سان مارینو چهارم جولای دکوراسیون های مانکن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جرقه جنجال

سن مارینو (CBSLA) — شهر سان مارینو میزبانی خانه تزئینات مسابقه جلوتر از چهارم جولای تعطیلات.

به طور معمول, این شهر دارای یک مراسم سنتی آتش بازی و یک جامعه جمع آوری, اما آن را نمی ممکن است در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

به جای تفریح و سرگرمی گروه ارائه شده است که ساکنان خود را رایگان تزئینات خانه کیت برای تشویق آنها به نمایش میهن پرستی خود را برای همسایگان را ببینید.

یک خانه خاص واز توجه زیادی از جمله یک مانکن از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزاری یک پرچم آمریکا.

یک مانکن نمایش نشان دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزاری یک پرچم آمریکا نمایش داده شد در خارج از سان مارینو صفحه اصلی. (حسن نیت ارائه میدهد: CBS2/KCAL9

لسلی Antosy-Flores گفت که او هیجان زده در مورد رقابت دوستانه و قرار دادن پرچم ها و یک تصویر از مغلوب ساختن پیشی جستن به او نشان می دهد شور و شوق.

“البته ما باید رئیس جمهور ما مغلوب ساختن پیشی جستن. او باید به رسمیت شناخته شود پس از او رئيس جمهور ما” Antosy-Flores گفت.

سان مارینو است و می گوید او مورد انتقاد قرار گرفته برای دکوراسیون و او را باور نمی کند او هر چیزی اشتباه است.

“من کسی فریاد زدن در من و با من تماس یک نژادپرست است. تمام کار من این است که نمایش او را با پرچم آمریکا. من نمی توانم هر چیزی با هر برنامه سیاسی” او گفت:.

Antosy-Flores گفت: او برداشته شده از صفحه نمایش از مغلوب ساختن پیشی جستن چندین بار به خاطر مردم فریاد.

یکی دیگر از سان مارینو ساکن قرار داده تا شش پا عقاب در خارج از خانه خود پشتیبانی از صفحه نمایش خود.

“من فکر می کنم هر کسی که می خواهد برای نشان دادن وطن روح خدا آنها را برکت دهد برای نشان دادن که برای این دولت برای کشور ما بدون توجه به نظر آنها” اسکات سلطان گفت.

مخالفان رئیس جمهور تهمت باید مشخص با استفاده از شباهت او به عنوان نماد نژادی تقسیم در این کشور است.

شهرستان سان مارینو Councilmember سوزان Jakubowski گفت: در پاسخ به افرادی که قادر به تزئین در هر راه که آنها می خواهید به عنوان طولانی به عنوان آن را توهین آمیز نیست.

“من فکر می کنم در حال حاضر بیشتر از همیشه ما همه موافقت با توان های مختلف به همراه این جامعه مانند هر جامعه دیگر تمام باورهای مختلف” Jakubowski گفت.

این شهرستان به 300 کیت به ساکنان پر از گچ پیاده رو, آمریکایی پرچم, پرچم, بنر, رول یک وطن پرست کرپ کاغذ و یک شرکت خانه چمن ثبت نام.

شهرستان سان مارینو رهبران می گویند که آنها امید به ادامه این رقابت در سال به آمده است.

برندگان برای تزئینات خانه مسابقه — در این دسته از خلاق ترین, ترین میهنی قاضی را انتخاب و لوح — اعلام خواهد شد در جولای 2.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de