کره جنوبی خواستار شمال به رعایت معاملات میان افزایش animosities

سئول کره جنوبی — کره جنوبی روز یکشنبه در نشست اضطراری امنیتی نشست و خواست کره شمالی را به رعایت توافق نامه آشتی ساعت پس از شمالی تهدید به تخریب یک دفتر رابط و اقدام نظامی در برابر رقیب خود.

کره شمالی به تازگی به طور ناگهانی از سر گرفته آتشین لفاظی علیه همسایه جنوبی آن را متهم به عدم جلوگیری از فعالان از راه اندازی تبلیغات جزوات خود را در سراسر مرز. برخی از کارشناسان می گویند کره شمالی ابراز آن سرخوردگی عمیق بیش از سئول شکست برای احیای سودآور مشترک اقتصادی پروژه ها و بیش از یک عدم پیشرفت در دیپلماسی هسته ای با واشنگتن است.

                                                                                                                                                                                                                       

کره جنوبی امنیت ملی, مدیر چانگ Eui-yong برگزار شد اضطراری ویدئو کنفرانس با وزرای مسئول امنیتی و نظامی ژنرال در صبح روز یکشنبه برای بحث در مورد آخرین وضعیت در شبه جزیره کره و دولت گام های احتمالی ریاست جمهوری خانه آبی در بیانیه ای گفت.

وحدت, وزارت, که دسته روابط با کره شمالی بعد با صدور بیانیه ای گفت که هر دو کره باید در تلاش برای رعایت تمام موافقت نامه های آنها رسیده اند. آن گفت: کره جنوبی دولت œviews وضعیت فعلی به عنوان قبر.’�

در شنبه شب, کیم یو جونگ, نفوذ خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد هشدار داد که سئول به زودی شاهد ‘œa غم انگیز صحنه بی فایده شمال-جنوب دفتر رابط (کره شمالی) به طور کامل فرو ریخت.’� او همچنین گفت که او را به نظامی در کره شمالی حق را به مرحله بعد از اقدامات تلافی جویانه در برابر کره جنوبی.

کره شمالی پیشتر به حالت تعلیق در خطوط ارتباطی با کره جنوبی و تهدید به لغو 2018 موافقت نامه های که رهبری کره به توقف شلیک تمرینات حذف برخی از معادن زمین و پاره کردن پست گارد در خط مقدم مناطق.

                                                                                                                                                                                                                       

برخی از ناظران می گویند که تا پایان 2018 معاملات می تواند اجازه می دهد کره شمالی به ارسال کشتی ها در سراسر مناقشه دریای مرز شناور پایین معادن در مرز رودخانه و یا دیگر تحریک آمیز مراحل در مرز منطقه است. اما هنوز مشخص نیست اگر شمال را پیش رو با تهدید به نابود کردن دفتر رابط ساخته شده در کره شمالی مرز شهر پس از یک سال 2018 اجلاس بین کیم جونگ سازمان ملل متحد و دولت کره جنوبی ماه Jae-در.

این حرکت می تواند در تعمیق ضد پیونگ یانگ احساسات آن را دشوار برای شمالی برای از سرگیری روابط با کره جنوبی زمانی که مورد نیاز است.

کره شمالی ممکن است به عمد ایجاد تنش برای تقویت آن وحدت داخلی و فشار ایالات متحده به انجام چیزی برای از سرگیری مذاکرات هسته ای است که باید تا حد زیادی متوقف شده است برای بیش از یک سال و برخی کارشناسان می گویند.

آنها می گویند کره شمالی به شدت نیاز ایران به عنوان اقتصاد آن تا به حال به احتمال زیاد بدتر در چهره خشن آمریکا تحریم ها و این بیماری همه گیر کوروناویروس که مجبور به بستن مرز خود را با کشور چین بزرگترین شریک تجاری.

در دو سال سالگرد اولین اجلاس بین کیم جونگ سازمان ملل متحد و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کره شمالی وزیر امور خارجه Ri پسر Gwon روز جمعه گفت که شمال هرگز دوباره هدیه مغلوب ساختن پیشی جستن با مشخصات بالا در جلسات او می تواند به رخ کشیدن که دستاوردهای سیاست خارجی مگر می شود چیزی قابل توجهی در بازگشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de