ST. LOUIS — ژاک سنفورد در نقطه سمت راست زمانی که St. Louis Blues مورد نیاز است.

سنفورد تا به حال حرفه ای-بالا نه عکس در هدف به پایان رسید و با دو گل و یک, کمک, کمک به تجمع بلوز به یک وحشی 6-5 پیروزی بر Chicago Blackhawks در سه شنبه شب.

                                                                                                                                                                                                                       

سنفورد به ثمر رساند tiebreaking هدف در یک بازی قدرت با در 13:35 از دوره سوم.

‘œIt بود تندرست جن و آن نشسته بود سمت راست وجود دارد برای من’� سانفورد گفت برنده است. ‘œI بود فقط در تلاش برای قرار دادن آن بر روی شبکه و آن را در بر داشت راه خود را در.’�

آن را هدف چهارم نهایی قاب برای بلوز که ازمایش کرده 3-2 پس از دو دوره.

‘œWhen شما در این بازی بالا و پایین رفتن خود را همیشه نزدیک به ببینید که چه کسی آخرین هدف’� سانفورد گفت. ‘œYou همیشه در لبه صندلی خود را.’�

سنت لوئیس موفق به کسب پنج بازی متوالی. بلوز موفق به کسب هر سه به طور منظم فصل بازی مقابل شیکاگو است. در دسامبر. 14 بازی در خیابان های شیکاگو به رهبری 3-0 پس از دو دوره اما از دست 4-3.

جاستین, Faulk, Ryan O Reilly Brayden Schenn و رابرت توماس نیز به ثمر رساند برای St. Louis. Thomas, David Perron, Jaden شوارتز اضافه شده هر دو کمک می کند.

توماس حال کمک در بازی-هدف برد.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI تلاش به دست انداز جاده را به او وجود دارد, اما آن منفجر شد خاموش من چوب و ضربه پای من و آن را به پایان رسید تا روی چوب’� توماس گفت:. ‘œA جستن خوش شانس برای ما. او تا به حال یک تایمر وجود دارد. او در نقطه سمت راست.’�

براندون سعد دانکن کیت و پاتریک کین به ثمر رساند قدرت-بازی بازی اهداف است. شیکاگو وارد گذشته در لیگ در قدرت-بازی بازی های بهره وری در 14.2 درصد است. این اولین بار در این فصل Blackhawks را به ثمر رساند سه قدرت-اهداف بازی در یک بازی است. کانر مورفی و متی Highmore نیز به ثمر رساند برای شیکاگو است.

“”آنها یک تیم خوب است” شیکاگو مربی جرمی Colliton گفت: بلوز. ‘œThey تست شما. آنها یک تیم بزرگ. آنها سنگین تیم. آنها مسابقه هر جن و پوشیدن آنها را بر شما ما بازی سخت برای بسیاری از بازی ها.’�

اردن Binnington تا به حال 25 صرفه جویی در برد چهارم خود را مستقیما برای بلوز. کوری کرافورد ثبت 31 برای صرفه جویی در شیکاگو است.

سنت لوئیس به ثمر رساند دو گل از 16 ثانیه از هم جدا در دوره سوم را به 4-3 منجر شود. O’reilly تضعیف جن گذشته کرافورد در 3:47 و سپس سانفورد گل در 4:03.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œNot هر بازی است برای رفتن به 2-1 یا 1-0 حتی اگر ما می خواهم آن را به’� سانفورد گفت. ‘œYou باید برای برنده شدن در این بازی مانند. ما می توانید برنده هر نوع بازی.’�

سرب آخرین طولانی نیست. شیکاگو آمد و درست زمانی که Highmore قرار داده و دوباره بجای اول برگشتن در به آن گره 4-4 در 5:16. سعد به ثمر رساند شیکاگو سوم قدرت-بازی بازی هدف در 8:16 برای 5-4 مزیت است. او به ثمر رساند در یک تایمر خاموش عبور از دیلن Strome.

Faulk به ثمر رساند برای سنت لوئیس در انحراف به کراوات بازی 5-تمام.

