سن آنتونیو: CDC برنامه ریزی برای رها کردن مسافران کروز در بازار

مقامات بهداشت فدرال برنامه ریزی شده به رها کردن برخی از مسافران کشتی کروز در یک مرکز خرید و پس از آزادی از دو هفته قرنطینه در تگزاس پایگاه هوایی یکی از دلایل این شهرستان سن آنتونیو اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در بیش از کروناویروس جدید, شهرستان سخنگوی گفت.

شهرستان واصل طرح دعوی در دادگاه روز شنبه به توقف این برنامه پس از یک زن بود که به اشتباه منتشر شده از قرنطینه در یک مرکز مراقبت های بهداشتی بیش از آخر هفته با وجود تست مثبت است. او تا به حال بازدید ستاره شمال بازار – یکی از همان جایی که برخی از کسانی که آزاد شده از لککلند ایر فورس بس بود کاهش یافته است – قبل از اشتباه کشف شد و سبب شد که بازار تعطیل برای تمیز کردن عمیق.

                                                                                                                                                                                                                       

لورا Mayes سخنگوی شهر سن آنتونیو گفت که دانستن در مورد این طرح از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شد ‘œpart که چرا این شهرستان خواست برای توقف آن به حداقل رساندن تهدید برای جامعه است.”

‘œWe می خواستم مطمئن شوید که همه چیز منظم و با انجام به عنوان قرار گرفتن در معرض محدود به عنوان ممکن است به” Mayes گفت. مقامات شهر هم می خواستم بیشتر بیمار آزمایش برای اطمینان از هیچ کس که منتشر شد تست مثبت است.

یک CDC سخنگوی رسیده پس از ساعت سهشنبه نمی اظهار نظر در مورد طرح مربوط به بازار و نمی گویند که در آن بیمار منتشر شد بیش از آخر هفته. او گفت: محلی و ایالتی و فدرال کمک هماهنگ Lackland خروج.

‘œMany عوامل در نظر گرفته شده که تعیین چگونه بهترین برای بازگشت به آسمان را به جوامع خود را با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است,’� CDC سخنگوی کارول ویلیامز گفت: در یک ایمیل. North Star مقامات مرکز بلافاصله پاسخ به یک پیام به سمت چپ بعد از ساعت.

                                                                                                                                                                                                                       

Mayes گفت: 122 مسافران شد سه شنبه منتشر شد در حالی که هفت همچنان در قرنطینه است. بسیاری از مسافران شد bused به سن آنتونیو فرودگاه بین المللی, که در آن آنها همراهی به شمارنده بلیط و از طریق امنیتی است. دیگران که زندگی در تگزاس بودند تصمیم به اجاره اتومبیل شمارنده.

مسافر تری Feil هوستون گفت: CDC گفت: با توجه به آنها را در یک کنفرانس تلفنی یکشنبه که بازار حدود 17 مایل (27 کیلومتر) از پایه انتخاب شد و برای جلوگیری از رسانه ها.

Feil گفت: تنها افرادی که رفتن به فرودگاه بود کاهش یافته است در بازار. این Feils نشان داد آسوشیتد پرس یک پیام متنی به آنها گفته شد از CDC نشان می دهد آنها به کاهش یافته است خاموش در ورودی توسط Cheesecake Factory.

‘œMy, شوهر, شد, درخواست, ‘چه کسی این تصمیم؟”� گفت: Feil که اضافه شده است که زن و شوهر را در حال رانندگی بود از هوستون به آنها را انتخاب کنید.

Feil و همسرش, دیوید Feil بودند در میان حداقل چهار مسافر منتشر شد در اواخر روز دوشنبه پس از CDC مقامات گفت: آنها به رفتن. پسر خود را برداشت و آنها را در یک Lackland دروازه حدود نیمه شب.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe بودند و بالا و پایین پریدن برای شادی’� گفت: Terri Feil. ‘œWe نمی شد به یک نفر یک فرصت برای تغییر ذهن خود را.”

او گفت که جدا از خانواده و دیگر مسافران از فوریه ‘œwas مثل یک کابوس شما فقط بیدار شدن از خواب به هر و هر روز.”

سن آنتونیو شهردار ران Nirenberg که پیشتر گفته است که تنها مسافر بودند که علامت رایگان برای کل 14 روز دوره قرنطینه خواهد بود منتشر شد سه شنبه با صدور بیانیه ای گفت که او ‘œcomfortable که این طرح … به حداقل رساندن خطر قرار گرفتن در معرض,’� و مسافران خواهد اقامت در هتل های محلی و به طور مستقیم به فرودگاه.

بیمار که شد بیش از آخر هفته بازدید از بازار و فرودگاه قبل از او به ارمغان آورد به جداسازی یک بار مثبت آزمون کشف شد, شهرستان, مقامات گفت. شده اند وجود ندارد هیچ مورد شناخته شده از این بیماری منتقل می شود در جامعه گفت: Nirenberg.

___

این داستان درست شده است به می گویند یک زن منتشر شد از یک مرکز مراقبت از سلامت از لککلند ایر فورس بس بیش از آخر هفته.

___

وبر گزارش از شیکاگو است. آسوشیتد پرس خبرنگاران جیل خونریزی در لیتل راک آرکانزاس و تری والاس در دالاس کمک به این داستان.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>