سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده 161 مورد جدید از این ویروس جدید است که به سرعت در حال گسترش در منطقه اطراف آن در جنوب غربی شهر Daegu آوردن مجموع آن تعداد از موارد به 763.

مقامات روز دوشنبه نیز تایید دو بیشتر مرگ و میر ناشی از ویروس بیماران آوردن آن مرگ و میر به هفت.

                                                                                                                                                                                                                       

کره جنوبی رئیس جمهور روز یکشنبه گفت که او در خارج از کشور در بالاترین هشدار برای بیماری های عفونی, سفارش افغانستان ‘œunprecedented, قدرتمند,’� مراحل را برای جلوگیری از گسترش شیوع.

از کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری آلوده شده است ده ها هزار نفر از مردم عمدتا در چین است.

یک قاره به دور از جایی که این بیماری ویروسی ظهور مقامات در ایتالیا مبارزه شامل اروپا و عمده شیوع و ایران گزارش هشت مرگ و میر – بالاترین تلفات در خارج از چین است. در حالی که تعداد بیماران در سراسر جهان در حال افزایش است برخی از ویروس خوشه نشان داده اند هیچ لینک به چین و کارشناسان در حال تلاش برای ردیابی که در آن کسانی که خوشه آغاز شده است.

ایران وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر وجود دارد 43 موارد تایید شده در ایران که گزارش آن در اولین مورد از این ویروس تا روز چهارشنبه.

در ایتالیا لمباردی در شمال منطقه که شامل کشور سرمایه مالی میلان فرماندار یکشنبه اعلام کرد که تعداد موارد تایید شده بود در 110. ایتالیا در حال حاضر 152 موارد بیشترین تعداد در خارج از آسیا از جمله سه مرگ و میر اخیر در روز یکشنبه.

ونیز که پر از گردشگران برای کارناوال حوادث گزارش داد که دو مورد اول گفت: ونتو رژیم صهیونیستی است. لوکا Zaia که منطقه شامل تالاب شهرستان. آن را بلافاصله شناخته شده است اگر دو آلوده شرکت در کارناوال جشن.

                                                                                                                                                                                                                       

ایتالیا درهم به بررسی گسترش ویروس, مقامات اعلام کرد که تمام وقایع کارناوال به نام شده بود را به عنوان به خوبی به عنوان لیگ برتر مسابقات فوتبال در زده منطقه است. سینما و تئاتر نیز دستور توقیف از جمله میلان افسانه ای لا اسکالا.

هشدار چین که ویروس بیماری همه گیر است ‘œstill ترسناک و پیچیده’� رئیس جمهور چین خواستار تلاش بیشتر برای جلوگیری از شیوع احیای صنعت و جلوگیری از این بیماری از اخلال در بهار کاشت محصولات زراعی است.

یازدهم در دفاع از حزب حاکم کمونیست در پاسخ به ‘œtimely و موثر’� در یک ویدئو کنفرانس با مقامات مسئول ضد بیماری کار, با توجه به رسمی شین هوا اخبار آژانس.

‘œThe زمان اپیدمی وضعیت هنوز هم ترسناک و پیچیده’� العالم اشاره یازدهم عنوان کرد و گفت. ‘œPrevention و کنترل در بحرانی ترین مرحله است.’�

دولت کره جنوبی ماه Jae-در گفت دولت او افزایش یافته بود خود را ضد ویروس هشدار سطح با یک درجه به ‘œRed,’� بالاترین سطح است. این اجازه می دهد تا به صورت موقت بسته شدن مدارس و کاهش بهره برداری از حمل و نقل عمومی و پروازها به مقصد و از کره جنوبی.

سال تحصیلی جدید برای مهد کودک, ابتدایی, مدارس متوسط و بالا در کره جنوبی قرار گرفت و با یک هفته تا مارس 9.

ماه گفت: شیوع ‘œhas رسیده حیاتی آبخيز’� و که تا چند روز آینده حیاتی خواهد بود. ‘œWe نباید محدود مقررات و تردید را به بی سابقه ای, قدرتمند, اقدامات,’� او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de