لس آنجلس (CBSLA) – 62-year-old San Gabriel Valley مرد فریب خوردن بیش از 70 ، 000 نفر به لحن $147 میلیون در یک ارز دیجیتال طرح مقامات فدرال چهارشنبه اعلام کرد.

بیش از یک دوره دو ساله از سال 2013 تا 2015 استیو چن از بردبری دریافت مبالغ زیادی از پول اعم از $1000 به $30 ، 000 نفر از مردم که معتقد بودند سرمایه گذاری در یک ارز دیجیتال جدید که چن به آنها گفته شد حمایت میلیاردها دلار ارزش کهربا و سنگهای قیمتی به باراک اوباما ،

اما کل عملیات ساختگی شم که چن عمل از طریق هفت شرکت های جعلی از همان Arcadia آدرس دادستان گفت.

یکی از کسانی که شرکت های جعلی نامیده می شد آمریکا خوب سرمایه گذاری Arts, Inc. (USFIA).

چن “دروغ ترویج USFIA به عنوان موفق چند سطح بازاریابی شرکت است که به استخراج کهربا و سنگ های قیمتی دیگر از غیر موجود معادن آن ‘متعلق به’ در ایالات متحده آمریکا جمهوری دومینیکن, آرژانتین و مکزیک,” دا را در انتشار اخبار گفت.

چن نیز ارائه شده جعلی پاداش مانند پول نقد, سفر لوکس, اتومبیل, L. A.-منطقه خانه و ویزا برای سرمایه گذاران مهاجر, مقامات گفت.

او پس از توافق به اعتراف به گناه به یک تعداد هر یک از توطئه برای ارتکاب تقلب سیم و یک تعداد از فرار از پرداخت مالیات به باراک اوباما ، او چهره یک جمله حداکثر 10 سال زندان هنگامی که او پنجه نرم می کند گناه. وی قرار است در دادگاه مارس 10.

“آقای چن وعده به سرمایه گذاران به عنوان بی ارزش خود را به عنوان غیر موجود معادن و ساختگی دیجیتال ارز” آمریکا وکیل نیک هانا نوشت: در بیانیه ای. “این مورد باید یادآوری تمام سرمایه گذاران که مظاهر موفقیت ممکن است انتقال مشروعیت اما همه باید ورزش مراقبت شدید که با توجه به دادن سخت به دست آورده پول برای هر ساز و برگ ترویج محصولات مرسوم و عجیب سود.”

هر کسی که معتقد است آنها قربانی چن می توانید با مراجعه به وب سایت زیر مجموعه کمیسیون بورس و اوراق بهادار آورده است مورد خود را در برابر چن در 2015.

FBI IRS و امنیت داخلی وزارت کمک در تحقیقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im