سانتا آنا افسر پلیس با کارگران Comp تقلب

سانتا آنا (CBSLA) – سانتا آنا افسر پلیس که زخمی شده بود در طول یک پیگیری بازگشت در سال 2017 متهم شده است با پرداخت غرامت کارگران تقلب متهم به جمع آوری ناتوانی حتی اگر او سالم به اندازه کافی برای رفتن به عقب در کار است.

جاناتان Ridge, 39, سوار به یوتا به ساحل رفت و سوار موتور سیکلت خود را در حالی که همه گفتن گروه او نمی تواند بازگشت به کار به دلیل مچ دست آسیب اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه ،

او متهم شده بود روز شنبه با چهار جنایت فقره تقلب در بیمه.

ریج به دروغ خود را دکتر و آژانس در مورد وضعیت مچ دست آسیب به منظور دریافت 100 درصد از پرداخت های عادی حتی اگر فعالیت خود را نشان داد, او سالم به اندازه کافی برای بازگشت به کار, دا را گفت.

وضعیت شروع در اکتبر. 5, 2017, زمانی که ریج صدمه دیده بود در طی یک تعقیب و گریز شامل یک ماشین به سرقت رفته. او بلافاصله رفت و در ناتوانی و حدود هفت ماه بعد در ماه مه سال 2018 او تحت عمل جراحی روی مچ دست چپ. او پاک به بازگشت به کار تا نوامبر 2018.

با توجه به این ادعا محدودیت های خود را از آسیب او مجبور شد بلافاصله پس از بازگشت در ناتوانی دادستان گفت.

“این کار محدودیت های بیش از حد شدید برای شهر سانتا به جای علی رغم این شهرستان سانتا آنا گسترده بازگشت-به-کار می کنند برنامه جدید برای کارکنان” دا در دفتر و نوشت: در انتشار اخبار.

این شهرستان آغاز شده و انجام نظارت بر او بین ماه های مارس و مه سال 2019.

این شهر پس از آن راه اندازی یک تحقیق که نشان داد که ریج آغاز شده بود حضور تمام وقت در کلاس های کالج در ژوئن 2018 تنها چند هفته پس از تحت عمل جراحی خود را. محققان همچنین متوجه شدند که در طی آن زمان او سوار به یوتا به ساحل رفت و سوار موتور سیکلت خود را دادستان گفت.

“غرامت کارگران تقلب در هزینه های صادق و زحمتکش شرکت ها و نهادهای دولتی بیش از 30 میلیارد دلار در سال” O. C. DA تاد اسپیتزر نوشت: در بیانیه ای. “ما نمی توانیم اجازه می دهد تا کسانی که مرتکب غرامت کارگران تقلب به مجازات به دلیل هزینه های مالی به دولت و خصوصی کسب و کار باعث می شود هزینه انجام کسب و کار بیشتر و بیشتر دشوار است.”

معلوم نیست اگر ریج شده است را رد کرد و از گروه و یا دقیقا زمانی که او متوقف دریافت ناتوانی خود را پرداخت.

او چهره یک جمله حداکثر هشت سال در زندان اگر به عنوان مجرم شناخته شده بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>