Saints’ جنکینز می پیوندد سی ان ان به عنوان عدالت اجتماعی کمک کننده

آتلانتا — New Orleans Saints ایمنی مالکوم جنکینز ملحق خواهد شد سی ان ان به عنوان یک مشارکت کننده با تمرکز بر نژادی و عدالت اجتماعی شبکه روز دوشنبه اعلام کرد.

‘œI به اعتقاد من می تواند یک صدای دیگر ورزشکار فعالان و کسانی که اختصاص داده شده جان خود را برای تغییر قوانین و سیاست های اصلاحات برای برابری انسان,’� جنکینز گفت: شعار خود را تجربه پرداختن به ‘œthe نابرابری از ما, عدالت کیفری, سیستم, سیستم آموزشی و نابرابر ثروت در جوامع به حاشیه رانده شده’� در طول 11 سال NFL حرفه ای.

                                                                                                                                                                                                                       

با معترضان گردآوری در شهرستانها در سراسر کشور در پی پلیس به قتل جورج فلوید ماه گذشته در مینیاپولیس جنکینز فعالانه در بحث های اخیر در مورد خشونت پلیس و پلیس کمک های مالی اجتماعی و در رسانه های جریان اصلی و همچنین در تظاهرات. جنکینز در میان Drew Brees’ شدیدترین منتقدان زمانی که پرستاران کارفرمایی دوباره خود را اعلام کرد طولانی-برگزار مخالفان به اعتراض در طول سرود ملی. Brees است پس از عذرخواهی برای نظرات خود را گفت که او در حال حاضر به رسمیت می شناسد تظاهرات بودند نه در مورد پرچم یا سرود است و او می خواهد برای کمک به ترویج برابری.

‘œAs ما حرکت رو به جلو از این لحظات روزنامه نگاران باید نه را به اشتباه قبر اجازه می دهد جهان برای بازگشت به خواب,’� جنکینز گفت. ‘œThe امواج انرژی است که تزریق به همه ما باید ادامه زمانی که تظاهرات متوقف است که شامل مسئول گزارش دهی.’�

جنکینز شد پیش نویس توسط نیواورلئان از ایالت اوهایو در سال 2009 و برنده یک کاسه فوق العاده با پرستاران خود را rookie فصل است. او صرف گذشته شش فصل با فیلادلفیا برنده دوم سوپر باول در سال 2017, فصل, قبل از بازگشت به نیواورلئان به عنوان یک عامل رایگان این offseason.

در سال 2017 جنکینز و بازنشسته گیرنده گسترده Anquan Boldin ایجاد شده بازیکنان ائتلاف یک موسسه خیریه است که طرفداران نژادی و برابری اجتماعی.

مالکوم جنکینز بنیاد راه اندازی شده در سال 2010 با تمرکز بر بهبود آموزشی و فرصت های دیگر برای دانش آموزان با منابع مالی محدود در New Orleans اوهایو و پنسیلوانیا و نیوجرسی.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>