

مرتبط با: بزرگترین تغییر آب و هوا myths debunked

مرتبط با: افزایش آتش سوزی مرگبار رعد و برق مربوط به تغییر آب و هوا

How the bushfires ripped across Australia this summer.
media_cameraچگونه bushfires پاره پاره در سراسر استرالیا در این تابستان.

افسانه 2: آب و هوا هیچ ربطی به این BUSHFIRES

متصل به اسطوره بسیاری از داستان ها در گردش اند و گفت که آب و هوا هیچ ربطی به با bushfires با تجربه در 2019/2020 استرالیا تابستان است. این ها مزخرف است.

آب و هوا اشاره دارد به “بلند مدت” به طور متوسط از عوامل مانند دما سرعت باد بارش و درجه حرارت در یک نقطه خاص بر روی سطح زمین می گویند بیش از پرت.

و در دراز مدت ما بیش از 10 یا 20 سال نورد به طور متوسط.

این در تضاد با ‘آب و هوا’ – دما یا رطوبت خارج ساختمان خود را در حال حاضر. آب و هوا متفاوت است به سرعت اما آب و هوا, طول می کشد تا تغییر.

اما آب و هوا در استرالیا در حال تغییر بوده است. برای مثال بیش از 100 سال گذشته میانگین استرالیا دمای سطح زمین افزایش یافته است در مورد 1C که قابل توجه است. بدیهی است که آب و هوای گرمتر است آب و هوا که در آن آتش سوزی بیشتر به راحتی می توانید شروع و گسترش یافته است.

دیگر مسئله بزرگ است که استرالیا در چنگال بسیار مهم و خشکسالی است.

حتی با گسترده بارش باران های سنگین در بخش هایی از استرالیا در اوایل فوریه سال 2020 اداره هواشناسی ‘s اخیر خشکسالی کمبود بارندگی و آب در دسترس بودن برآوردهای منتشر شده در فوریه 6 نشان می دهد مناطق وسیعی از استرالیا بیش از گذشته 22 ماه تا به حال کمترین میزان بارندگی ثبت شده است.

شرق استرالیا دیده می شود کم سابقه بارش گذشته سه زمستان است که majorly به کمک به خشکسالی.

در بالا از آن دیگران رانندگان استرالیا آب و هوا تشدید خشکسالی و گرمای شدید در فصل زمستان و بهار که همچنین منجر به وحشتناک bushfire آب و هوا.

این همه اتفاق افتاده در بالای یک 1C گرمایش روند.

افزایش دما و کاهش بارندگی هر دو ترکیب نشان می دهد که چگونه آب و هوا تاثیر بر روی صحنه را به نفع bushfire وقوع است.

افسانه 3: ARSONISTS مسئول استرالیا BUSHFIRE بحران

مقدار اطلاعات غلط پخش شده است در استرالیا و خارج از کشور در تابستان امسال در مورد arsonists مسئول تابستان ما بی سابقه ای bushfires.

ساده و ساده – این اشتباه است.

در حالی که متاسفانه این درست است که در هر سال یک تعداد انگشت شماری از آتش اشکالات شروع آتش سوزی – همه اکثرا بسیار کوچک و کمتر از 1 درصد از زمین سوخته در NSW در این سال نتیجه کار arsonists. این ارقام حتی پایین تر از دیگر کشورها و مناطق.

اکثریت قریب به اتفاق 2019/2020 استرالیا bushfires بودند تمام موضوعات آغاز شده توسط خشک حملات رعد و برق از جمله بزرگترین مگا blazes در NSW.

در واقع NSW روستایی خدمات آتش نشانی (RFS) بازرس بن چوپان گفت: رعد و برق بود که عمدتا مسئول برای bushfire بحران است.

“من با اطمینان می توان گفت اکثر بزرگتر آتش سوزی است که ما شده اند با خرید و فروش شده اند در نتیجه آتش سوزی بیرون آمدن از مناطق دور افتاده به عنوان یک نتیجه از خشک رعد و برق, طوفان,” او گفت:.

این Gospers کوه “مگا-فروغ” و سبز ترکه برای ساختن سبد نهر آتش که هر دو در نزدیکی سیدنی شد مشتعل توسط رعد و برق.

همه عمده blazes در کوه های برفی و ساحل جنوبی که در زمان نگه داشتن در آستانه سال جدید نیز آغاز شده توسط رعد و برق. این شامل Dunns جاده و دره سبز آتش سوزی که سوخته در نزدیکی ایالت جنوبی مرز.

A loan Australian rural firefighter observes the damage caused by bushfires in Queensland.
media_cameraوام استرالیا روستایی لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا شاهد آسیب های ناشی از bushfires در کوئینزلند.

افسانه 4: اطاق کوچک زیر شیروانی را متوقف کرده اند و خطر کاهش می سوزد

این زباله است. خطر کاهش یا سوزش است که خشک و مرده گیاهی که سوخت آتش سوزی عمدا سوخته شده در آتش سوزی مقامات برای کاهش اثرات کلی از آینده و یا واقعی آتش سوزی.

در حالی که مهم است به طور گسترده ای گسترش اسطوره در این فصل است که سبز توطئه بدان معنی است که مقامات آتش رد شده است این فرصت را به انجام خطر کاهش می سوزد. این نه تنها درست است.

NSW روستایی خدمات آتش کمیسر شین Fitzsimmons به وضوح نشان داد که در NSW آتش مقامات موفق به انجام حدود 90 درصد از آنها برنامه ریزی کاهش خطر سوختگی به هر حال.

آقای Fitzsimmons می گوید: مسائل واقعی است که در دسترس پنجره مناسب شرایط آب و هوایی به انجام خطر کاهش سوختگی در حال حاضر تا حد زیادی کاهش می یابد به دلیل تغییر آب و هوا به معنی زمان کمتر در دسترس است به انجام می سوزد.

و هنگامی که آتش سوزی از مقیاس و شدت آن ما شاهد این تابستان را نگه دارید, خطر کاهش سوختگی نا امن برای آتش نشانان و تا حد زیادی بی اثر آتش رفتار بسیار پیچیده و گسترده است.

گذشته از بودن در قدرت سبزها ندارد و هر چیزی در سیاست های خود را به می گویند آنها در برابر خطر کاهش سوزش.

تصور غلط 5: ما نمی توانیم تغییر چه اتفاقی می افتد

هنگام تماشای ویرانگر آتش سوزی در تلویزیون آن را می تواند ترک شما احساس ناتوان و قادر به انجام هر کاری است.

اما این درست نیست و وجود دارد بسیاری از کارهای ساده ای که ما می توانید انجام دهید به عنوان افراد, خانواده, خانواده ها و جوامع به معنی آتش ما فقط تجربه نمی شوند و این طبیعی است.

در حال آماده کلیدی است. نمونه ساده از چیزهایی که می تواند انجام شود برای اطمینان از آینده bushfires هستند به عنوان بد نیست به عنوان کسانی که ما فقط دیده می شود عبارتند از:

• اتخاذ و یا مقاوم سازی اموال خود را به مطمئن شوید که آن را بیشتر bushfire امن

• پاک کردن اموال خود را ناودان و کاهش پوشش گیاهی چند متر از خانه خود را به کاهش احتمال آتش ابتلا به alight

• توسعه مورد بحث و عمل در یک خانواده آتش طرح

• خاموش کردن برق گاز/قطع گاز بطری

• شلنگ پایین/مرطوب کنار خانه و باغ رو به نزدیک شدن به آتش

• پر کردن حمام سطل سطل و سینک ظرفشویی را با آب

• مبلمان حرکت به دور از ویندوز

• تبدیل شدن به یک آتش نشانی داوطلب و آموزش دیده و یاد بگیرند که چگونه به مبارزه و زنده ماندن bushfires

برای تعداد زیادی ساده تر و نکات مفید از چیزهایی که شما می توانید چک کردن روستایی خدمات آتش Bushfire راهنمای بقا.

استاد دیل Dominey-Howes مدیر آسیا و اقیانوس آرام خطرات طبیعی و سوانح خطر گروه تحقیقاتی در دانشگاه سیدنی

در اصل منتشر شده به عنوان ‘زباله’: Bushfire myths debunked

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de