سانتا کلاریتا (CBSLA) — این ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته آسمان بیش از سانتا کلاریتا نخواهد بود روشن با آتش بازی.

این شهرستان اعلام کرد آنها در حال لغو این سال آتش بازی نشان می دهد و با رعایت اصلاح لس آنجلس بهداشت عمومی به منظور منع نمایش می دهد.

مقامات شهرستان ممنوع را نشان می دهد برای جلوگیری از جمعیت از جمع آوری و پس از هشدار دهنده سنبله از coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان.

“این ناامید کننده بود چرا که چهارم جولای است بدون شک مشهور ترین تعطیلات در اینجا در سانتا کلاریتا” گفت: سانتا کلاریتا شهردار کامرون Smyth.

Smyth گفت: او می داند وزارت بهداشت نگرانی اما او درک نمی کند که چرا شهرستان نمی خواهد اجازه دهید آنها را به جلو هنگامی که آنها تا به حال پروتکل های ایمنی در محل – مانند جلوگیری از پارکینگ یا ترافیک عابر پیاده در والنسیا مرکز شهر که در آن نشان می دهد صورت می گیرد.

این شهر همچنین برنامه ریزی در زندگی-جریان نشان می دهد و تشویق ساکنان به تماشای از اتومبیل خود را و یا خانه.

“ما فقط آرزوی ما شده بود فرصت داده شده به ما در مورد آنچه که ما تا به حال در محل قبل از تصمیم گیری ساخته شده بود” Smyth گفت.

با سانتا کلاریتا را نشان می دهد در حال حاضر لغو شده تنها یکی دیگر در L. A. شهرستان هنوز هم برنامه ریزی شده برای این هفته است که در لنکستر.

شهردار می گوید: با وجود این ممنوعیت را نشان می دهد بر روی بروید.

“که جهنم آنها را به آمده تا به لنکستر و به ما بگویید چه کاری انجام دهید” گفت: Lancaster شهردار رکس parris در.

Parris در گفت: شهرستان است که هنوز برنامه ریزی در قرار دادن در یک نمایش در روز شنبه در دره آنتلوپ Fairgrounds.

او گفت: آنها را بسته Fairgrounds برای حفظ جمعیت از جمع آوری اما در حال تشویق ساکنان به لذت بردن از نشان می دهد از نزدیک در اتومبیل های خود را.

“اگر ما این کار را انجام نمی, آنچه مردم در حال رفتن به انجام آنها در حال رفتن به پرتاب احزاب آنها در حال رفتن به جشن خود به خود این را به آنها می دهد حواس پرتی است که آنها را نگه می دارد در واحد خانواده بدون گسترش این بیماری” parris در گفت. “این را به آنها می دهد حواس پرتی است که آنها را نگه می دارد در واحد خانواده بدون گسترش این بیماری” parris در گفت.

Parris در گفت آتش بازی شرکت آنها در حال کار با در حال حاضر سیمی و راه اندازی نشان می دهد. او در حال حاضر در تلاش برای کشف کردن راه برای کار با آنها را بدون به خطر انداختن مجوز خود را.

“من بیش از تمایل به بیش از رفتن به fairgrounds و تلنگر سوئیچ و اجازه نمایش را خاموش و من تحمل نتیجه” parris در گفت.

L. A. County وزارت بهداشت گفت: “وزارت خارجه می پرسد که همه مقامات منتخب و با رعایت بهداشت افسر سفارش.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de