SA موارد افزایش به 235 به عنوان تعطیلات مدرسه تمدید

  • این داستان از پنج شنبه تا به حال بوده است جایگزین – لطفا این لینک را دنبال کنید برای پوشش در روز جمعه

جنوب استرالیا coronavirus به روز رسانی پنج شنبه, مارس 26.

وجود دارد در حال حاضر 235 COVID-19 موارد در سا پس از بزرگترین روزانه افزایش موارد به تاریخ – اما encouragingly وجود دارد به نظر می رسد حداقل جامعه انتقال این ویروس تا کنون در مرزهای ما.

دولت مدارس را آغاز تعطیلات عید پاک اوایل هفته به عنوان معلمان نژاد برای ایجاد کنترل از راه دور برنامه های یادگیری و دولت است ریختن $650 میلیون بیشتر به اقتصاد برای حمایت از کسب و کار و مشاغل در میان بدتر شدن بحران اقتصادی جهانی.

بزرگترین روزانه افزایش موارد به تاریخ

شده اند وجود دارد 38 موارد جدیدی از کروناویروس تشخیص داده شده در جنوب استرالیا در روز گذشته است. SA بهداشت در گزارش روزانه خود جلسه توجیهی در روز پنج شنبه که نیمی از موارد جدید بودند افرادی که سفر در روبی شاهزاده کشتی کروز که بحث برانگیز متحرك در سیدنی.

این ایالت در مجموع در حال حاضر 235 60 نفر از آنها قرارداد این ویروس در هیئت مدیره یک قایق.

SA رئیس بهداشت عمومی افسر نیکولا Spurrier گفت: اکثریت قریب به اتفاق تایید SA موارد افرادی که تا به حال سفر خارج از کشور و یا بین ایالتی.

یکی بیشتر SA ساکن رفته است به ICU درمان پس از چهارشنبه.

50 سال می پیوندد دو مرد دیگر در حدود ساعت مراقبت در سن 68 و 76. همه در یک وضعیت با ثبات است.

جدید عفونت امروز طیف وسیعی از 10 سال به بیماران در 70s به.

Dr Spurrier گفت که او نمی تواند ارائه هر گونه اطلاعات در مورد 10 ساله مدرسه یا محل اما گفت موجود مستند و تماس با ردیابی پروتکل می توان دنبال کرد.

“چه اطمینان به من است این است که اکثریت (SA موارد) آمده اند از کشتی های کروز … شواهد ما نمی کردم که پایدار جامعه انتقال که نگرانی اصلی من است,” او گفت:.

اختصاصی coronavirus اطلاعات خط تلفن راه اندازی شده است برای جنوب استرالیا که می تواند تلفن 1800 253 787 بین 8 صبح تا 8 شب و هفت روز در هفته.

تعطیلات مدرسه تمدید

عید پاک تعطیلات مدرسه در جنوب استرالیا تمدید خواهد شد چهار روز.

استراحت در اصل برنامه ریزی شده برای شروع در آوریل 10, خواهد به جای شروع در مارس 6.

وزیر آموزش و پرورش جان گاردنر گفت اضافی چهار روز خواهد بود طبقه بندی شده به عنوان دانش آموز-روز رایگان در همه مدارس دولتی و مدارس آمادگی برای فعال کردن معلمان به “برنامه ریزی و آماده سازی” برای انتقال به یادگیری انعطاف پذیر ترتیبات در مدت 2, زمانی که برخی از دانش آموزان خواهد بود در محوطه مدرسه و دیگران در خانه.

کاتولیک و مدارس مستقل خواهد اجرای ترتیبات مشابه آقای گاردنر گفت.

“با افزایش تعداد فرزندان وجود ندارد و ما از مدارس و معلمان ما باید در این زمان به آماده شدن برای چالش دشوار از نیازهای زبان آموزان که در خانه هستند,” او گفت:.

“برای کسانی که پدر و مادر و سرپرستان که قادر به نگه داشتن فرزند خود را در خانه به خوبی تحت نظارت و در یک محیط یادگیری حمایت کنیم.”

Plympton International High School students Anu Kaur, 13, and Hayley Rathjen, 12, are ready for the new world of online learning. Picture: Tricia Watkinson
media_cameraپلیمپتن بین المللی دانش آموزان دبیرستان آنو Kaur, 13 و هیلی Rathjen, 12 آماده برای دنیای جدید آموزش آنلاین. تصویر: Tricia Watkinson

“ما در حال ارائه پشتیبانی برای این خانواده ها از طریق آموزش ما SA سایت – یک منبع کلیدی برای خانواده ها و مربیان در سراسر ایالت برای کمک به در حال انتقال به آموزش از راه دور. این منابع ساخته خواهد شد پس هر روز” آقای گاردنر ادامه داد.

