سان برناردینو پلیس بپرسید برای کمک به حل 5 قتل از جمله تیراندازی مرگبار از معلم

سن برناردینو (CBSLA) — سن برناردینو پلیس منتشر شد, جزئیات جدید امروز در ارتباط با پنج قتل و دو اقدام به قتل در امیدوار است که می تواند کمک به آنها را حل کند.

پلیس می گویند این خودرو دستگیر شد در دوربین های امنیتی رانندگی به, و پس از خروج از پارکینگ که در آن 24 ساله نانسی Magaña به ضرب گلوله کشته شد. (SBPD)

در تابستان گذشته 24 ساله نانسی Magaña به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در مقابل او 5 سال در خارج از Delmann ارتفاعات پارک در نزدیکی تقاطع 30th و Flores خیابان.

“شش ماه بعد از شنیدن وجود دارد که ممکن است یک نگاه اجمالی از امید, آن را قطعا یک وزن شانه های من,” گوادلوپ Magaña قربانی خواهر گفت. “ما فقط می خواهم به می دانم که چه کسی مسئول این کار است.”

به تازگی منتشر شده تصویری نشان می دهد که یک ماشین سفید کشیدن به پارکینگ پارک درست قبل از تیراندازی صورت گرفت و خروج بلافاصله پس از.

پلیس نیز خواست برای کمک به, در مورد 2 ساله که پس از درگذشت پدرش به ضرب گلوله کشته شد در حالی که رانندگی ماشین خود را ایجاد ماشین به سقوط.

“رفتن آنها 40 مایل در ساعت در کاجون زمانی که یک ماشین دیگر با نزدیک شدن به آنها را و شروع به تیراندازی به آنها رانندگی” گروهبان. Al تلو از سان برناردینو اداره پلیس گفت:. “این چیزی است که باعث راننده به سقوط و پس از آن که سقوط در نهایت کشته شدن کودک است.”

پلیس می گویند که این تیراندازی مرگبار موارد متصل هستند. (SBPD)

مرگ Magaña و کودک نو پا فقط دو تا از پنج قتل در سمت غرب به شهرستان که کارآگاهان گفت: در ارتباط بودند مشکوک یا مظنون هنوز در شل.

“آنها بسیار به یکدیگر نزدیک یک مایل از هم جدا” تلو گفت. “این سمت غرب شهر ما بالا باند منطقه و وجود دارد برخی از اطلاعات دیگر که من نمی خواهم برای به اشتراک گذاشتن امروز که به آن, بنابراین ما فقط درخواست برای کسی به ما تماس بگیرید و یا ایمیل و یا چیزی برای کمک به شکستن به صورت گسترده باز است.”

پلیس می گویند این ماشین رانندگی کردن وسط خیابان در حال فرار بود از صحنه تیراندازی مرگبار. (SBPD)

در چند هفته گذشته وجود داشته است سه قتل مردان به ضرب گلوله در همان منطقه غرب آزادراه 215. پلیس گفت: امنیتی تصویری اسیر یکی از گریز اتومبیل آن را به عنوان فرار از صحنه.

“اغلب گفته شده است که 90 درصد از جنایات مرتکب شده توسط 10 درصد از جمعیت, و من فکر می کنم که نوع متناسب با آنچه که در اینجا” رئیس اریک مک براید, سان برناردینو PD گفت.

مک براید گفت: این شهرستان به تازگی تغییر به یک جامعه مبتنی بر پلیس تلاش است که او گفت: در حال حاضر کمک به حل برخی از جرایم در این شهرستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر