سانتا آنا دستگیری مرد متهم به آزار آدم ربایی 82 ساله

سانتا آنا (CBSLA) — سانتا آنا بازداشت یک مرد مظنون به آزار سرقت و آدم ربایی یک زن 82 ساله در هفته گذشته است.

به گفته پلیس قربانی دادند به طبقه در حالی که در داخل این مطالعه در سانتا آنا خانه و مجبور به هوندا توسط یک مرد آنها شناسایی به عنوان Sergio Arechiga.

شهروند ارشد که نمی خواست فاش شود گفت که این حادثه اتفاق افتاد سه شنبه گذشته فقط به عنوان او در مورد به شروع یک زوم جلسه با بزرگان کلیسا بود.

“او صرف برخی از زمان به من گفتن او می دانست که من یک مرد خدا” قربانی گفت. “او به من گفت که او نمی خواهد آسیب برساند اما اگر من انجام آنچه او به من گفت که او را آسیب خانواده من است.”

قربانی را غافل از آنچه اتفاق می افتد در سمت چپ صفحه اصلی در وسط حمله.

مقامات گفت: Arechiga گفته شکست را به قربانی را در خانه او را خفه و خواستار پول نقد و طلا و در نهایت سرقت جواهرات و دیگر اموال.

Arechiga سپس گفته مجبور قربانی به ماشین بود و او با استفاده از کارت اعتباری خود را در مکان های مختلف برای خرید الکل و مواد غذایی و پوشاک به گفته مقامات.

امنیت تصویری از یکی از فروشگاه های نشان می دهد یک مرد با یک دستمال گلدار در مقابله به عنوان قربانی می ایستد در این نزدیکی هست. قربانی گفت: او قادر بود به کسی بگویید در فروشگاه است که او در معرض خطر بود.

“او کشیدن لباس کردن رک و خرید” قربانی گفت. “هنگامی که او به اندازه کافی دور از من, من زمزمه به فرد ‘من برگزار شد تا با پلیس تماس بگیرید.'”

قربانی گفت: او به عمد با استفاده از یک کارت اعتباری است که ارسال خواهد تقلب هشدار به همسر خود تلفن. مرد خانواده را قادر به ردیابی محل خود با استفاده از تلفن خود را در بر داشت و او را در مرکز نوار.

پلیس دستگیر Arechiga سه روز بعد. او در حال برگزار شد در $1.3 میلیون وثیقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de