‘œYou دوست ندارم به این که بسیاری از اهداف, اما آن اتفاق می افتد گاهی اوقات,’� بلوز مربی کریگ Berube گفت. ‘œGuys گیر با آن است. آنها انجام یک کار خوب. ما یک هدف و که همه چیز را تغییر داد. شما باید برای برنده شدن در بازی های بسیاری از راه های مختلف در طول فصل و این یکی از آنها است. من فکر شیکاگو برگزار heck از یک بازی است.’�

این Blackhawks پاک 1-0 شود با به ثمر رساندن سه گل پاسخ داده نشده از جمله دو در بازی قدرت به 3-1.

کیت بسته بازی 1-1 برای شیکاگو در قدرت-بازی بازی هدف در 10:55. کیت دوم-دور پیش نویس انتخاب در سال 2002 به ثمر رساند خود را 100 هدف در یک کف دست زدن شات از بالای اسلات. آن Keith هدف دوم این فصل است.

“شما می دانید, آن را همیشه خوب به کمک و امتیاز دریافت کنید. این بدیهی است که به یک نقطه عطف بلکه آن است که آنچه در آن است” کیت گفت. ‘œIt واقعا مهم نیست. من اهمیتی نمی دهند در حال حاضر. به طوری که مرتب کردن بر اساس است که همیشه بهتر است در یک پیروزی و این اتفاق نمی افتد امشب.’�”

قدرت-بازی بازی هدف شکست 16-برای-16 مجازات کشتن رنگ اثر خط با بلوز. این هدف اول St. Louis داده بود تا در خانه یخ در 146 دقیقه, 56 ثانیه است.

شیکاگو ساخته شده آن را 2-1 زمانی که مورفی به ثمر رساند در یک مچ شات فقط از داخل خط آبی در 14:09.

این Blackhawks گل در یک بازی قدرت 1:13 به دوره دوم برای یک 3-1 منجر شود. کین جامعی مچ شات از دایره سمت چپ برای خود 28th, هدف از این فصل است. کین تا حرفه ای 64 امتیاز در 66 بازی های حرفه ای در برابر St. Louis, ترین, او تا به حال در برابر هر حریف.

‘œGive آنها اعتبار برخی از آنها بازیکنان بزرگی هستند که همیشه در حال ساخت بازی می کند که ما فقط باید به مسئول تر و پیدا کردن یک راه به آنها را اجازه نمی دهد تولید به عنوان بسیاری,’� o’reilly گفت. ‘œThat واقعا سبک ما, اما من احساس می کنم در پایان روز, ما دو امتیاز و یک پیروزی بزرگ برای ما است.’�

شیکاگو کاهش یافت و به 18-3-3 که پیشرو پس از دو دوره. دو نفر از کسانی که ضرر و زیان شدند و به Blues in St. Louis.

شیکاگو defenseman نیک Seeler نامیده می شد برای دام و 11 ثانیه به بازی و سنت لوئیس pounced. Schenn به ثمر رساند خود را 22nd, هدف از این فصل بر روی مچ دست ضرب گلوله از سمت راست دایره قدرت-بازی بازی های هدف در 33 ثانیه است. توماس به ثمر رساند خود را 10 هدف در مچ دست به ضرب گلوله از سمت چپ دایره در 7:38 از دوره دوم به برش شیکاگو منجر به 3-2.

Perron کمک در دو سنت لوئیس اهداف به او 200 برای کار خود را.

یادداشت ها: بلوز روز سه شنبه به یاد می آورد به جلو Troy Brouwer از سن آنتونیو با داد و بیداد, این تیم را در لیگ هاکی آمریکا وابسته است. 34-در سال Brouwer امضا شده توسط, بلوز, به عنوان یک عامل رایگان در نوامبر. 20, 2019. … Blackhawks به جلو زاک اسمیت (بازگشت) او را در بازی در برابر سنت لوئیس. … شیکاگو G مالکوم Subban فعال بود و در اولین بازی پس از اینکه به دست آورد و از وگاس در روز دوشنبه. … Blackhawks D لوکاس Carlsson بود سالم ، Seeler رو شروع کنید. … بلوز بهبود یافته به 28-1-8 زمانی که آنها نمره هدف اول.

بعدی

Blackhawks: در Tampa Bay Lightning در روز پنج شنبه.

بلوز: میزبان جزایر نیویورک در روز پنج شنبه.

___

بیشتر AP NHL: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im