سان برناردینو مقامات آماده شدن برای افزایش بستری شدن در بیمارستان به عنوان Coronavirus موارد سنبله

فنتنا (CBSLA) — سنبله اخیر در coronavirus موارد مجبور است San Bernardino County مقامات شروع به گرفتن ملی, نارنجی, نشان می دهد, حوادث, مرکز آماده استفاده می شود به عنوان یک اورژانس بیمارستان.

“ما از ابتدا برای اولین بار به حرکت به آنچه ما از آن به عنوان افزایش ظرفیت” دکتر Troy پنینگتون یک پزشک اورژانس در نوک پیکان منطقه ای.

پنینگتون گفت: بسیاری از شهرستان بیمارستان شد و رسیدن به ظرفیت فقط یک یا دو واحد مراقبت های ویژه تخت دور از حرکت COVID-19 بيمار به سرریز مناطق.

همانطور که از جمعه در سن برناردینو کانتی گزارش 11,290 مجموع موارد و 248 مرگ و میر. بیش از 4000 از شهرستان تعداد موارد گزارش شده در دو هفته گذشته — خسته کننده بازگشت به خوشه از ماه آوریل است.

“در حال حاضر ما در حال بازگشت به جایی که ما شروع شده” پنینگتون گفت.

تنها تفاوت این است که پزشکان شروع کرده اند, گزارش, بزرگترین افزایش در مقدار بیماران جوانتر.

“کسانی که 18-49 به نظر می رسد به بالاترین امتیاز افزایش” Curt Hagman, صندلی از سان برناردینو شهرستان هیئت ناظران گفت.

شهرستان رهبران گفت: آنها بر این باورند بسیاری از موارد جدید بودند ناشی از آخر هفته روز یادبود گردهمایی اخیر تظاهرات آرام استفاده از پوشش صورت و بیشتر کسب و کار بازگشایی.

برایان Katilus زندگی می کند که در لدرا رنچ گفت: او فکر می کند coronavirus همه گیر بود و نه یک تهدید واقعی اما یک شگرد سیاسی.

“من فکر می کنم این همه کلاهبرداری و یک شوخی گفت:” اشاره کرد که نه او و نه خانواده اش پوشیدن چهره پوشانده اند.

اما دیوید Badivangia گفت: خانواده اش بود و هنوز هم همان اقدامات احتیاطی آنها در زمان در ماه مارس است.

“مردم در حال مرگ هستند” او گفت:. “من نمی دانم چه جعلی در مورد آن است. I don’t wanna be هر بخشی از آن بدتر است.”

و در جمعه شهرستان شده و در این دولت دیده بان لیست. اگر استرس در بیمارستان سیستم همچنان به افزایش, دولت می تواند توصیه می کنند که کسب و کار تعطیل یک بار دیگر.

“من می دانم که ما باید رسیدن به اقتصاد ما رفتن اما من فکر کردم آن را بیش از حد به زودی” Badivangia گفت.

مقامات یادآور شد مردم دوباره که پوشش صورت لازم بودند هر زمان مردم در ملاء عام بودند و قادر به باقی می ماند از لحاظ فیزیکی دور از سایر افراد است.