“ما مدارس مهد کودک و اوایل دوران کودکی انجام خدمات نیز نیاز به باقی می ماند در دسترس برای حمایت از کودکان از خانواده ها در شرایط مختلف از جمله مردم در جوامع ما که نمی توانیم خود را انجام دهد لازم است کار از خانه همراه با تعدادی از کودکان آسیب پذیر است که باید از این فرصت به عنوان پشتیبانی در مدرسه.”

وزارت آموزش و پرورش در حال کار برای توسعه گزینه ها برای تعطیلات مراقبت در طول چهار دانش آموز-روز رایگان و تعطیلات مدرسه.

اطلاعات بیشتر در تعطیلات مدرسه در اینجا.

جدید $650 میلیون بسته محرک اقتصادی دولت

برتر استیون مارشال اعلام کرده است جزئیات برای دولت دوم بسته محرک.

$650 میلیون بسته تقسیم می شود بین دو سرمایه های جدید.

A $300m کسب و کار و مشاغل پشتیبانی صندوق استفاده خواهد شد به طور مستقیم کمک به فرد کسب و کار و صنعت بخش رو به پتانسیل سقوط و از دست دادن هزاران شغل با توجه به ادامه اثرات coronavirus و لازم است محدودیت های جدید برای محدود کردن گسترش آن.

و $250m جامعه و مشاغل پشتیبانی صندوق را کمک به کمک به سازمان های جامعه از جمله ورزشی ، هنری و تفریحی نهادهای غیر انتفاعی و برخی دیگر از شعبات

آقای مارشال گفت: این صندوق نیز کمک خواهد کرد که با آموزش از جنوب استرالیا به دنبال مهارت های جدید و اشتغال و کمک به سازمان دیدار با افزایش تقاضا برای خدمات از جمله کمک های اضطراری.

SA دومین بسته محرک نیز شامل

■ حقوق و دستمزد مالیات

■ مالیات بر زمین امداد

■ امداد در مشروب مجوز هزینه ها و اتهامات

■ هزینه زندگی امتیازات
■ دسترسی به تعلق مرخصی برای کارمندان

دریافت کامل داستان

Coronavirus: Should Australia go into lockdown?

کشورهای دیگر باید قفل کردن مرزهای خود را برای هفته ها به منظور رسیدن به این بیماری همه گیر کوروناویروس تحت کنترل است. باید استرالیا انجام همان?

آدلاید GP: ‘کمک ما نیاز به آمدن نیست’

یک آدلاید دکتر در خط مقدم SA coronavirus تلاش شکسته است گفت GPs در حال گرفتن کمک آنها نیاز دارند و در حال مجبور به انجام دو بار به عنوان بسیاری به صورت نصف پرداخت.

سابق AMA SA رئیس جمهور دکتر راد پیرس هستم فشرد اشک در یک تماس را به ABC Radio آدلاید در صبح روز پنج شنبه به عنوان او در توصیف این بار بر GPs در coalface از یک افزایش در تقاضا برای خدمات پزشکی.

“کمک ما نیاز به آمدن نیست,” او گفت:.

دفعات بازدید: داستان کامل.

Dr Rod Pearce says Adelaide GPs are pushed to the limit

سابق AMA SA رئیس جمهور جنگیدند اشک گفتن ABC Radio آدلاید که خط مقدم GPs در حال از جان گذشته برای کمک به. منبع: ABC Radio آدلاید طریق AAP

فوق العاده بهداشت اقدامات احتیاطی برای امدادگران

بیمارستان فرح برای بیشتر موارد ICU

بیمارستان ها کلف تر مراقبت های ویژه COVID-19 بيمار به عنوان دو مرد مبارزه برای زندگی خود را شب گذشته و غیر ضروری اعمال جراحی الکتیو لغو شد به آزاد کردن تخت.

بیمار به طور جدی مردان در سن 76 و 68 باقی می ماند در شرایط پایدار در سلطنتی آدلاید بیمارستان به مقامات نشان داد SA اولین جامعه انتقال است.

With همه غیر فوری اعمال جراحی الکتیو لغو از نیمه شب امشب SA بهداشت هشدار داد از هجوم مراقبت های ویژه بیماران آن را به عنوان ferociously جنگ برای مهار این بیماری را گسترش.

