کره جنوبی خواستار شمالی به ارسال جزوات میان تنش

سئول کره جنوبی — کره جنوبی روز دوشنبه خواست کره شمالی به قراضه برنامه ریزی برای راه اندازی تبلیغات جزوات سراسر مرز پس از شمالی گفت: آن را آماده شناور 12 میلیون جزوات در چه خواهد بود بزرگترین چنین روانی علیه جنوبی آن رقیب.

Animosities در شبه جزیره کره به شدت افزایش یافت در هفته گذشته پس از کره شمالی نابود شده یک اینتر-کره ای دفتر رابط در قلمرو خود در خشم بیش جنوب کره ای پخش اعلامیه در برابر آن. کره شمالی گفت: آن را به پرواز تبلیغ جزوات و اقدامات دیگر برای خنثی 2018 معاملات است که به منظور سهولت نظامی تنش در مرز.

                                                                                                                                                                                                                       

Yoh Sangkey سخنگوی در سئول وحدت وزارت به خبرنگاران گفت که کره شمالی باید به حالت تعلیق در طرح خود برای ارسال anti-سئول جزوات که œare مفید نیست به جنوب-شمال (کره شمالی) روابط در همه.’�

اوایل روز دوشنبه کره شمالی در گفت و گو با تولید 12 میلیون تبلیغ جزوات به شناور به سمت کره جنوبی روی 3,000 بالن و سایر نامشخص تحویل تجهیزات.

‘œOur طرح توزیع جزوات در برابر دشمن است یک فوران سیری ناپذیر خشم همه مردم و کل جامعه’� شمال رسمی مرکزی کره ای نیوز گفت:. ‘œThe زمان برای تلافی جویانه عذاب نزدیک است.’�

برخی از ناظران می گویند مداوم شرایط آب و هوا نیست مطلوب برای کره شمالی به پرواز بالن به جنوب پس از آن ممکن است با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای تحویل جزوات. آنها می گویند این می تواند باعث درگیری بین کره چرا که کره جنوبی باید در پاسخ به هواپیماهای بدون سرنشین ورودی به قلمرو آن است.

یک کره جنوبی فعال به تازگی گفت که او نیز افت حدود یک میلیون جزوات در طول مرز در اطراف پنج شنبه در سالگرد 70 از شروع 1950-53 جنگ کره. مقامات کره جنوبی گفته اند که آنها غیر نظامی بان فعالان از راه اندازی بالن به سمت کره شمالی.

کارشناسان می گویند کره شمالی به احتمال زیاد با تمرکز بر جنوب کره ای پخش اعلامیه برای افزایش داخلی آن وحدت و اعمال فشار بیشتر در سئول و واشنگتن در بحبوحه مذاکرات هسته ای دیپلماسی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de