ایندیاناپولیس — پیسرز در حال آماده سازی برای اجرا حذفی با یک شروع پنج که به سختی با هم بازی در این فصل است.

Domantas Sabonis بود 20 امتیاز و 11 پرتاب ریباند به رهبری ایندیانا به یک 106-100 پیروزی پورتلند تریل بلیزرز در پنج شنبه شب.

                                                                                                                                                                                                                       

مالکوم Brogdon تا به حال 17 امتیاز هشت کمک و شش ریباند در حالی که T. J. Warren و ویکتور Oladipo به ثمر رساند و 15 امتیاز برای هر یک از پیسرز که برنده چهار از پنج. Oladipo بازی خود در نهمین بازی در این فصل.

‘œTonight بود در مورد سازگار بودن و واقعا ایجاد خودمان به خصوص که اولین واحد,’� مربی Nate McMillan گفت. ‘œThat گروه فقط حدود 100 دقیقه هم در این فصل است. که در مورد سه بازی پس از آن واقعا در مورد آنها کار بر روی هویت.’�

CJ McCollum تا به حال 28 امتیاز و هشت کمک, Gary ترنت جونیور گل 16 خود را 20 امتیاز در نیمه دوم به پایان رسید و با پنج ریباند و حسن وایتساید تا به حال 18 امتیاز و 16 ریباند برای Trail Blazers که از دست داده اند و پنج تن از شش.

پیسرز قادر به نگه کردن تریل اواخر فشار به ضربه محکم و ناگهانی یک پنج بازی از دست دادن رگه در سریال.

ایندیانا led به اندازه 14 هنگامی که وارن ساخته شده از یک غیبت بلوز به پیسرز یک 96-82 سرب با 6:12 باقی مانده است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe آغاز تهاجمی بودن’� Sabonis گفت. ‘œWe نمی به اندازه کافی انرژی در نیمه اول. ما مقدار زیادی از سلاح و هنگامی که ما متوقف می شود آن را دشوار برای محافظت از ما در گذر.”

پورتلند رفت و سپس در یک 18-7 اجرا برای کاهش کسری بودجه. پس از Brogdon یک بلوز به ایندیانا یک 103-93 سرب با 1:54 باقی مانده تریل بلیزرز به ثمر رساند هفت راست. McCollum را شناور ساخته است 103-100 با 30 ثانیه برای رفتن.

Myles ترنر حفر 3-اشاره گر با 9 ثانیه های باقی مانده به آن مهر و موم.

‘œIt احساس مانند آن را یک بازی شایسته پیروزی است که برای مطمئن,’� McCollum گفت. ‘œWe تا به حال شانس. احتمالا نباید اجازه دهید آنها را دریافت کنید که اجرا شود اما ما قادر به مقاومت در برابر آن و دوباره.’�

تریل بلیزرز رفت و در یک 10-1 اجرا در اواخر نیمه اول با فشار به جلو.

McCollum ساخته شده 3-اشاره گر به پورتلند یک 42-40 برتری 3:13 به در سه ماهه دوم. پس از یک پرتاب آزاد توسط Oladipo, McCollum ساخته شده یکی دیگر از 3 و سپس غیبت برای قرار دادن تریل بلیزرز در مقابل 47-41.

                                                                                                                                                                                                                       

پورتلند led 49-43 در حاصل کار دو تیم.

نکته-INS

Trail Blazers: کارملو آنتونی 12 امتیاز و هفت ریباند. … McCollum بود 3 از 12 از 3 نقطه محدوده. … G Damian Lillard از دست رفته یک چهارم مستقیم بازی با یک راست کشاله ران فشار است.

پیسرز: Turner تا به حال 14 امتیاز و 10 پرتاب ریباند. … Oladipo به پایان رسید و با هفت ریباند. … ایندیانا رفت و 18 از 23 (78.3%) از خط پرتاب آزاد. … G ادموند سامنر بود با درد ران چپ.

پیدا کردن راه خود را

Oladipo بود پشت در صف گم شده و پس از دو بازی گذشته با درد کمر. او از دست رفته اولین 47 بازی فصل در حالی که دوره نقاهت بعد از آسیب زانو راست.

‘œHe هنوز هم کار راه خود را به عقب و من فکر کردم او تا به حال بهتر از سه ماهه سوم سال,’� McMillan گفت. ‘œI فکر کردم او تا به حال یک زن و شوهر حملات در حال گذار است که آنچه ما می خواهم برای دیدن. ما می خواهیم برای پیشبرد و اجازه می دهد او را به به سبد خرید. ما تا به حال 15 سریع شکستن امتیاز در سه ماهه سوم, بنابراین ما باید به سرعت ما می خواستیم به بازی و ویک بود که بخش بزرگی از آن است.’�

بعدی

Trail Blazers: در آتلانتا در روز شنبه برای دومین سه بازی سفر.

پیسرز: در کلیولند در روز شنبه برای درب بازکن از پنج بازی سفر.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de