یک آدلاید زن سالخورده در 50s و دیگری فرد ناشناس هستند که برای مراقبت در مکان نامعلومی و ترس مقامات بیشتر untraceable موارد است.

در حالی که اولین زن در تماس با اخیر در خارج از کشور بازدید کنندگان محققان موفق به شناسایی منبع عفونت است.

موارد جدید شامل یک UniSA دانشجو که با حضور Magill پردیس در مارس 16, 17 و 19 در حالی که عفونی.

دو کارگر از Lyndoch تپه کارخانه شراب سازی 66km شمال آدلاید بیمار هستند. کارخانه شراب سازی است که در مرکز کوچک “خوشه” از سه مورد.

هر کسی که با حضور در کارخانه شراب سازی از شنبه هفته گذشته خواست برای قرنطینه و به دنبال تست.

SA بهداشت در حال بررسی است و اگر آن را مربوط به یک گروه از ما 18 گردشگران اکثر آنها ویروس زده.

Upper House MP Tammy فرانکها شب گذشته گفت: تبلیغ او ناخوش “علامتی” و در انزوا بود اما در عین حال به آزمایش می شود.

به عنوان ملی کابینه جدید را معرفی اقدامات SA ارشد بهداشت عمومی افسر Dr نیکولا Spurrier هشدار داد افزایش در تعداد بیماران پیمانکاری یک بیماری بالقوه کشنده عواقب.

“این واقعا مهم است یادآوری به مردم,” او گفت:.

“من جذاب به مردم … کار درست را انجام دهد چرا که متاسفانه ما را از دیدن بیشتر مراقبت های ویژه, پذیرش,” او گفت: در یک اطلاعیه ای از ایجاد یک هتل جدید برای کارکنان پزشکی.

دولت فدرال شب گذشته گسترش معیارهای تست شامل هر کسی با علائم کار و یا زندگی در مناطق با خطر بالا. SA پاتولوژی در حال حاضر تست شده بیش از 20 ، 000 مردم است.

افرادی که دارای دو یا بیشتر از علائم COVID-19 مانند یک تب در و یا بالاتر از 38C یک سرفه, تنگی نفس یا درد گلو و تنظیمات خاص را آزمایش می شود با وجود داشتن شده است در خارج از کشور و یا در تماس با یک مورد شناخته شده است.

SA سلامت برنامه ریزی برای بدترین سناریو’

برنامه ریزی برای یک “بدترین سناریو” است و در راه در SA سلامت که در آن شروع COVID-19 موجب دو برابر شدن ICU ظرفیت در هفته های اخیر.

دولت معاون رئیس بهداشت عمومی افسر ارشد مراقبت های ویژه مشاور Dr اوان اورست می گوید: “COVID-19 قطعا تحت فشار قرار دادن ما ICU ظرفیت ما به عنوان دیده می شود در سراسر جهان”.

“جنوب استرالیا نیز قرار داده شده است از نظر تعداد تخت و هواکش اما چالش اصلی این است که به گسترش و upskill نیروی کار ما در تحویل ICU-سطح مراقبت,” او گفت:.

“در سراسر سیستم ما در حال حاضر 325 تخت ICU و 384 دستگاه تهویه مصنوعی استفاده می شود برای بحرانی در مراقبت از بیماران ما.”

که از پایه 188 تخت ICU در SA به عنوان ثبت شده در آخرین گزارش از استرالیا و نیوزیلند در بخش مراقبت جامعه (2018).

تعداد تخت ICU است که این مهم عامل محدود کننده است که تعیین چگونه بسیاری از مردم را می توان برای درمان شدید COVID-19 علائم.

حدود 5 درصد از موارد توسعه پنومونی شدید است آنها نیاز به یک مصنوعی تنفسی شناخته شده به عنوان یک ونتیلاتور به فشار هوا به داخل ریه های خود را و اکسیژن را در خون تا زمانی که ریه ها روشن است.

زمانی که همه از این تخت کامل وجود دارد حذفی اثرات برای بقیه سیستم بهداشت و درمان.

اضافی هواکش ها در جهت, در صورت نیاز, اگر چه وجود دارد شدید رقابت های جهانی برای این منابع کمیاب است.

در سراسر کشور 17 استرالیا هستند در بخش مراقبت های ویژه از جمله مردم در 40s و 50s معاون افسر ارشد پزشکی پل کلی گفت.

کلر پددی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im