سان برناردینو کلانتر: باقی مانده بر تن. کچل عنوان کوهنورد گم شده و از دسامبر


MT. کچل (CBSLA) — سن برناردینو کلانتر روز دوشنبه اعلام کرد که بقایای انسانی واقع در شمال غربی سمت کوه. کچل در لوس آنجلس بودند کسانی که از یک کوهنورد که رفت از دست رفته در ماه دسامبر گذشته.

Sree Mokkapati, 52 رفت از دست رفته Dec. 8 پس از جدا شدن از پیاده روی در کوه. کچل. (اعتبار: Mokkapati خانواده)

Sreenivas “Sree” Mokkapati, 52, ارواین شد گزارش از دست رفته توسط دوستان خود Dec. 8, 2019 پس از وی جدا شده از این گروه است.

به جستجو ادامه داد: روزانه با قابلیت جستجو و نجات تیم از سن دیگو, نارنجی, Los Angeles, شهرستان تولار فرزنو سن متعو و کرن شهرستانهای کمک به سان برناردینو شهرستان کلانتر و آنجلس جنگل ملی خدمات تعطیل مسیرهای پیاده روی برای کمک به جستجو.

در دسامبر. 14 تیموتی کالاهای اساسی, عضو تیم جستجو و نجات برای SBSD درگذشت در حالی که جستجو برای Mokkapati. کالاهای اساسی بود و از 126 افراد مشغول به کار در 23 تیم به جستجوی بخش های زیادی از Mt. کچل. جستجو متعاقبا به نام خاموش با توجه به شرایط آب و هوایی و زمین های خائنانه.

هوایی جستجوها ادامه داد: در هفته بعد به امید پیدا کردن Mokkapati. و در ماه مه این سال پس از برف شروع به ذوب شدن زمین جستجو و نجات اعضای دوباره به تن. کچل به جستجو برای کوهنورد.

در ژوئن 19, دو کوهنورد یافت بشر باقی مانده است در نزدیکی بالای ماهی چنگال در 7,800 پا سطح. لس آنجلس کلانتر بهبود بدن و معاینات پزشکی مشخص باقی مانده ژوئن 27.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *