وقتی دنور رامبل مرد جوان سر و صدا از تشکیل چهار سال پیش, پست-راک کوارتت تصمیم گرفتند به داستان از طریق موسیقی بی کلام و نه شعر. نشانه گرفتن از محافل انفجار در آسمان این شما را نابود خواهد کرد و Mogwai گروه مفهوم آلبوم مطلقمنتشر شد در تابستان گذشته است که یک داستان در مورد بشریت است.

چهارده-پیگیری مطلقیک آلاینده ضبط نمایش گذاشته است که این عمل را با استفاده از دینامیک در اصل منتشر شد به عنوان سه EPs: انتقال, متروک و تولد دوباره. انتقال به عنوان یک محیط مقدمه و گیتاریست راب Garza می گوید: این مجموعه در این مرحله با یک صدا است که نشان می دهد زندگی شاد است. اما پس از آن همه چیز شروع به پرت شدن.

“ما رو سنگین تر به عنوان [متروک] در رفت و آن را واقعا در مورد گه در حال سقوط از هم جدا در آن نقطه” Garza می گوید. “و سپس یک سوم ما نوع بسته بندی آن. آنچه واقعا اتفاق افتاده هیچ کس واقعا نمی داند. ما در زمان این ویروس…این اصل فقط در مورد زندگی است. آن را در مورد از دست دادن یک دوست. آن را در مورد خود را برای اولین بار دوست پسر یا دوست دختر فقط نوع گریز از درد و رنج اصل. بدیهی است که ما آن را در زمان از نظر ویروس و انسانیت و چه بزرگ و چه افتضاح ما همه می توانند به هر یک از دیگر. آن را کمی سنگین است.”

به عنوان با بسیاری از گروه ها نوازندگان شروع با عناوین اول و سپس نوشتن موسیقی.

“و ما باید یک لیست از سی عنوان آهنگ که ما مانند,” خوب, این چیزها نوع متناسب با هم. چه اتفاقی می افتد ؟ چه اتفاقی می افتد بعدی در این داستان؟’ و پس از آن ما شروع به نوشتن آهنگ عناوین و سپس نوشتن موسیقی است که نوع متناسب با آن احساس است. این که چگونه ما همیشه به آن نزدیک است.”

در حالی که آن زمان نزدیک به یک سال و نیم برای Garza, گیتاریست باب نیلز نوازنده بیس اریک اسمیت و درامر کریس دان به کامل مطلقآنها برنامه صرف زمان کمتر در پیگیری; Garza می گوید که آنها در حال تیراندازی به رکورد شش آهنگ ها تا پایان تابستان امسال و انتشار یک آلبوم جدید در نیمه دوم سال است. در بسیاری از کاهش در مطلقدو گیتار شد تمرکز اصلی اما با این مواد جدید این گروه در حال کار است در سینت سایزر و الکترونیک نیز هست.

سر و صدا مرد جوان سر و صدا در حال برنامه ریزی در بازی برخی از آهنگ های جدید خود را نشان می دهد در گردو اتاق در شنبه 22 فوریه با Gila & هیولا, درمان درد و پروژه پارک. گروه قرار می دهد مقدار زیادی از انرژی را به آن را نشان می دهد می گوید Garza که تشبیه کنسرت به چه بوکسور افسانه ای محمد علی را در حلقه. Garza — از طرفداران بزرگ, بوکس, موی تای و مخلوط هنرهای رزمی — قرض گروه moniker از یک سال 1964 علی نقل قول قبل از مبارزه خود را با پسرم Liston: “Float like a butterfly sting like a زنبور عسل. سر و صدا مرد جوان سر و صدا.”

علی زرق و برق دار و کمی التقاطی نوع مانند گروه است Garza توضیح می دهد.

“زمانی که ما بازی می کنند نشان می دهد ما قرار داده و همه چیز را به آن را,” او می گوید. “من 38 ساله و من انجام بازی نشان می دهد و من از درد به مدت سه روز. ما فقط با قرار دادن همه چیز را به ما نشان می دهد و واقعا می خواهید به آن را به یک تجربه سرگرم کننده برای همه است. [گروه] نام فقط یک نوع بازی در آن — چگونه التقاطی او بود و او واقعا تلاش برای ترویج خود. و این چیزی است که ما سعی به انجام این کار. ما اصلا بازی بیش از حد اغلب. شاید شش بار در سال است. اما زمانی که ما در حال آوردن چراغ. ما در حال آوردن انرژی است.”

سر و صدا مرد جوان سر و صدا پخش در 7:30 p. m. روز شنبه, فوریه 22 در گردو اتاق 3131 گردو خیابان. بلیط ها $10-$15 و موجود در گردو اتاق سایت.

گوش دادن به سر و صدا مرد جوان سر و صدا و بیشتر مورد علاقه های شما از Westword نویسندگان ما Westword کارکنان میدارد لیست پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im