روسی تغییر قانون اساسی به پایان می رسد امید به ازدواج همجنسگرایان

ST. پترزبورگ روسیه — در Lagutenko عروسی در سال 2017, زن و شوهر رد و بدل قول حلقه ها و بوسه ها در مقابل دوستان و بستگان و سپس در زمان سنتی درایو در یک لیموزین, توقف در نشانه برای عکس.

اما از آنجا که آنها هر دو زنان عروسی نبود قانونی در روسیه است.

                                                                                                                                                                                                                       

اگر ایرینا و آناستازیا Lagutenko به هر حال امیدوار است که آنها می تواند روزی رسما ازدواج در میهن خود این امکان از بین رفت در تاریخ 1 ژوئیه هنگامی که رای دهندگان به تصویب یک بسته از اصلاحات قانون اساسی یکی از آنها الزام که ازدواج تنها بین یک مرد و یک زن است.

بر خلاف بسیاری از همجنسگرایان در روسیه که پایین نگه دارد و پروفیل به دلیل فراگیر دشمنی در برابر تمایلات جنسی غیر متعارف آنها زندگی می کنند آشکارا به عنوان یک هم جنس زن با زن 21-ماه-پیر پسر به نام دوریان که متولد شد به ایرینا.

فقدان آنها و احتمالا هرگز دریافت این حقوق اعطا به جنس مخالف زوج. آنها نمی خواهند اجازه داده شود که حاضر به شهادت علیه خود را شریک در دادگاه آنها را نمی خواهد به طور خودکار به ارث می برند از هر یک از دیگر آنها نمی توانند هر یک از دیگر در بیمارستان که تنها اجازه بازديد از خانواده. آناستازیا است که یک سرپرست قانونی برای دوریان و نمی توانید تبدیل شدن به یکی.

‘œI می خواهید به همان حقوق قانونی برای کودک,’� آناستازیا آسوشیتدپرس گفت که دوریان در دامان او در آپارتمان خود را.

‘œI برنامه ریزی شده این کودک است. ما رفت و تمام راه از حاملگی و زایمان و در حال حاضر من 100% و 200% درگیر در فرایند تربیت و به نظر من او, معدن,” او گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

اگر چه روسیه همجنسگرایی جرمزدایی دهه پیش خصومت علیه همجنس باز باقی می ماند بالا است. در سال 2012 دولت شهر مسکو دستور داد که همجنسگرایان در راهپیمایی ممنوع شود برای 100 سال آینده. سال بعد مجلس به اتفاق آرا به تصویب قانون منع ‘œpropaganda از روابط جنسی غیر متعارف’� در میان افراد زیر سن قانونی.

حملات در گی جامعه باقی بماند. در تابستان گذشته به قتل یلنا Grigoryeva یک همجنسگرایان فعال در سنت پترزبورگ ساخته شده سرفصل های ملی. ده ها تن از دیگر فعالان تهدید به مرگ دریافت از مبهم ضد گروهی که مسئولیت کشتار Grigoryeva بود که چاقو بارها و بارها و نشان داد نشانه هایی از اختناق.

در سال 2017, گزارش فراقضایی دستگیری, شکنجه و قتل مردان همجنسگرا در جمهوری چچن به خود جلب کرد محکومیت بین المللی.

در سال گذشته آندره Vaganov و یوگنی Yerofeyev یک زن و شوهر بالا بردن دو به تصویب رسید فرزندان مجبور به فرار به روسیه پس از یک پزشک و گزارش آنها را به پلیس و مقامات یک پرونده جنایی باز شد. تصویب توسط زوج است در روسیه ممنوع اعلام کرد اما Vaganov تا به حال به عنوان یک پدر.

حداکثر Olenichev یک وکیل با بیرون آمدن از حقوق همجنسگرایان گروه گفت: مواردی وجود دارد از تحمل توسط برخی از دادگاه ها. او گفت که او کار کرده است در هفت بازداشت موارد که در آن قضات حاضر را به دور بازداشت و گفت که گرایش جنسی نیست نقش بازی در تربیت کودک.

                                                                                                                                                                                                                       

اما او نگران است که تغییر قانون اساسی را تشویق anti-gay views.

قبلا ‘œthe دولت تا به حال برای ایجاد فرصت های برابر برای همه مردم است که در روسیه زندگی می کنند هر دو برای همجنسگرایان و غیر همجنسگرایان مردم است. زمانی که این اصلاحات به اثر می آیند و پس از آن در واقع دولت تنها حمایت از ارزش های محافظه کار و ترویج آنها. همجنسگرایان مردم خواهد شد در سمت چپ پشت سر,’� او گفت:.

‘œOur جامعه واقعا به نظر می رسد تا به آنچه که دولت می کند بنابراین هر نوع اقدامات عمومی ترویج هوموفوبیا, تراجنسی, biphobia بسیاری از مردم ممکن است درک به عنوان یک تماس به عمل است. و ما معتقدیم که وجود خواهد داشت بیشتر بیان نفرت و نفرت از جنایات و همجنسگرایان مردم را رنج می برند بیشتر خشونت’� Olenichev گفت.

پیوتر تولستوی یک عضو مجلس که در حمایت از تغییر قانون اساسی می گوید روسیه ‘œa دژ سنت,’� بازتاب گسترده مشاهده است که این کشور تحت محاصره از منحط خارجی را تحت تاثیر قرار.

اصلاحات اجازه خواهد داد که روسیه ‘œnot به تکرار اشتباهات وجود دارد که در غرب,” او گفت: AP. ‘œThese اشتباهات به نظر من در حال اساسی هنگامی که برخی از مردم – جامعه همجنسگرایان و یا نژاد خاص گروه هستند که داده های اضافی ویژه حقوق. حقوق بیش از اکثریت است.”

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین را رد کرد انتقاد از اصلاحات قانون اساسی و, گی, تبلیغات قانون است.

او گفت که در برخی از کشورها ‘œcriminal قانون مقررات هنوز هم وجود دارد که تحت آن مردم غیر متعارف از گرایش جنسی را می توان مورد آزار و اذیت با عنوان جرم جنایی به عنوان آن را در اتحاد جماهیر شوروی. ما لازم نیست که هر چیزی شبیه به آن.’� پوتین این اظهارات پس از عبور از اصلاحات بسته است که همچنین اجازه می دهد تا او را به دنبال بیش از دو نظر ،

تولستوی است که یک معاون اول رئیس در مجلس و روسای هیئت روسی به مجمع پارلمانی شورای اروپا رد این ایده است که ارائه outlawing ازدواج همجنسگرایان در قانون اساسی ترویج تحمل.

‘œIn کشور ما مردم هستند و متحمل به همه جوامع به آنها نمی خواست هر گونه حقوق خاص,’� او گفت:.

برای ایرینا و آناستازیا Lagutenko آن است که در مورد هر نوع از حقوق خاص. آناستازیا می گوید او فقط می خواهد حقوق اساسی داده شده به هر پدر و مادر به ‘œreassurance’� که او ‘œa قانونی پدر و مادر مثل پدر و مادر در یک خانواده سنتی.’�

“هنگامی که شما یک حق قانونی برای کودک شما احساس امن’� او گفت:.

‘œI می خواهید افرادی که فکر می کنم که خانواده هایی مثل ما وجود ندارد به ما مراجعه کنید – (برای دیدن) که خانواده ما کامل است و ما باید عالی کودک و به قبول این واقعیت است.’� ایرینا گفت. ‘œWe ندارد و ترس از زندگی در باز است و ما نمی خواهد پنهان چرا که ما همان مردم و ما همان حقوق.’�

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de