Sabonis غالب پیسرز چسبیدن به ضرب و شتم خریداران 108-102

شیکاگو-Domantas Sabonis تحت سلطه با 24 امتیاز و 12 ریباند و ایندیانا پیسرز به ضرب و شتم شیکاگو بولز 108-102 در شب جمعه.

پیسرز led به اندازه 23 در سه ماهه سوم و در برابر یک فشار بزرگ در چهارم را به نفع خود برای پنجمین بار در شش بازی. آنها هم رفت به یک کراوات با فیلادلفیا برای کسب مقام پنجم در کنفرانس شرق حتی اگر آنها از دست رفته را سه گلزنان با T. J. Warren (درد پای چپ) و مالکوم Brogdon (چپ درد لگن) کنار.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe هستید یک گروه بسیار با استعداد است و ما عمق یکی از نقاط قوت ما,’� ویکتور Oladipo گفت. ‘œIt هیچ تعجب به من که بچه ها گذاشتم و به خوبی بازی امشب. ما فقط باید به ادامه ساخت آن است.�

Sabonis آمد از طریق در راه بزرگ و تروی مورفی باشگاه رکورد با 49 دو دو در این فصل است.

Oladipo به ثمر رساند 16 در 26 دقیقه پس از از دست رفته دو بازی گذشته به دلیل درد زانو راست. Myles ترنر اضافه شده 15 امتیاز و هشت ریباند. JaKarr Sampson 14 به ثمر رساند و پیسرز برنده نهم مستقیم بیش از خریداران است.

شیکاگو از دست رفته برای 12th زمان در 14 بازی با وجود rookie Coby سفید به ثمر رساندن 26 امتیاز و شکیل هریسون تنظیم حرفه ای با 25.

آن را سفید هفتم راست تفرج با 19 امتیاز و یا بیشتر. اما Lauri Markkanen به پایان رسید و تنها با سه امتیاز در بازی دوم پس از از دست رفته 15 به دلیل یک واکنش استرس در حق او ران. گلزن برجسته ژاک LaVine نشسته سوم خود را در یک ردیف با یک تیره و تار سمت چپ چهار سر ران.

‘œI می دانم (Markkanen) مراقبت,’� مربی جیم Boylen گفت. ‘œI می دانم که او در تلاش است. او کار راه خود را به عقب. آن را تقریبا مانند ما در پیش فصل با برخی از این ترکیب و شرایط. آن را هیچ کس گسل. آن چه در آن است, اما آن را دشوار است. من نمی دانم اگر شما می توانید از دست است که زمان زیادی و فقط می آیند که در آن شما بودند. من فکر نمی کنم آن را با این نسخهها کار مانند آن است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

حلق آویز در

خرد شده توسط Giannis Antetokounmpo و NBA-پیشرو دیگران در میلواکی در چهارشنبه پیسرز به نظر می رسد به عنوان اگر آنها در راه خود به یک پیروزی آسان.

آنها به رهبری 73-50 پس از Oladipo را لیآپ با 7:41 چپ در سوم. همه چیز در چهارمین زمانی که هریسون میخ back-to-back 3-اشاره گر به قطع آن به 99-92 با کمتر از پنج دقیقه باقی مانده است.

ترنر آمار دو پرتاب آزاد. Oladipo banked در یک شات به آن را 103-92 با 1:30 به سمت چپ. و پیسرز آویزان برای پیروزی.

نکته-INS

پیسرز: مربی Nate McMillan گفت پیسرز انتظار به دانستن بیشتر در مورد شدت Brogdon آسیب شنبه پس از آنها مشورت با پزشکان. Brogdon خارج شد چهار دست دادن در میلواکی به دلیل درد سمت چپ لگن و تا به حال MRI روز بعد. … F داگ McDermott (درد سمت راست انگشت شست پا) بازی نمی کند. … مورفی 49 دو-دو برابر در 2008-09. … پیسرز شد outscored 30-19 در چهارم. … McMillan ادامه خواهد داد و به مشورت با تیم پزشکی پس از پیسرز محدود Oladipo دقیقه. ‘œI به ما گوش پزشکان و مربیان ما در مورد تعدادی از دقیقه ما می بازی اما اینکه یک روز یک زن و شوهر از بازی ما فقط نمی تواند بلافاصله در بازگشت به بازی او 30-به علاوه دقیقه” McMillan گفت. “ما باید محتاط با او.’�

گاو: Boylen گفت LaVine را تمرین روز شنبه. گاو خواهد شد و سپس تصمیم می گیرید اگر او باز خواهد گشت در بروکلین در روز یکشنبه. … هریسون قبلی حرفه ای بالا بود 21 امتیاز در برابر پورتلند در مارس 27, 2019. … تادئوس جوان بسته فصل های بالا را با پنج دزد.

                                                                                                                                                                                                                       

بعدی

پیسرز: بازدید دالاس در روز یکشنبه.

گاو: بازدید بروکلین در روز یکشنبه.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im