روسیه و ترکیه مذاکرات آخرین شانس برای جلوگیری از ادلب فاجعه

آنکارا-یک اجلاس بین ترکیه و رهبران روسیه روز پنج شنبه ممکن است آخرین فرصت برای کار کردن یک معامله است که اجتناب بیشتر فاجعه در سوریه غربی است.

در مواجهه با نصب تلفات برای نیروهای خود در سوریه را در استان ادلب و پتانسیل موج پناهندگان فرار از مبارزه با رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان است که مشتاق برای آتش بس و ولادیمیر پوتین آماده است تا به معامله.

                                                                                                                                                                                                                       

با بلندی جدید بحران مهاجرت در اروپا مرزها را در مسکو که در آن دو قدرت اصلی کارگزاران در سوریه را ببینید اگر آنها می تواند چکش کردن و در عین حال یکی دیگر از معامله کنده کاری تا شمال سوریه و متناسب با خود برنامه.

هر معامله آنها می توانید آن را به احتمال زیاد خواهد شد را تنها یک توقف موقت در مجازات مسکو-حمایت یورش نظامی از رئیس جمهور سوریه بشار اسد را تهدید می کند ادامه داد: درد و رنج برای 3 میلیون نفر از مردم به دام افتاده در ادلب.

“مشکل اصلی در ادلب تمایل بشار اسد … برای ایجاد کنترل کامل منطقه و بلوک مرز با ترکیه, در حالی که همچنین با داشتن فشار 3 میلیون نفر از سنی جمعیت غیر دوستانه به اسد را بر روی, ترک, خاک,’� گفت: ولادیمیر فرولوف مستقل امور خارجه روسیه در امور تحلیلگر.

مبارزه در ادلب آخرین اپوزیسیون کنترل منطقه از سوریه شده است فاجعه بار برای جمعیت. نزدیک به یک میلیون نفر مجبور به ترک خانه های خود از دسامبر. 1 زمانی که آخرین دولت تهاجمی آغاز کرد و در بزرگترین موج تنها از جابه جایی پس از جنگ داخلی در سوریه آغاز شد نه سال پیش. با هیچ جایی برای رفتن بسیاری از شلوغ برابر مرز با ترکیه که در حال حاضر میزبان 3.6 میلیون پناهنده سوری است و حاضر به اجازه جدید در.

                                                                                                                                                                                                                       

آن را نیز به ارمغان آورده ترکیه در ناتو عضو خطرناکی برای جنگ با روسیه است.

در ماه گذشته سوریه و نیروهای ترکیه بارها و بارها درگیر شدند در زمین و در آسمان کشتن نمرات در هر دو طرف. برای ترکیه که با ارسال هزاران نفر از نیروهای نظامی به سوریه در چند هفته گذشته به مداخله شده است فاجعه: 58 نیروهای ترکیه کشته شده در ماه گذشته از جمله 33 در یک حمله هوایی هفته گذشته است.

خشم اردوغان انداخت باز ترکیه در مرز با یونان اعلام کرد او دیگر نمی خواهد نگه بازگشت مهاجران و پناهندگان که مایل به رفتن به اروپا است. برخی از رهبران اروپایی باید او را متهم کرد با استفاده از پناهندگان به باج خواهی غرب به حمایت ترکیه است.

تحلیلگران می گویند این حرکت نشان داد اردوغان ناامیدی به خصوص پس از عدم دریافت مورد نظر کمک از ناتو است و به احتمال زیاد به نتیجه معکوس به صحنه های دراماتیک یادآور 2015 نیجریه بازی کردن در دروازه های اروپا است.

‘œThe طرف ترکیه مجبور شد ضرورت به این امید که فشار ایجاد شده به عنوان چنین خواهد پیچ و تاب و اروپا بازو,’� گفت: Ahmet Kasim هان استاد روابط بین الملل در استانبول Altinbas دانشگاه

                                                                                                                                                                                                                       

به انزوا اظهارات اردوغان است به احتمال زیاد به حل و فصل کمتر از آنچه که او در طلب آن در روز پنجشنبه شد. خواسته در مورد انتظارات خود, او به خبرنگاران گفت: روز شنبه که موضوع اصلی خواهد بود برای ‘œrapidly دستیابی به آتش بس در منطقه است.’�

مسکو بیش از حد به نظر می رسد علاقه زیادی به بازگرداندن نوعی از وضعیت موجود در یمن است.

