وجود دارد تنها یک نامزد ریاست جمهوری است که می تواند الهام بخش کندا کوان به سفر از خانه اش در کلرادو اسپرینگز به دنور و برای یک کمپین تجمع در یکشنبه شب — اما او می گوید آن را واقعا در مورد نامزد.

“این در مورد مدیکر برای همه و آموزش و پرورش می گوید:” کوان. “من دو بچه ها و من سرطان بازمانده. بنابراین آنها را به یک شروع خوب در آموزش و پرورش خود را — و اگر من در نهایت داشتن یک عود در شرایط من پس از آن من نمی خواهم به را ورشکسته و از دست دادن خانه و خرج بچه های من’ کالج صندوق به مطمئن شوید که من برای آنها وجود دارد.”

کوان یکی از حدود 11,000-به علاوه افرادی که بسته بندی کف کلرادو مرکز کنوانسیون در دوشنبه 16 فوریه به شنیدن از ورمونت سناتور برنی ساندرز که پدید آمده است به عنوان حزب سوسیالیست به حزب دموکرات را در سال 2020 نامزدی ریاست جمهوری پس از مدعی پیروزی در نیوهمپشایر اولیه و همچنین به عنوان محبوب رای برنده شدن در هرج و مرج آیووا قفقاز در اوایل این ماه. ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی سخن گفت حدود سی دقیقه محرک جمعیت با علامت تجاری خود را با نام تجاری آتشین پوپولیسم.

“اگر ما می رویم به ارمغان می آورد در مورد تغییر اساسی که ما باید در این کشور ما باید به آدرس باور نکردنی قدرت شرکت های بزرگ نخبگان” ساندرز گفت. “آنچه در این کمپین این است که در مورد نه تنها ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن — مصرف آن را در حرص و آز و فساد وال استریت صنعت بیمه, دارو شرکت های سوخت فسیلی صنعت مجتمع نظامی-صنعتی. مصرف آن را در کل یک درصد شرکت و استقرار سیاسی و به آنها بگویند: این کشور متعلق به همه ما است.”

آن را به یک قدرتمند مردمی جنبش ساندرز گفت: این جمعیت به تصویب فراگیر سیاسی در دستور کار است که شامل مالیات های جدید در, شرکت ها و, غنی, لغو بدهی های دانشجویی فدرال قانونی کردن ماری جوانا و آب و هوا-تغییر طرح که به نام او که بلند پروازانه ترین تا کنون ارائه شده است. اما این سازش چشم انداز است و آنچه به رسم هزاران نفر از هواداران به دنور تجمع که در آن آنها تشویق ایده های تحول آفرین مانند ساندرز مدیکر برای همه پیشنهاد که لغو بیمه درمانی خصوصی و جایگزینی آن با یک, جهانی, دولت در اجرای برنامه است.

“من یک پدر و مادر سه بچه است و ما زمان زیادی را صرف رفتن به دکتر و مراقبت های پزشکی است که یک چیز بزرگ برای ما” گفت: Amy مونتویا یک دنور resident که با حضور در این تجمع با دو قدیمی ترین کودکان. “من می خواهم به مطمئن شوید که در آینده بچه ها من لازم نیست که به نگرانی در مورد پرداخت بزرگ صورتحساب های پزشکی است.”

ساندرز به حال کلمات خشن برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او به نام “پاتولوژیک دروغگو” و “نژادپرستانه” قصد غنی سازی ثروتمند جمهوریخواه اهدا کنندگان در هزینه های مدیکر و امنیت اجتماعی و دیگر برنامه هایی که به نفع مردم کار. اما او همچنین به انتقاد از رقبای اصلی مانند سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ که به صرف یک تکه کوچک از $61 میلیارد ثروت به سیل امواج رادیو و تلویزیون با تبلیغات و به سرعت در حال گسترش کمپین عملیات در کلرادو و کشورهای دیگر مجموعه به رای سوپر جمعه, آوریل 3.

“ما در حال رفتن برای پایان دادن به یک فاسد نظام سیاسی که در آن میلیاردرهای خرید در انتخابات” ساندرز گفت. “دموکراسی برای من به معنی یک فرد یک رای — نه بلومبرگ و یا هر کس دیگری صرف صدها میلیون دلار در تلاش برای خرید یک انتخابات است.”

در عوض گفت: جمعیت مبارزات انتخاباتی خود کرده است اجتناب بالا-دلار جمع آوری اعانه و فوق العاده PACs در حمایت از میلیون ها کوچک-دلار کمک های مالی — یکی دیگر از نقطه فروش برای بسیاری از هواداران خود را.

“او در تلاش برای خریداری شود توسط بزرگ داروسازی و دیوار خیابان و همه کسانی که به” مونتویا گفت. “من احساس می کنم مثل او در واقع برای مردم است. بلومبرگ فکر می کند او فقط می توانید خرید خود را در راه و من به او اعتماد ندارد. برنی به نظر می رسد بسیار قابل اعتماد.”

رای گیری در کلرادو ریاست جمهوری اولیه است که در حال حاضر در راه پس از پست الکترونیکی-در برگه های رای فرستاده شدند در هفته گذشته. در حالی که شده است وجود دارد کمی عموم منتشر شد: رای گیری مسابقه در این حالت ساندرز پیروزی در سال 2016 قفقاز — همراه با حضور در فوریه 16 رالی و یک رویداد قبلی در مرکز اجتماعات پارک در سال گذشته — دارای نامزد و حامیان او احساس اعتماد به نفس.

“آیا کسی را بگویم که” ساندرز گفت: به عنوان او در زمان مرحله “اما من فکر می کنم ما در حال رفتن به برنده شدن در اینجا در کلرادو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im