مینیاپولیس — هنوز رتبهدهی نشده است به پایان رسید با پنجم NBA فصل d’angelo راسل فرود آمده است با چهارم تیم.

کارل-آنتونی شهرها و مینه سوتا تیمبرولوز مطمئن شوید که او را نمی خواهید به ترک.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIt را سورئال واقعا فکر می کنم که به جای ما فقط صحبت کردن در تلفن و یا بازی ویدئویی با یکدیگر و صحبت کردن در مورد چگونه ما تیم انجام می دهند و همه چیز اما در حال حاضر ما در حال گرفتن به انجام این کار هر روز را با یکدیگر’� شهرهای گفت.

راسل معرفی شد در باز-به-این-عمومی کنفرانس خبری جمعه همراه با شش بازیکن دیگر به دست آورد در طول معاملات ولگردی و قانونی شکنی این هفته است.

‘œI شاهد بوده ام از راه دور و از نزدیک این کشتی که کارل نوع از رانندگی در اطراف در اینجا برای سال,’� راسل گفت. ‘œPlayers آمده و از اینجا بروید. من آن را به آنها نمی درک وضعیت در اینجا و یا هر آنچه که ممکن است, اما, مشاهده از راه دور من می دانستم که من می تواند کمک به کارل. من هرگز با پویا بزرگ درست مثل او.’�

رئیس جمهور بسکتبال عملیات Gersson Rosas استخدام شد آوریل 1. او خواسته بود جمعه هنگامی که او در برخی از فهرست های مورد نیاز تعمیرات اساسی به تناسب سرعت گام 3-نقطه-سنگین و سبک بازی او شده است تلاش برای پیاده سازی با مربی Ryan ساندرز.

‘œMay 1st,’� Rosas گفت.

اولین تلاش خود را برای جفت صاف-تیراندازی راسل به عنوان یک pick-and-roll دستگاه های چند منظوره 6-پا-11 شهرها آمد در تابستان گذشته زمانی که راسل بود محدود رایگان agent. راسل به جای رفت و از بروکلین به گلدن استیت در یک علامت-و-تجارت و معامله ، Rosas و تیمبرولوز نمی دهد تا بر روی هدف است.

                                                                                                                                                                                                                       

زمانی که آسیب-غرق رزمندگان, تنها, تیم, زیر, مینه سوتا در کنفرانس غرب به توافق را اندرو ویگینز و یک جفت 2021 پیش نویس میدارد گرگ در نهایت به حال sidekick برای شهرهای آنها بوده ام به دنبال.

شهرها و راسل شد و دو انتخاب در 2015 پیش نویس با راسل رفتن به لس آنجلس لیکرز. برای گرگ ها به جفت آنها را با هم صاحب گلن تیلور تا به حال به تصویب عبور لوکس-مالیات بر آستانه.

‘œWe مورد نیاز پویا گارد. ما نیاز به یک مرد که می تواند فشار و سرعت” Rosas گفت. ‘œWe نیاز به یک مرد که می تواند نمره که می تواند بازی را درک و او شانه به انجام مسئولیت است که همراه با آن است.�

شهرهای 24 است و راسل خواهد بود در اواخر این ماه. آنها هر دو در نزدیکی پایین لیگ در پست های مربوطه خود را با بیشترین آماری اقدامات دفاعی. پس از آن وجود دارد این واقعیت است که اکثر هم تیمی های خود را در حال, جدید, با شهرها و جاش Okogie تنها بازیکنان Rosas به ارث برده و در بهار گذشته که هنوز با گرگ.

                                                                                                                                                                                                                       

وجود خواهد داشت مقدار زیادی از دردهای در حال رشد اما شهرها و راسل باید یک رابطه که قدمت آن به سال های نوجوانی خود را در نخبگان مدار از اردوگاه ها و مسابقات. که باید به عنوان بزرگ یک مزیت کردن دادگاه به عنوان مکمل مهارت در آن است.

‘œThis دیوانه است به من از خواب بیدار شوید و ببینید وضعیت که من هستم و عشق از کسی مایل از من به اینجا. این فقط یک سورئال لحظه برای من در حال حاضر’� گفت: راسل است که در اوج حرفه ای امتیاز در هر بازی (23.6) و 3-نقطه تیراندازی (37.4%) در این فصل است.

جو بود به خصوص جشن اطراف یک تیم در 13 بازی از دست دادن رگه چهارم-بدترین رکورد و کمترین میانگین حضور در NBA اما این دقیقا به همین دلیل مقدمه ای تبدیل شده بود به یک ناهار عینک در داخل یک برج و مرکز خرید در سراسر خیابان را از تیمبرولوز ستاد.

وجود دارد خوش آمدید بالن برای راسل و همکار خود را تازه واردان قرار داده شده در طول عمل دادگاه است. شهرهای با عنوان باشگاه را مشروط در فرودگاه شب قبل زمانی که راسل و یعقوب ایوانز و عمری Spellman دیگر بازیکنان گلدن استیت وارد هواپیمای چارتر. با درجه حرارت در بچه شهرها دست راسل جدید خود را تیمبرولوز نیوجرسی و به طور طبیعی یک کت زمستان به آغوش روی آسفالته.

حدس و گمان وجود دارد در حال حاضر در اطراف Phoenix Suns و تیراندازی گارد Devin بوکر که یک فصل با شهرها در کنتاکی است و همچنین از راسل. بوکر شد در 2015 پیش نویس کلاس 13th کلی انتخاب توسط خورشید. سه تن از آنها شد به خصوص در دوران قبل از پیش نویس تمرین روند.

در واقع سه نفر برجسته بود با هم بر روی جلد Slam magazine پاییز گذشته. در طول مصاحبه برای این مقاله راسل اظهار در مورد سه نفر از آنها را به بازی با هم و حتی وعده داده که در نهایت اتفاق می افتد.

بوکر که در میان بالا 10 در لیگ به ثمر رساند رهبران سوم فصل فقط شروع به پنج سال $158 میلیون و حداکثر حقوق و دستمزد قرارداد این فصل به عنوان تکیه گاه ققنوس طرح. راسل و شهرها را به بیمار می شود.

در NBA این روزها هر چند قدرت بازیکن دوستی نمی توان دست کم گرفت.

‘œI هستم فقط متمرکز بر روی این تیم است. من فکر می کنم همه می دانند که. همیشه وجود دارد رفتن به خارج از سر و صدا اما من ترک است که به شما بچه ها’� بوکر به خبرنگاران گفت: جمعه.

بوکر گفت: او افتخار راسل برای او خوشحال و شهرهای با فرصت خود را برای متحد کردن.

‘œI احساس او را در یک محل است که او را به ماندن. او نمی باید به نگرانی در مورد جایی که او بعد از شهر,’� بوکر گفت. “او یک محل است که می خواهد او بسیار بد است و قصد استفاده از او را به بهترین توانایی های خود را.’�

شهرها اشاره کوتاه مدت داخل و خارج پشت سر هم که Kevin Garnett تشکیل شده در مینه سوتا با Stephon Marbury در اواسط 1990s قبل از Marbury مجبور راه خود را.

‘œWe کردم به آن را به سمت راست این زمان,’� شهرهای گفت.

___

بیشتر AP NBA پوشش: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de