‘œWe انتظار رسیدن به یک نظر از علت بحران کنونی عواقب آن و توافق بر سر مجموعه ای از اقدامات برای غلبه بر آن,’� پوتین سخنگوی دیمیتری Peskov گفت.

اردوغان و پوتین بارها و بارها در چند سال گذشته برای هماهنگ کردن حرکت خود را در سوریه است. در سپتامبر سال 2018 آنها زده د تشدید مقابله در ادلب که برطرف سوریه توهین آمیز است. توافق ایجاد امنیت منطقه عاری از سلاح های سنگین و نظارت توسط نیروهای ترکیه برای توقف جنگ است. اما این معامله در نهایت سقوط کرد.

در ماه اکتبر یک معامله بین دو رهبر حک شده تا این منطقه بیشتر شرق در امتداد مرز هر استقرار نیروهای خود را برای پر کردن جای خالی رئیس جمهور بعد از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ناگهانی منظور خروج نیروهای ایالات متحده وجود دارد.

اردوغان انگیزه بالا در حال حاضر است که برای جلوگیری از موج جدیدی از پناهندگان به ترکیه است. اصلی خود را اهرم با پوتین در مسکو تمایل برای استحکام روابط با ترکیه به متعادل ایالات متحده نفوذ در منطقه است.

پوتین نشانه های روسیه تمایل به جای ترکیه نگرانی های امنیتی. در حال حاضر با داشتن امن مسکو منافع و کسانی که از متحدان سوریه توسط recapturing کلید شهرستانها و تامین گاز کشور و ذخایر فسفات او می تواند به استطاعت برای دلجویی از اردوغان به حدی در ادلب.

پس از آخرین هفته مرگبار در حمله هوایی نیروهای ترکیه و روسیه از قدرت کناره اجازه می دهد تا ترکیه هواپیماهای بدون سرنشین و هواپیما به کوبیدن سوریه به طور موقت به ترکیه یک فرصت برای صرفه جویی در چهره. اما در روز دوشنبه روسیه پا را در کمک به مردم سوریه برای بازپس گیری شهر استراتژیک Saraqeb که نشسته اصلی دمشق-حلب بزرگراه. روسی, پلیس نظامی به سرعت نقل مکان کرد به این شهر در نشانه های روشنی برای ترکیه به تلاش برای پس گرفتن آن است.

Soner Cagaptay مدیر در موسسه واشنگتن برای سیاست های خاور نزدیک گفت: مسکو در مذاکرات به احتمال زیاد خواهد آمد تا با یک معامله بر اساس وضعیت کنونی بر روی زمین منعکس کننده عمده سود ساخته شده توسط نیروهای دولتی سوریه – فکر نمی توان آن را به شهوت و میل از ترکیه که می خواهد نیروهای اسد به عقب.

“اسد را یک تکه از سوریه است. اردوغان به پایان خواهد رسید تا با یک تکه خوبی از جمعیت,” او گفت:.

اردوغان می خواهد به بازگشت به مرزهای سال 2018 قرارداد و برای اسد برای توقف حملات است. آن دشوار خواهد بود برای روسیه به بله گفتن به همه این خواسته است. که اردوغان خود را برای متقاعد کردن پوتین که او را به خطر می اندازند عمیق آسیب در روابط با ترکیه – و یا حتی درگیری مستقیم.

نومن Kurtulmus معاون رهبر اردوغان در حزب حاکم خلاصه تا رئیس جمهور را به تفکر در مصاحبه روز شنبه با CNN-Turk تلویزیون.

‘œThe روسها باید ببینید که ترکیه و روسیه بزرگ سرمایه گذاری در این منطقه است. من باور نمی کنم آنها می خواهم ترکیه به عنوان یک کل دشمن به خاطر یک رژیم است که در آستانه سقوط.’�

هان گفت: اردوغان یک ” œescalated بازی مرغ.”

“با این فرض اساسی این brinkmanship است که روسیه نمی خواهد می خواهید برای ورود به یک درگیری با ترکیه’� او گفت:.

___

Karam گزارش از بیروت. آسوشیتد پرس نویسندگان Daria Litvinova و ولادیمیر Isachenkov در مسکو کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>